Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Kocovina

Hana0022 11. 11. 2015

Co používáte na kocovinu? je něco, co pomáhá nebo trpíte stejně jako já na druhý den...?

Neregistrovaná/ý - lenna

2. 1. 2016

Dobrý den, jaké máte zkušenosti s tímto přípravkem www.lekarna.cz/alcovit-med-sacky-3x15g?

alenab

31. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - verunnka | 31. 12. 2015
ahoj úplně snadno zakoupíte si elektrickou tužku doteré nahrajete knížku a tužku zapnete, otevřete si knížku a na levé straně je dole namalované tlačítko pro zapnutí, což tužka se spustí a vše vysvětlí. Poté si už můžete vybrat buď kvíz, nebo čtení či informace o jednotlivých zvířátkách například. Třeba jaké zvuky dokáží vydávat a tak dále.

tak tento komentář jsem jaksi nepochopila, ikdyž jsem zatím nic ještě nepopila. Kdo mi to vysvětlí? díky předem.

Neregistrovaná/ý - verunnka

31. 12. 2015

ahoj úplně snadno zakoupíte si elektrickou tužku doteré nahrajete knížku a tužku zapnete, otevřete si knížku a na levé straně je dole namalované tlačítko pro zapnutí, což tužka se spustí a vše vysvětlí. Poté si už můžete vybrat buď kvíz, nebo čtení či informace o jednotlivých zvířátkách například. Třeba jaké zvuky dokáží vydávat a tak dále.

Neregistrovaná/ý - avarka

31. 12. 2015

Sama jsem nenašla nic, co by mi pomohlo. Polévka další den mi dělá dobře, ale kocovinu mi nezničí.

Neregistrovaná/ý - zelenka

31. 12. 2015

Já chodím sportovat, procházka, běh, kolo....abych to z těla dostala....

Neregistrovaná/ý - zezulka

31. 12. 2015

A právě úžasný jem že se další den nebojím řídit, protože díky Alcovitu se alkohol nevstřebá všechen do krve a jde z těla ven.

Neregistrovaná/ý - adda

31. 12. 2015

Ahojky chtěla bych toho pro své zdraví, co možná udělat nejvíce!

Neregistrovaná/ý - nanan

29. 12. 2015

Jééé tento přípravek je úžasný, ještě do nedávna jsem o něm vůbec nic nevěděla, dokud jsem nedostala doporučení od mé známé!

Neregistrovaná/ý - janna

29. 12. 2015

Jejda, to jste mi udělali radost s tímto doporučením, moc se mi to líbí!

Neregistrovaná/ý - zelenkka

29. 12. 2015

Ahoj ano toto užíváme taky bez toho bychom se snad už ani neobšli! Je to parádní věc!

Neregistrovaná/ý - lenna

29. 12. 2015

Jéééé to je skvělý nápad jako dárek, škoda, že mě to nenapadlo už dřív! Mohla jsem to nadělit pod stromeček.

benca

27. 12. 2015

asi slepacia polievka

Neregistrovaná/ý - avka

26. 12. 2015

Já jsem vyzkoušela snad všechno, ale jediný, co mi stoprocentně zabírá je Alcovit. A je super v tom, že můžu další den řídit a nemusím čekat do odpoledne…

Neregistrovaná/ý - zuzza

26. 12. 2015

Alcovit jsem nedávno vyzkoušela a mile mě překvapilo, jak mi pomohl.Taky doporučuju http://www.lekarna.cz/alcovit-med-sacky-3x15g/

Neregistrovaná/ý - anna9

26. 12. 2015

Třeba kyselice nebo lák z okurek, džusíček, ale jinak jsem celý den nepoužitelná. A ty přípravky z lékarny odzkoušené nemám, zase tak blbe mi nebývá.

Neregistrovaná/ý - julka78

21. 12. 2015

Jej tyjo to bych určitě mohla koupit tchýni, to by určitě užila! A mohla by z toho mít i velikou radost!

Neregistrovaná/ý - Kikina

1. 12. 2015

Doted jsem brala jako záchranu domáci džus zředěný s vodou a polévku. Ale jestli alcovit předchází kocovině, určitě taky vyzkouším.

Neregistrovaná/ý - Mája

26. 11. 2015

Zaručeně ti zabere. Pak napiš, jak moc ti pomohl

Hana0022

24. 11. 2015

Určitě aspoň vyzkouším :) . Vždy po večírcích chodím maximálně se psem, ale celý den jsem KO. No a poraďte ještě, kdy si ho berete?

Neregistrovaná/ý - Veronika

23. 11. 2015

Alcovit jsem nedávno vyzkoušela a mile mě překvapilo, jak mi pomohl.Taky doporučuju

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Studené letní rizoto podle Itala

Studené letní rizoto podle Itala

23 hlasů
30min 1136 kJ 107 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Celerový salát s pomerančem

18 hlasů
30min 930kJ 69 Kč

Recept na lehký a výborný salát.

Minutka z hovězí svíčkové

19 hlasů
35min 677kJ 140 Kč

Nudličky hovězího masa paprikou a brokolicí.

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více