Diskuse na téma Doporučte kojnecké mléko

26. 02. 2017 | Batole

Ahoj maminy, jaký jste dávali vašim prckům kojenecké mlíko? Nějak nejsem zastánce Nutrilonu, který je všude tak propagovaný a předražený.

Dianadia 28.03.2024

A kojeneckou vodu kupujete balenou? Já jsem teď četla, že v testech ty vody z obchodů nevychází moc dobře tak vybírám průtokový filtr. Nemáte někdo od české firmy https://www.dionela.cz/ ?

Laugher 28.02.2017

Nutricia Nutrilon Profutura

Niccol 26.02.2017

Ahoj kočky, my máme teď Sunar a malá po něm blinká. Každý dítko reaguje prostě jinak :-( Na tu Humanu sem už taky koukala u nás v dm. Líbí se mi že i cenově je dostupná.

Sandriskaa 26.02.2017

šárko, děkuji za odpověď. To bylo opravdu tak hrozné? :-( chudáček malý. Ale právě sem se s takovými reakcemi ve svém okolí už setkala...

Šárka 26.02.2017

Ahoj, já sem koupila malýmu Nutrilon v domění, že mu dám to nejlepší, ale měl po něm chudáček takovou zácpu, že týden nekadil a pak to bylo opravdu peklo :-( a už sem to právě slyšela z více stran. My dávali Humanu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Berane, týden 15. pro tebe v roce 2024 znamená úžasnou změnu nálady a energie. Zplanetárního hlediska se Mars, tvůj vládnoucí a pozitivní planeta, pohybuje do tvého znamení na začátku týdne. Toto přináší zvýšený po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

30 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:47
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat