Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ucpaný nos

lednl 01. 06. 2017

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

Neregistrovaná/ý - LussyB

26.01.2020

Nejlepší je podpořit imunitu a vůbec tu rýmu nechytit. Na to je nejlepší kozí kolostrum :)

Neregistrovaná/ý - Dana

23.12.2019

Já radši kupuju to klasické balení jako má třeba nasivin, to velké mi přijde zbytečné právě kvůli té trvanlivosti.

Neregistrovaná/ý - Léňa

22.12.2019

Dlouho ... no tak hlavně záleží na trvanlivosti ..

Neregistrovaná/ý - Léňa

19.12.2019

Můžu se zeptat jestli je nutné u dětí používat i tu mořskou vodu ?

Neregistrovaná/ý - Debora

07.12.2019

Za mě určitě na rýmu nasivin sensitive, pomáhá mě i synovi. Jsem maximálně spokojená

Neregistrovaná/ý - Herbinka

05.12.2019

Neregistrovaná/ý - Tomiana | 04.12.2019
nám zase pomáhá Nasivin sirup. je to určeno pouze dětem a dovolim si říct, že je mnohem lepší než Nasivin kapičky

nikdy jsem o něm neslyšela. Je to novinka?

Neregistrovaná/ý - Tomiana

04.12.2019

nám zase pomáhá Nasivin sirup. je to určeno pouze dětem a dovolim si říct, že je mnohem lepší než Nasivin kapičky

Neregistrovaná/ý - Nina

11.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 28.10.2019
To je největší otrava, hlavně, když to nemůžete vyležet. Tak mám vždy v kabelce sprej do nosu, abych mohla dýchat.

Já používám dobrý sprej do nosu. Uvolní nos a stejný krém.

Nejlepší je solný roztok nebo proplachování slanou vodou. A mentolový sprej od justu na polštář či na tričko

Neregistrovaná/ý - Amanlka

07.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 28.10.2019
To je největší otrava, hlavně, když to nemůžete vyležet. Tak mám vždy v kabelce sprej do nosu, abych mohla dýchat.

není potřeba to podcenovat. Na tohle opravdu stačí Nasivin, čaj a něco na teplotu

Neregistrovaná/ý - Nina

28.10.2019

Neregistrovaná/ý - Plataha

04.10.2019

na ucpaný nos mně pomáhá jedině Nasivin https://www.drmax.cz/nasivin-0-05-nosni-sprej-pro-dospele-a-deti-od-8-let-10ml?gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0B7-2AKFKOUhkL2Pk84Me0ITWRZgd2_pLNNPBqEuPjbzCJ5bMOGf-NhoC2fsQAvD_BwE a to jsem vyzkoušela všechno

Neregistrovaná/ý - Mia

30.09.2019

Mě s tímto počasím už teda pěkně otravuje nachlazení. Nejhorší je ucpaný nos.

Neregistrovaná/ý - Katka

28.06.2019

Pinio nasal mast používám vždy když mám rýmu. Do té doby jsem měla neskutečně rozedraný nos a je super, že ho i uvolňuje.

Neregistrovaná/ý - Dana

26.05.2019

Taky ji vyzkouším. Jsem zvědavá na účinek a hlavně jsem zoufalá z toho odraného nosu.

Neregistrovaná/ý - Valerie

09.05.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 28.04.2019
Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Myslím tohle https://www.rpshop.cz/ryma/pinio-nasal-mast prý je hodně dobrá. Asi ji vyzkouším jak budu nemocná.

Neregistrovaná/ý - Petra

28.04.2019

Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Neregistrovaná/ý - Valerie

27.04.2019

Četla jsem o nějaké masti na rýmu nevíte někdo? Už nemůžu nikde dohledat název.

Neregistrovaná/ý - Sára

25.04.2019

Neregistrovaná/ý - Vendy | 27.03.2019
Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Také s ním mám dobrou zkušenost i jak u dospělých, tak i u dětí

Neregistrovaná/ý - Vendy

27.03.2019

Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Hovězí plátek se zelím

Hovězí plátek se zelím

11 hlasů
1h a 45min 620 kJ 180 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Vaječná omeleta s kozím sýrem

18 hlasů
30min 819kJ 35 Kč

Recept na rychlou večeři vhodný pro ty, kteří mají chu...

Pečený králík s hořčičnou omáčkou

8 hlasů
1h a 45min 591kJ 210 Kč

Králik pečený s dijonskou hořčicí.

Poradny

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více