Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Duanwood Red Reishi

Sandriskaa 23. 07. 2014

Čauky, máte někdo vyzkoušený přípravek Duanwood Red Reishi? Nebo víte o něm něco? Nejlépe o jeho vlivu na vysoký krevní tlak. Díky

Neregistrovaná/ý - Jarča

24. 10. 2014

Sandriskaa | 26. 9. 2014
Ahojky Jarčo, já jsem s tím přípravkem taky moc spokojená, právě jsem ho doporučila jedné kamarádce, co má hrozný problémy se spaním a je pak věčně unavená. A určitě je to dobré i na imunitu, to je taky jeden z důvodů, proč jsem to začala brát, takže očekávám, že chřipkový období přečkám mnohem líp než loni! :)

Skvělé zprávy, zatím chřipkám odolávám, tak uvidím, až bude větší nápor, ale po zkušenostech tomu věřím :)

Ahojky Jarčo, já jsem s tím přípravkem taky moc spokojená, právě jsem ho doporučila jedné kamarádce, co má hrozný problémy se spaním a je pak věčně unavená. A určitě je to dobré i na imunitu, to je taky jeden z důvodů, proč jsem to začala brát, takže očekávám, že chřipkový období přečkám mnohem líp než loni! :)

Neregistrovaná/ý - Jarča

25. 9. 2014

Díky, už to nějakou dobu beru a zafungovalo to, musím říct, cítím se ted mnohem lépe, co ty Sandrisko? :) Mělo by to být dobré snad i na imunitu, nevíte o tom? Myslím, že jsem to někde četla, tak jsem zvědavá až přijdou zase chřipky.

Já jsem to objevila tady: www.superionherbs.cz :) Dejte pak vědět, jaké jsou výsledky :)

Neregistrovaná/ý - Jarča

14. 8. 2014

Jé holky to zní dobře, kdo taky dnes nemá problémy s nespavostí, taky bych to ráda vyzkoušela, můžu se zeptat, kde se to dá koupit? Děkuji

Tak to je výborné slyšet, že to vážně tak funguje. Díky za reakci

Neregistrovaná/ý - Katka

25. 7. 2014

Ahoj, kamarádce to někdo doporučil právě na vysoký krevní tlak a moc si to vychvaluje, celkově získala takovou rovnováhu a pomohlo jí to i s problémy s nespavostí apod.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Jehněčí maso s červenou kari pastou

Jehněčí maso s červenou kari pastou

0 hlasů
1h a 35min 529 kJ 230 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ryba na červeném víně

11 hlasů
35min 979kJ 140 Kč

Rychlý recept na jakoukoli rybu či rybí filé, které op...

Dušená kuřecí stehna

9 hlasů
1h a 10min 460kJ 150 Kč

Recept na šťavnatá kuřecí stehna se zeleninou.

Poradny

Mám nárok na PPM po konci rodičovské dovolené?

Dobrý den,na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) budete mít nárok v obou případech... Více

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více