Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Ucpaný nos

lednl 01. 06. 2017

Co je podle Vás nejlepší na ucpaný nos?

Neregistrovaná/ý - Markéta

včera 13:21

My používáme stérimar, vždycky mi pomohl od ucpaného nosu. Nezkoušela jsem už ani jinou značku jenom tenhle sprej.

Neregistrovaná/ý - Debora

07.12.2019

Za mě určitě na rýmu nasivin sensitive, pomáhá mě i synovi. Jsem maximálně spokojená

Neregistrovaná/ý - Herbinka

05.12.2019

Neregistrovaná/ý - Tomiana | 04.12.2019
nám zase pomáhá Nasivin sirup. je to určeno pouze dětem a dovolim si říct, že je mnohem lepší než Nasivin kapičky

nikdy jsem o něm neslyšela. Je to novinka?

Neregistrovaná/ý - Tomiana

04.12.2019

nám zase pomáhá Nasivin sirup. je to určeno pouze dětem a dovolim si říct, že je mnohem lepší než Nasivin kapičky

Neregistrovaná/ý - Nina

11.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 28.10.2019
To je největší otrava, hlavně, když to nemůžete vyležet. Tak mám vždy v kabelce sprej do nosu, abych mohla dýchat.

Já používám dobrý sprej do nosu. Uvolní nos a stejný krém.

Nejlepší je solný roztok nebo proplachování slanou vodou. A mentolový sprej od justu na polštář či na tričko

Neregistrovaná/ý - Amanlka

07.11.2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 28.10.2019
To je největší otrava, hlavně, když to nemůžete vyležet. Tak mám vždy v kabelce sprej do nosu, abych mohla dýchat.

není potřeba to podcenovat. Na tohle opravdu stačí Nasivin, čaj a něco na teplotu

Neregistrovaná/ý - Nina

28.10.2019

Neregistrovaná/ý - Plataha

04.10.2019

na ucpaný nos mně pomáhá jedině Nasivin https://www.drmax.cz/nasivin-0-05-nosni-sprej-pro-dospele-a-deti-od-8-let-10ml?gclid=CjwKCAjw29vsBRAuEiwA9s-0B7-2AKFKOUhkL2Pk84Me0ITWRZgd2_pLNNPBqEuPjbzCJ5bMOGf-NhoC2fsQAvD_BwE a to jsem vyzkoušela všechno

Neregistrovaná/ý - Mia

30.09.2019

Mě s tímto počasím už teda pěkně otravuje nachlazení. Nejhorší je ucpaný nos.

Neregistrovaná/ý - Katka

28.06.2019

Pinio nasal mast používám vždy když mám rýmu. Do té doby jsem měla neskutečně rozedraný nos a je super, že ho i uvolňuje.

Neregistrovaná/ý - Dana

26.05.2019

Taky ji vyzkouším. Jsem zvědavá na účinek a hlavně jsem zoufalá z toho odraného nosu.

Neregistrovaná/ý - Valerie

09.05.2019

Neregistrovaná/ý - Petra | 28.04.2019
Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Myslím tohle https://www.rpshop.cz/ryma/pinio-nasal-mast prý je hodně dobrá. Asi ji vyzkouším jak budu nemocná.

Neregistrovaná/ý - Petra

28.04.2019

Já mast na rýmu? Znám spreje, ale mast?

Neregistrovaná/ý - Valerie

27.04.2019

Četla jsem o nějaké masti na rýmu nevíte někdo? Už nemůžu nikde dohledat název.

Neregistrovaná/ý - Sára

25.04.2019

Neregistrovaná/ý - Vendy | 27.03.2019
Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Také s ním mám dobrou zkušenost i jak u dospělých, tak i u dětí

Neregistrovaná/ý - Vendy

27.03.2019

Zdravím, zkusili jste www.nasivin.cz. Je opravdu super a ještě zkracují dobu nachlazení a ještě léčí, jsem s ním velice spokojená. Tak ho vyzkoušejte doporučuji.

Neregistrovaná/ý - Daniela

25.03.2019

Za mě nejlepší sprej Anežko co jsem kdy měla. Nos je dlouho volný a můžu dýchat a soustředit se na práci.

Neregistrovaná/ý - Anežka

22.10.2018

Neregistrovaná/ý - Simona | 18.10.2018
Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

Díky moc, užívám ho a už se mi i lépe dýchá a rýma pomalinku odchází.

Neregistrovaná/ý - Simona

18.10.2018

Neregistrovaná/ý - Anežka | 15.10.2018
Ahoj já bych potřebovala poradit jak se zbavit rýmy.

Ahoj vyzkoušej kapky nasivin, mají rychlý účinek , krásně se ti po něm nos uvolní.

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Ryba na kaparech

Ryba na kaparech

12 hlasů
55min 550 kJ 112 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Květáková polévka s brokolicí

32 hlasů
35min 117kJ 87 Kč

Hustá květáková polévka, která zasytí a v zimě i krásn...

Květák s hráškem

9 hlasů
35min 503kJ 50 Kč

Lehký oběd, dietní květák s hráškem.

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více