Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Odřený nos od rýmy

Majki636 14. 11. 2019

Ahoj, chci se zeptat jestli tu taky někdo trpí při rýmě na odřený nos ? :( Hrozně mě to štve, protože o přesto, že jsem nemocná musím fungovat a potřebuju v práci nějak vypadat a do toho mám červený nos jak jahodu :((. Nevíte co by mi mohlo pomoct ?

Neregistrovaná/ý - Aneta

06.04.2020

Doufám, že nic takového dlouho nebudu potřebovat. Už nějakou dobu beru sirup na imunitu, tak doufám, že se mi tady ty bacily a bakterie vyhnou.

Neregistrovaná/ý - Alča

29.02.2020

Když se zeptáte v lékárně, tak vám určitě něco dají. Já jsem si naposledy kupovala od ronsepharmy mastičku kolem nosu. Jmenuje se to stejně jak ten jejich sprej pinio nasal

Neregistrovaná/ý - Lenka

10.12.2019

Možná to bude znít škodolibě .. ale jsem tak ráda že nejsem sama která má tady s tím neustále problémy jakmile přijde rýma :(

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Těstovinový salát s chřestem

Těstovinový salát s chřestem

10 hlasů
45min 573 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvová polévka

11 hlasů
40min 169kJ 50 Kč

Hustá polévka z mrkve a červené řepy.

Česneková polévka

16 hlasů
20min 130kJ 50 Kč

polévka s volským okem

Poradny

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Mohu pobírat odměnu pěstouna a PPM současně?

Dobrý den, podle § 32 odst. 1 písm. b) zákona o nemocenském pojištění má pojištěnec, který převza... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více