Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Rekonstrukce koupelny

NinaC 22. 04. 2018

Ahoj, chtěla bych se poradit ohledně rekonstrukce koupelny, která nás čeká a já mám docela problém vybrat jak obklady, tak i firmu, která by se rekonstrukce ujala. Co se týče obkladů, tak jsem si zadala do vyhledávače levné obklady, tak tam jsem našla pár ucházejících kousků, ale pořád to není ono, takže pokud máte nějaké tipy odkud načerpat trochu inspirace, tak budu ráda.

Neregistrovaná/ý - Laďka

28.10.2018

Neregistrovaná/ý - Eva | 21.10.2018
Celkově nás vyšla na cca 180t., což není tak moc za to, jakou koupelnu máme. Je velká a taková neobvyklá, do tmavých teplých barev.

Jojo, tak to je fajn cena Díky moc za tip, kouknu se na ty stránky.

Neregistrovaná/ý - Eva

21.10.2018

Neregistrovaná/ý - Laďka | 13.10.2018
Evi a na kolik vás koupelna vyšla?

Celkově nás vyšla na cca 180t., což není tak moc za to, jakou koupelnu máme. Je velká a taková neobvyklá, do tmavých teplých barev.

Neregistrovaná/ý - Laďka

13.10.2018

Neregistrovaná/ý - Eva | 13.09.2018
Musím říct, že i já mám dobrou zkušenost s firmou Keraservis. Rekonstruovali jsme domeček a máme dost atypickou koupelnu v podkroví, měla jsem to namyšlené do rustikálního stylu, ale nikde jsem nemohla nic pořádného najít. Napsala jsem jim a pomohli mi s návrhem, koupelnu máme už třetím rokem a je úžasná.

Evi a na kolik vás koupelna vyšla?

Neregistrovaná/ý - Eva

13.09.2018

Musím říct, že i já mám dobrou zkušenost s firmou Keraservis. Rekonstruovali jsme domeček a máme dost atypickou koupelnu v podkroví, měla jsem to namyšlené do rustikálního stylu, ale nikde jsem nemohla nic pořádného najít. Napsala jsem jim a pomohli mi s návrhem, koupelnu máme už třetím rokem a je úžasná.

Neregistrovaná/ý - Debora

25.04.2018

Přidám se do diskuze a chtěla bych se zeptat ohledně Keraservis. Jak je to potom prosím se samotnou montáží a pokládáním obkladů ? Dělají to také oni nebo mi zajistí a dovezou materiál a montáž už si musím zařídit sama ?

Neregistrovaná/ý - Simona

25.04.2018

Mám li býti upřímná, tak bych neměla odvahu si z eshopu levne dlazby objednat už kvůli tomu "levné". Jestli chcete, aby vám to něco vydrželo, tak by jste na tom neměl šetřit :/

Neregistrovaná/ý - Nikola

23.04.2018

Já mám výbornou zkušenost s firmou Keraservis. Nechávala jsem si od nich dělat koupelnu, kdy mi vyhotovili 3D plánek, aby měla představu jak bude koupelna vypadat a stačilo jim dát jen pár indícií a nemohla jsem uvěřit tomu, jak se mi trefili do vkusu. Vybrala jsem si je podle toho, když jsem se dívala na jejich stránky a rozklikla jsem si složku "inspirace" tím pro mě byl výběr ukončen, protože jsem měla jasno, o to horší potom pro mě byl samotný výběr obkladů a vybavení, proto jsem se rozhodla pro spolupráci s jejich architektem. Žádné návrhy mě nezaujaly tak, jako tyto. Rozhodně to stojí aspoň za shlédnutí www.keraservis.cz/3d-navrhy-koupelen

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Hovězí se sýrovou omáčkou

Hovězí se sýrovou omáčkou

6 hlasů
1h a 30min 772 kJ 280 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Masové kuličky s čubricou

8 hlasů
1h a 5min 934kJ 120 Kč

Recept balkánské kuchyně.

Hovězí kostky na víně a bylinkách

0 hlasů
4h a 35min 347kJ 400 Kč

Hovězí maso dušené v červeném víně s bylinkami, zeleninou...

Poradny

Nebyla mi vyplacena náhrada za pracovní úraz, co dělat?

Dobrý den, jesltiže byl pracovní poměr sjednán na dobu určitou a nebyl prodloužen, pak byl ukonče... Více

Platím si sama pojištění, jak vysoký budu mít důchod?

Dobrý den,placení zdravotního pojištění, jehož hrazení je ze zákona povinné, nemá na výši starobn... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více