Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jak zabavit babičku a dědu

LucinkaSedmikráska 18. 12. 2013

Ahojky, s prarodiči to není vždy jednoduché...máte někdo tipy na to, jak je zabavit?

Neregistrovaná/ý - Gita | 13.12.2016
Jj, puzzle jsou fakt perfektní tip. Já koupila dětem www.designoutlet.cz/puzzle-old-trees-500-dilku-50x50-cm a po složení jsou pěkným doplňkem do domácnosti.

Ano máte pravdu.Já dostala od dětí vloni na vánoce,od dcery 3000 dílků Strahovskou knihovnu,mám ji pověšenou v chodbě a je to moc hezké.Od syna jsem dostala 6000 dílků tu budu stavět teď přes zimu.

Neregistrovaná/ý - Gita

13.12.2016

moravačkaaja-17 | 11.12.2016
Co třeba puzzle?

Jj, puzzle jsou fakt perfektní tip. Já koupila dětem www.designoutlet.cz/puzzle-old-trees-500-dilku-50x50-cm a po složení jsou pěkným doplňkem do domácnosti.

Co třeba puzzle?

ty jo super tip! díky, pořídím asi dědovi, býval kronikář, tak to by mohlo být přesně něco pro něho :) nějaký další tipy na zabavení staroušků?

Neregistrovaná/ý - Alenka

20.12.2013

Super, moc díky za tip...hned pro to dneska po práci skočím, koupím jí k tomu ještě čaje u Oxalisu a budu nejenom super dárek k Vánocům, ale i zábavu pro babičku :)

Neregistrovaná/ý - Lenka S.

20.12.2013

jj určitě joo, já jsem to koupila teda přímo na babičkářství, ale určitě to mají i v knihkupectví...jukni sem, tady se můžeš podívat, jak to vypadá vevnitř: http://www.babickarstvi.cz/1-kniha-vzpominek-babicko-vypravej-9788026048664.html

Neregistrovaná/ý - Alenka

20.12.2013

ty jo to je boží nápad a jak to vypadá vevnitř? dá se to koupit také normálně v knihkupectví?

Neregistrovaná/ý - Lenka S.

20.12.2013

hele nedávno jsem koupila mámě takovou kroniku...jmenuj se to Babičko, vyprávěj...je to knížka, kde je uvedena asi stovka nezodpovězených otázek, které musí ona zodpovědět a vepsat do knížky (existuje i verze pro dědečka). Otázky se týkají celého života, kam chodila babička do školy, kde pracovala, jak se seznámila s dědou apod. Když se jí to podaří celý vyplnit, vznikna originální kronika celýho jejího života. Navíc je tam i místo na vlepení fotek a předpřipravenej rodokmen...od tý doby, co to máma má, tak úplně ožila, je teď hrozně důležitá, protože má tak důležitou práci a nemá na nás vůbec čas...jukni na babickarstvi.cz - mají tam i další tipy na dárky pro babičky a dědy

TESTOVÁNÍ: Kočičí balíčky pro všechny mlsné jazýčky plné ...

Penne s čerstvými fíky

Penne s čerstvými fíky

26 hlasů
50min 665 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Kuřecí kousky na citrónech

6 hlasů
2h a 5min 606kJ 125 Kč

Jemné kuřecí maso pečené s kousky citrónu.

Dušené telecí maso

4 hlasy
1h a 30min 336kJ 220 Kč

Telecí maso je vynikající a určitě si zaslouží své mís...

Poradny

Jsem OSVČ, může partner žádat o PPM?

Dobrý den,při hrazení minimálních záloh na nemocenské pojištění byste jako OSVČ samozřejmě měla j... Více

Jak doložit zdravotní pojišťovně péči o malé dítě?

Dobrý den,jestliže nyní osobně pečujete o dítě do sedmi let věku, měl by za Vás podle zákona o ve... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více