Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Doporučte kojnecké mléko

Sandriskaa 26. 02. 2017

Ahoj maminy, jaký jste dávali vašim prckům kojenecké mlíko? Nějak nejsem zastánce Nutrilonu, který je všude tak propagovaný a předražený.

Laugher

28. 2. 2017

Nutricia Nutrilon Profutura

Niccol

26. 2. 2017

Ahoj kočky, my máme teď Sunar a malá po něm blinká. Každý dítko reaguje prostě jinak :-( Na tu Humanu sem už taky koukala u nás v dm. Líbí se mi že i cenově je dostupná.

šárko, děkuji za odpověď. To bylo opravdu tak hrozné? :-( chudáček malý. Ale právě sem se s takovými reakcemi ve svém okolí už setkala...

Neregistrovaná/ý - Šárka

26. 2. 2017

Ahoj, já sem koupila malýmu Nutrilon v domění, že mu dám to nejlepší, ale měl po něm chudáček takovou zácpu, že týden nekadil a pak to bylo opravdu peklo :-( a už sem to právě slyšela z více stran. My dávali Humanu.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Dušená ryba s pórkem

Dušená ryba s pórkem

17 hlasů
35min 305 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hlíva se zeleninou

17 hlasů
35min 530kJ 98 Kč

Zdravá houba se zeleninou.

Kuřecí omáčka se žampiony

11 hlasů
1h a 5min 455kJ 130 Kč

kuřecí maso v omáčce s houbami

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více