Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma podlaha-mramorový koberec

Marobud 22. 09. 2015

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda máte někdo zkušenost s vlastnoruční pokladkou mramorového koberce od piedry? Připadně jak to bylo nebo nebylo těžke? Beton už jsem třeba dělal ale nevim o kolik je tohle třeba složitějši dík :)

Laugher

26.01.2017

Mramorový koberec je moc nádherný, ale zkušenost opravdu nemám

Neregistrovaná/ý - Andrea

02.05.2016

Od www.piedra.cz máme doma na dvoře a terase udělanou dlažbu.

Neregistrovaná/ý - Magda

01.05.2016

Když se podíváš piedra.cz/kamenny-koberec/vnitrni, tak tam jsou nějaké ukázky vzorů. A není problém to nakombinovat, aby se to nebilo :)

Neregistrovaná/ý - Alena

30.04.2016

Tak to musí vypadat dobře.

Neregistrovaná/ý - Magda

30.04.2016

Není, máme jen o trošku světlejší na chodbě než v obývacím pokoji.

Neregistrovaná/ý - Alena

28.04.2016

Aha a není ten přechod divný?

Neregistrovaná/ý - Magda

27.04.2016

Víš co my máme v koupelně a na chodbě jednu barvu a v obývacím pokoji, kuchyni a ložnicích máme tmavší odstín.

Neregistrovaná/ý - Alena

26.04.2016

Dávali jste si ji kam chodba?

Neregistrovaná/ý - Magda

22.04.2016

Máme doma kamenný koberec od piedra.cz také. Je to krásné, mám konečně podlahu doma, která není úplně tradiční.

Mužu se zeptat uvažuji o pořízení kamenného koberce ale vůbec nevim jaka je o to potřeba peče. Navíc je to vůbec vhodné do koupelny? Zajimalo by mě i jak dlouho trvá pokládka a jak dlouho trvá než se po tom dá projit...

Neregistrovaná/ý - Martinka92

25.11.2015

O tomto typu podlahy jsem na youtube viděla video. Docela se mi to libí, ale není to moc drahé? A dělá to i nějaka firma v čechách?

Neregistrovaná/ý - Roksi

18.10.2015

Doporučuju podívat se na video kde o tom mluví člověk co se tím evidentně zaměstnává.https://www.youtube.com/watch?v=l9iekF81df0 případně na tohle https://www.youtube.com/watch?v=h2d_PqBoIQ4.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Rybí filé s pórkem

Rybí filé s pórkem

9 hlasů
40min 493 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rychlý salát z chřestu

21 hlasů
20min 952kJ 60 Kč

Začíná sezóna chřestu, připravte si jednoduchý salát.

Zapečená růžičková kapusta s uzeným masem

7 hlasů
1h a 20min 717kJ 150 Kč

Růžičkové kapustičky zapečené s brambory a uzeným mase...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více