Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma první odrážedlo - kolo

Maruna10 07. 12. 2015

ahoj máte někdo zkušenosti s prvním kolem odrážedlem Early Rider Bonsai? Vyhlídla jsem si ho pro prcka na Vánoce, jen by mne zajímalo jestli s tím nemáte někdo osobní zkušenost.Díky

Neregistrovaná/ý - Elen

1. 8. 2017

Neregistrovaná/ý - Lenka | 1. 7. 2017
A mají i kamennou prodejnu ?

Určitě mají, stačí se podívat na jejich stránky, kde mají seznam prodejen www.bambule.cz/prodejny

Neregistrovaná/ý - Lenka

1. 7. 2017

A mají i kamennou prodejnu ?

Neregistrovaná/ý - Eva

18. 6. 2017

Já jsem pro syna kupovala tohle odrážedlo www.bambule.cz/odrazedlo-cars a líp si myslím, že jsem pořídit nemohla. Má opěrku, takže je pro prcka pohodlný a hlavně se nehrbí.

Neregistrovaná/ý - Áda

29. 6. 2016

Neregistrovaná/ý - Fany | 1. 6. 2016
Holky nějaká prodejna s odrážedli v Brně?

Ahoj nejširší výběr pokud máš zájem o kvalitu jsou třeba cyklospeciality.

Martaa

1. 6. 2016

Co vím, přímo prodejna ne, ale bývají ve všech sportech, něco málo je i v prodejnách s dětským zbožím (Růžový panter, Fun Baby, Sam baby), jednou za čas bývá i prima odrážedlo v Lidlu.

Neregistrovaná/ý - Fany

1. 6. 2016

Holky nějaká prodejna s odrážedli v Brně?

Martaa

31. 5. 2016

My máme dobrou zkušenost s odrážedlem First Bike.

Neregistrovaná/ý - Monika

1. 5. 2016

Ahoj a podle čeho ste vybírali? Taky mám na nějaké zálusk =) ale nevím jak se rozhodnout a podle čeho?

Neregistrovaná/ý - Jarin

4. 1. 2016

Ahoj, máme je doma a je skvělé, Kubíček si jej zamiloval. Kupovali jsme jej na http://www.cyklospeciality.cz/detska-odrazedla/ za slevový kupon a do dvou dnů jsme jej měli doma.

benca

22. 12. 2015

my sme mali motorecku

Neregistrovaná/ý - Beáta

20. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - MOnča | 19. 12. 2015
Manžel si Bonsai Early Rider výhlídl pro naši malou na Vánoce,má krásný design, jak je ohlé to dřevo, fakt super. V pondělí valíme pro něj.

jo jo o Bonsai kolečku jsem četla a vypadá krásně, my koupili Frog odrážedlo a také dobré.

Neregistrovaná/ý - MOnča

19. 12. 2015

Manžel si Bonsai Early Rider výhlídl pro naši malou na Vánoce,má krásný design, jak je ohlé to dřevo, fakt super. V pondělí valíme pro něj.

Neregistrovaná/ý - Majda

15. 12. 2015

Maruna10 | 11. 12. 2015
tak to je super,jestli je kolečko tak lehoučké a je super, že je od roku a půl. To asi nebudeme ani potřebovat jiné odrážedlo.

jo jo fakt je super, my také nepořizovali jiné odrážedlo.

Maruna10

11. 12. 2015

Neregistrovaná/ý - Majda | 10. 12. 2015
my ho máme a je super, váží něco přes 3 kilča a hlavně je od roku a půl, což odpadá u nás i motorka a jiné odrážedlo.

tak to je super,jestli je kolečko tak lehoučké a je super, že je od roku a půl. To asi nebudeme ani potřebovat jiné odrážedlo.

Neregistrovaná/ý - Majda

10. 12. 2015

my ho máme a je super, váží něco přes 3 kilča a hlavně je od roku a půl, což odpadá u nás i motorka a jiné odrážedlo.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuře se ciderem

Kuře se ciderem

10 hlasů
1h a 20min 454 kJ 170 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Míchaná zelenina

9 hlasů
55min 247kJ 99 Kč

Recept na vydatný zeleninový pokrm, který se podává ja...

Vepřové maso na majoránce

6 hlasů
1h a 20min 534kJ 140 Kč

Vepřové maso vonící majoránkou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více