Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma co s bolestí hlavy

Barunečka28 17. 06. 2015

Ví někdo o účinném prostředku co zabírá na bolesti hlavy?

Neregistrovaná/ý - Jana

24. 7. 2019

Diky, kouknu nato, ale i tak si tam asi zajedu osobne

Neregistrovaná/ý - Eliška

19. 7. 2019

Koukni se na jejich stranky zeleny-andel.cz, tam zjistis co vse nabizeji.

Neregistrovaná/ý - Jana

14. 7. 2019

Tam maji jedine bylinky nebo i neco jineho?

Neregistrovaná/ý - Jana

9. 7. 2019

Presne tak! Ja jsem v Brne nahodou narazila na lekarnu Zeleny anděl a uz chodim jedine tam!

Neregistrovaná/ý - Dana

4. 7. 2019

Taky bych zkusila spise prirodu, tedy bylinky! Clovek by se az divil co dokazou.

Neregistrovaná/ý - Simča

29. 10. 2018

Maruna10 | 19. 10. 2015
Já se snažím léky nebrat, ale když je zle dobře mi zabírá Ataralgin.

Pokud se snažíš léky nebrat tak zkus spíš něco přírodního. Atalargin je taky plný chemie :/. Já mám vyzkoušené bylinkové směsy od altaherby a vždycky mi teda zabraly. Nechám ti tu odkaz kdyby tě o tom zajímalo víc www.altaherba.cz

Neregistrovaná/ý - Simča

13. 11. 2015

Maruna10 | 6. 11. 2015
Mě Ataralgin doporučil můj lékař, prý je i šetrný a není po něm zle od žaludku.

no já se musím podělit a nevím jestli je to možné, bolela mě hlava a něco na mě lezlo nějaká chřipka.Mě snad Ataralgin zabral i na tu začínající chřipajznu, je to možné?

Maruna10

6. 11. 2015

Neregistrovaná/ý - Simča | 6. 11. 2015
jo mě Ataralgin doporučil i neurolog a vždycky mi zabral, ale snažím se léky užívat co nejméně.

Mě Ataralgin doporučil můj lékař, prý je i šetrný a není po něm zle od žaludku.

Neregistrovaná/ý - Simča

6. 11. 2015

jo mě Ataralgin doporučil i neurolog a vždycky mi zabral, ale snažím se léky užívat co nejméně.

Maruna10

19. 10. 2015

Já se snažím léky nebrat, ale když je zle dobře mi zabírá Ataralgin.

Neregistrovaná/ý - Ilona

15. 10. 2015

Neregistrovaná/ý - Denisa | 1. 10. 2015
mě na bolesti moc pomohla paní Nurová z Prahy, kdyžtak se můžete podívat na informace na jejích stránkách http://www.detox-synergy.cz

a co je to za přístroj? a jak dlouho léčba probíhá?

Neregistrovaná/ý - Denisa

1. 10. 2015

mě na bolesti moc pomohla paní Nurová z Prahy, kdyžtak se můžete podívat na informace na jejích stránkách http://www.detox-synergy.cz

Já mám velmi osvědčenou mast KOSMÍN, která se dá koupit běžně v lékárně. Hned při počátečních bolestech se namaže na čelo a zátylek, pokud se po delší době opět bolest objeví, tak se namažu znovu. Od té doby co mám tento přípravek, jsem nepoužila žádné léky na bolesti hlavy.

Neregistrovaná/ý - Zuuza

31. 7. 2015

A ano, kupovali jsme přímo na těch stránkách.

Neregistrovaná/ý - Zuuza

31. 7. 2015

Ahoj, nee, ty impulzy jsou slabé a tím, že je to na domácí použití, tak je to určitě nějak ošetřené. Ale s tím, že jsou dva typy, to ti neporadím. Ale mám pocit, že je možnost ty přístoje zapůjčit, na těch stránkách to bude určitě někde napsané.

Neregistrovaná/ý - Andreja

31. 7. 2015

Prosímtě, a který jste kupovali? A přímo tady na té okamziteuleve? Jsou tam dva typy a já z toho nepoznám, který je lepší nebo účinnější. A nemůže si člověk tou elektřinou ublížit nějak? Nepopálila se maminka někdy?

Neregistrovaná/ý - Zuuza

31. 7. 2015

Zkus mrknout sem, http://www.okamzitauleva.cz/produkty měla bys tady všechny informace najít. My jsme ho tady kupovali mamce na bolesti zad a je fakt, že si od té doby stěžuje míň, tak jí asi zabírá

Neregistrovaná/ý - Andreja

30. 7. 2015

Ahoj, já mívám dost nepříjemné bolesti hlavy od krční páteře. Kolegyně mi donesla na vyzkoušení nějaký přístroj, že si ho mám na krční páteř přikládat, že to za chvilku pomůže. Vypadalo to jako myš od počítače, zezačátku se ta bolest zesílila, pak už to jen lehce brnělo a pak se mi vážně ulevilo. Cellion se ten přístroj jmenoval. Nevíte o něm prosím někdo něco víc? Ta kolegyně ho dostala jako dárek a moc se o to nezajímá, ale já potřebuju vědět, na jakém principu to funguje a jestli je to aspoň nějak testované...

Neregistrovaná/ý - Barunečka28

28. 6. 2015

Tak jsem si prášky objednala. Beztak jako na potvoru až dorazí, a budu je mít doma tak bolesti hlavy přestanou :D zákon schválnosti

Neregistrovaná/ý - Simonka

27. 6. 2015

Nemáte vůbec za co, doufám že jsem pomohla a že vám budou prášky zabírat tak jako mě

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Valentýnské hovězí steaky

Valentýnské hovězí steaky

12 hlasů
45min 638 kJ 220 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pivní palačinky

14 hlasů
40min 661kJ 44 Kč

Recept na palačinky tentokrát z pivního těsta.

Grilovaný bůček

12 hlasů
1h a 40min 1254kJ 150 Kč

Recept pro milovníky pořádného kusu masa.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více