Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Očkování - klíšťová encefalitida

marienka34 16. 09. 2014

Zdravím vás, mám dvě děcka:-) (5 a 7 let). Ráda bych je nechala očkovat proti klíšťové encefalitidě. Poradíte mi kdy je to nejvhodnější? Bylo mi řečeno, že je to možné od 1 roku, teď jen potřebuji vyzjistit, v kterou roční dobu je to nejlepší? Ptala jsem se více doktorů a získala různé názory.. nechci nic riskovat, moje děti jsou pro mě to nejdůležitější, proto je chci ochránit co nejlépe před touto zákeřnou nemocí:-) Děkuji za vaše rady:-)

Neregistrovaná/ý - Svaťa

26. 11. 2015

Stále se nemůžu rozhodnout jestli jít nebo ne, ale asi půjdu, do přírody chodíme hodně.

Neregistrovaná/ý - Dáda

12. 11. 2015

jé u poj.ministerstva vnitra jsme taky celá rodina, ale loni jsem očkování nestihli, chtěla bych letos, už jsem se na to i doktorky ptala, chodíme do lesa často a z této nemoci mám obavy...

Neregistrovaná/ý - Ivana

2. 11. 2015

Taky jsem pro očkování.

Neregistrovaná/ý - Lenka

30. 10. 2015

My jsme dítě něchali očkovat. Jsem zastánce očkování, ale chápu, že někdo nechce očkovat kvůli rizikům. :)

Neregistrovaná/ý - Kamila

28. 10. 2015

No jasně, ale čekala jsem něco jako, že už nemají atd. Fakt mě překvapila serióznost, že opravdu zaplatili :)

Neregistrovaná/ý - Michala

26. 10. 2015

Ono většinou háčky v tom nebývají. Taky mi přispívají vždy kolik je napsáno na stránkách..

Neregistrovaná/ý - Kamila

20. 10. 2015

Taky mi 211 přispívala na očkování a opravdu to bylo 600Kč, což mě dostalo. Čekala jsem nějaký háček a nebyl. :)

Neregistrovaná/ý - Foukal

19. 6. 2015

Neregistrovaná/ý - Karol1na | 13. 4. 2015
Jak se o ten příspěvek u poj. MInisterstva Vnitra prosím žádá? a musí to být nějak dopředu? musí se jít na pobočku nebo se posílá nějaký formulář? děkuju za info

Všechny informace najdete u nich na stránkách http://www.zpmvcr.cz/prevence/preventivni-programy-2015/program-ockovani1/ Pokud jste na pochybách, tak si na pobočku určtině neuškodí zajít.

Neregistrovaná/ý - PavlaP

19. 6. 2015

Nevíte, jestli je rozdíl v účincích, když se necháte očkovat v teplých nebo zimních měsících? Děkuju

Neregistrovaná/ý - Karol1na

13. 4. 2015

Jak se o ten příspěvek u poj. MInisterstva Vnitra prosím žádá? a musí to být nějak dopředu? musí se jít na pobočku nebo se posílá nějaký formulář? děkuju za info

Neregistrovaná/ý - Lumpice

3. 4. 2015

Neregistrovaná/ý - Lumpice | 3. 4. 2015
to je dobrý, musím se taky podívat na tu mojí, ale myslím, že tolik to nebude

tak jsem se na tu moji poj. min.vnitra dívala a je to fakt těch 600,- , nebyla jsem si tím uplne jistá. zdálo se mi to dost, ale to potěší !

3. 4. 2015

to je dobrý, musím se taky podívat na tu mojí, ale myslím, že tolik to nebude

2. 4. 2015

jsem u pojišťovny Ministerstva vnitra a ta přizpívá 600,- .

Neregistrovaná/ý - Katarina

1. 4. 2015

kolik ti hradí pojištovna?

20. 3. 2015

já se na tohle očkování taky chystám. v pondělí jsem objednaná k doktorce. Loni jsem to prošvyhla. Dokonce jsem si ted i zjistila, že pojistovna něco hradí, což mě mile překvapilo

Ivona245

19. 11. 2014

Ahoj, to je jednoduché. Nejlepší je začít s očkováním teď na podzim, abys byla hezky chráněná v době, kdy by měl být výskyt klíšťat největší. Já už jsem očkovaná delší dobu a musím říct, že se alespoň cítím chráněná. Nechci mít s tímto onemocněním nic společného.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Plněné žampióny

Plněné žampióny

19 hlasů
40min 554 kJ 59 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Ryby z balíčku

6 hlasů
1h a 10min 618kJ 220 Kč

Ryby pečené v pečicím papíru.

Drožďová polévka

17 hlasů
35min 283kJ 50 Kč

Drožďová polévka je zdravá a zasytí vás.

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více