Diskuse na téma Káva

03. 04. 2015 | Prosím o radu

Dobrý den, máte prosím nějaký oblíbený druh kávy? *4* já jsem narazila na jeden dobrý eshop, kde byly různé druhy mleté kávy (ze všech koutů světa), ale dívala jsem se, že ho zrušily. ;*( a teď sháním nějaký nový eshop, kde bych mohla kávu objednávat. Děkuji moc za jakoukoliv radu. Jsem bez kávy docela na dně :D

sandriskaa 01.11.2023

ahoj, momentálně mám tuto. https://www.coffeespot.cz/ta-nasa-nekysela--espresso-smes-250g/ Jinak na coffeespotu beru pravidelně a vždycky chutnalo. Objednávala jsem do práce mini balíčky na zkoušku. Výborná byla i oříšková.

Denisa 23.02.2022

Nevěděli by jste kde bych sehnala nějaké větší hrníčky na kávu ? :)

Marcela 02.11.2021

Mám ti říct, že nejlepší káva je tady tahle https://www.johnnycoffee.cz/palermo

Eva 30.10.2021

Tak to budu ráda.Chci si koupit vážně nějakou super lahodnou kávu a né žádnou sračku.Už jsem to musela takhle napsat.

Marcela 25.10.2021

Já se v kávě vůbec nevyznám.Zkusím se zeptat svojí nejlepší kamarádky.Ona kávu hrozně miluje a vyzná se v ní.

Eva 22.10.2021

Ahoj můžete mi někdo doporučit nějakou lahodnou zrnkovou kávu?Dostala jsem nový kávovar a nevím co si koupit za kávu.

Eliška 21.05.2021

Doporučuju spíš ten jejich degustační balíček jestli chceš vyzkoušet víc druhů a vybrat si která ti nejvíc sedne https://www.uprazeno.cz/degustacni-balicek-kav-kolem-sveta-P/

Lenka 10.05.2021

Nevím jakou kávu máš přesně ráda, ale velký výběr káv nabízí na eshopu upraženo.cz :) tak se zkus kouknout.

ElaKrej 26.11.2018

Kávu bud Nescafe nebo Tchibo :)

Laugher 28.02.2017

My máme rádi Nescafé

olga.polka 20.04.2015

dobrý den, tak ja asi zatim pujdu taky do te Libre caffe a pak uvidim podle tehle jak bude chutnat :) musim to kostnout vsechno :) jeste jednou diky moc ;)

dobrý den, to mate pravdu je to skoro jako droga :D nemate vubec zac jsem rada ze jsem vam mohla pomoct :) ano objednavala jsem si od tam dva druhy: Libre Caffe a Cuba Turquino Lavado a obe moc moc dobre :) chutove velice aromaticke , tak jak to mam rada :) dalsi ma v planu taky vyzkouset

olga.polka 13.04.2015

dobrý den, ja prave bez avy nepreziju den :D je to moje droga, je to teda hrozny skoro az zlozvyk ale bez kavy mi nejde myslet vubec... dekuji moc za odkaz divala jsem se na ty stranky a jsou fakt super!!! neco presne takoveho jsem hledala. objednavala jste si uz tedy odtam nejake kafe? jake vam chutnalo nejvice?

dobrý den, ja jsem velka milovnice kavy ! :) mleta kava mi chutna asi vetsinou podle druhu kavy a odkud pochazi no. :) vetsinou kdyz takhle objednavam z internetu nejakou kavu atak nedam dopustim na gurucaffe.cz :) uplne vas chapu ja bez kavy nedam ani ranu :D


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat