Diskuse na téma co s bolestí hlavy

Ví někdo o účinném prostředku co zabírá na bolesti hlavy?

Simonka 19.06.2015

A co na to berete ted? Já kdysi brávala ataralgin nebo tak nějak se to jmenovalo a zabíral

Katarina 21.06.2015

s ataralginem mám taky dobrů zkušenost. doporučil mi ho doktor když sem měla problémy s krční páteří. teda ještě k masážím

Barunečka28 23.06.2015

holky a to je na předpis?

misulka 24.06.2015

ja bych misto prasku proti bolesti zkusila neco jineho :) dodrzovat pitny rezim a semtam si lupnout horcik nebo vam muze chybet neco jineho v tele :) mrknete na nejakou elekarnu na ten horcik najdete ho pod nazvem magnesia lactici medicamenta :) mne boli hlava jedine kdyz jsem moc unavena nebo mam nejaky stres a na to horcik zabira perfektne :)

Simonka 24.06.2015

@misulka: tak to nevím, mě horčík nikdy moc nepomáhal. Měla jsem ho v takových těch šumivých tabletkách. Jako jo,když mě ta hlava nebolela nějak strašně a bylo to ještě takové snesitelné tak zabíral ale když už jsem měla pocit že se mi hlava rozletí na tisíc kousků tak jsem si musela vzít prášek. a Barunečka28: Je bez předpisu, měli by ho mít skoro v každé lékárně, nebo si ho můžete i objednat vww.ataralgin.cz/

Barunečka28 26.06.2015

Taky spíš víc věřím práškům, ale ten horčík asi taky nebude k zahození. Děkuji všem za rady

Simonka 27.06.2015

Nemáte vůbec za co, doufám že jsem pomohla a že vám budou prášky zabírat tak jako mě

Barunečka28 28.06.2015

Tak jsem si prášky objednala. Beztak jako na potvoru až dorazí, a budu je mít doma tak bolesti hlavy přestanou :D zákon schválnosti

Andreja 30.07.2015

Ahoj, já mívám dost nepříjemné bolesti hlavy od krční páteře. Kolegyně mi donesla na vyzkoušení nějaký přístroj, že si ho mám na krční páteř přikládat, že to za chvilku pomůže. Vypadalo to jako myš od počítače, zezačátku se ta bolest zesílila, pak už to jen lehce brnělo a pak se mi vážně ulevilo. Cellion se ten přístroj jmenoval. Nevíte o něm prosím někdo něco víc? Ta kolegyně ho dostala jako dárek a moc se o to nezajímá, ale já potřebuju vědět, na jakém principu to funguje a jestli je to aspoň nějak testované...

Zuuza 31.07.2015

Zkus mrknout sem, http://www.okamzitauleva.cz/produkty měla bys tady všechny informace najít. My jsme ho tady kupovali mamce na bolesti zad a je fakt, že si od té doby stěžuje míň, tak jí asi zabírá

Andreja 31.07.2015

Prosímtě, a který jste kupovali? A přímo tady na té okamziteuleve? Jsou tam dva typy a já z toho nepoznám, který je lepší nebo účinnější. A nemůže si člověk tou elektřinou ublížit nějak? Nepopálila se maminka někdy?

Zuuza 31.07.2015

Ahoj, nee, ty impulzy jsou slabé a tím, že je to na domácí použití, tak je to určitě nějak ošetřené. Ale s tím, že jsou dva typy, to ti neporadím. Ale mám pocit, že je možnost ty přístoje zapůjčit, na těch stránkách to bude určitě někde napsané.

Zuuza 31.07.2015

A ano, kupovali jsme přímo na těch stránkách.

konatovka 01.08.2015

Já mám velmi osvědčenou mast KOSMÍN, která se dá koupit běžně v lékárně. Hned při počátečních bolestech se namaže na čelo a zátylek, pokud se po delší době opět bolest objeví, tak se namažu znovu. Od té doby co mám tento přípravek, jsem nepoužila žádné léky na bolesti hlavy.*1*

Denisa 01.10.2015

mě na bolesti moc pomohla paní Nurová z Prahy, kdyžtak se můžete podívat na informace na jejích stránkách http://www.detox-synergy.cz

Ilona Denisa 15.10.2015

a co je to za přístroj? a jak dlouho léčba probíhá?

Maruna10 19.10.2015

Já se snažím léky nebrat, ale když je zle dobře mi zabírá Ataralgin.

Simča Maruna10 29.10.2018

Pokud se snažíš léky nebrat tak zkus spíš něco přírodního. Atalargin je taky plný chemie :/. Já mám vyzkoušené bylinkové směsy od altaherby a vždycky mi teda zabraly. Nechám ti tu odkaz kdyby tě o tom zajímalo víc www.altaherba.cz

Simča 06.11.2015

jo mě Ataralgin doporučil i neurolog a vždycky mi zabral, ale snažím se léky užívat co nejméně.

Maruna10 Simča 06.11.2015

Mě Ataralgin doporučil můj lékař, prý je i šetrný a není po něm zle od žaludku.

Simča Maruna10 13.11.2015

no já se musím podělit a nevím jestli je to možné, bolela mě hlava a něco na mě lezlo nějaká chřipka.Mě snad Ataralgin zabral i na tu začínající chřipajznu, je to možné?

Dana 04.07.2019

Taky bych zkusila spise prirodu, tedy bylinky! Clovek by se az divil co dokazou.

Jana 09.07.2019

Presne tak! Ja jsem v Brne nahodou narazila na lekarnu Zeleny anděl a uz chodim jedine tam!

Jana 14.07.2019

Tam maji jedine bylinky nebo i neco jineho?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat