Diskuse na téma Očkování - klíšťová encefalitida

Zdravím vás, mám dvě děcka:-) (5 a 7 let). Ráda bych je nechala očkovat proti klíšťové encefalitidě. Poradíte mi kdy je to nejvhodnější? Bylo mi řečeno, že je to možné od 1 roku, teď jen potřebuji vyzjistit, v kterou roční dobu je to nejlepší? Ptala jsem se více doktorů a získala různé názory.. nechci nic riskovat, moje děti jsou pro mě to nejdůležitější, proto je chci ochránit co nejlépe před touto zákeřnou nemocí:-) Děkuji za vaše rady:-)

Svaťa 26.11.2015

Stále se nemůžu rozhodnout jestli jít nebo ne, ale asi půjdu, do přírody chodíme hodně.

Dáda 12.11.2015

jé u poj.ministerstva vnitra jsme taky celá rodina, ale loni jsem očkování nestihli, chtěla bych letos, už jsem se na to i doktorky ptala, chodíme do lesa často a z této nemoci mám obavy...

Ivana 02.11.2015

Taky jsem pro očkování.

Lenka 30.10.2015

My jsme dítě něchali očkovat. Jsem zastánce očkování, ale chápu, že někdo nechce očkovat kvůli rizikům. :)

Kamila 28.10.2015

No jasně, ale čekala jsem něco jako, že už nemají atd. Fakt mě překvapila serióznost, že opravdu zaplatili :)

Michala 26.10.2015

Ono většinou háčky v tom nebývají. Taky mi přispívají vždy kolik je napsáno na stránkách..

Kamila 20.10.2015

Taky mi 211 přispívala na očkování a opravdu to bylo 600Kč, což mě dostalo. Čekala jsem nějaký háček a nebyl. :)

PavlaP 19.06.2015

Nevíte, jestli je rozdíl v účincích, když se necháte očkovat v teplých nebo zimních měsících? Děkuju

Karol1na 13.04.2015

Jak se o ten příspěvek u poj. MInisterstva Vnitra prosím žádá? a musí to být nějak dopředu? musí se jít na pobočku nebo se posílá nějaký formulář? děkuju za info

Foukal Karol1na 19.06.2015

Všechny informace najdete u nich na stránkách http://www.zpmvcr.cz/prevence/preventivni-programy-2015/program-ockovani1/ Pokud jste na pochybách, tak si na pobočku určtině neuškodí zajít.

Lumpice 03.04.2015

to je dobrý, musím se taky podívat na tu mojí, ale myslím, že tolik to nebude

Lumpice Lumpice 03.04.2015

tak jsem se na tu moji poj. min.vnitra dívala a je to fakt těch 600,- , nebyla jsem si tím uplne jistá. zdálo se mi to dost, ale to potěší !

Lumpice 02.04.2015

jsem u pojišťovny Ministerstva vnitra a ta přizpívá 600,- .

Katarina 01.04.2015

kolik ti hradí pojištovna?

Lumpice 20.03.2015

já se na tohle očkování taky chystám. v pondělí jsem objednaná k doktorce. Loni jsem to prošvyhla. Dokonce jsem si ted i zjistila, že pojistovna něco hradí, což mě mile překvapilo

Ivona245 19.11.2014

Ahoj, to je jednoduché. Nejlepší je začít s očkováním teď na podzim, abys byla hezky chráněná v době, kdy by měl být výskyt klíšťat největší. Já už jsem očkovaná delší dobu a musím říct, že se alespoň cítím chráněná. Nechci mít s tímto onemocněním nic společného.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

8 Příspěvků
Poslední příspěvek 17:33
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat