Diskuse na téma Pigmentační skvrny

Ahoj holky, nemáte tip jak se bránit vzniku pigmentačních skvrn v době kojení? Zkusil jsem ledasco, ale nic nezabírá a flekatím čím dál víc.

Mnada 28.02.2024

Já se zbavila všech nedokonalostí díky živému kolagenu s dračí krví https://nezestarni.cz/e-shop/zivy-kolagen/inventia/anti-age-serum-s-zivym-kolagenem-a-draci-krvi-triple-helix-formula-50ml.html koukněte na to, je čistě přírodní a mám díky němu pleť jako z porcelánu :-)

Mína 27.02.2023

Já už dlouho zkouším všechno možný ale zatím bez většího úspěchu

Dada Mína 28.02.2023

Já bohužel taky, někdy mám pocit že jenom vyhazuju peníze z okna protože mi nic zatím nezabralo…

Kiska Mína 23.03.2023

Tak to určitě zkuste korejskou kosmetiku Miracletox. Objednávám jí tady https://www.byfemme.cz/miracletox/ a je podle mě úplně zázračná ;-)

Laura 25.02.2019

Tak pak dej hned vedet jak jsi dopadla.

Petra 23.02.2019

Dekuji moc za adresu, zrovna pristi tyden se tam chystame na nakupy, vezmu to pri jednom :-) to budu krasnaaaa

Andy 20.02.2019

Holky, já se mrknu na ten Amarylliscentrum. Děkuji vám já potřebuji taky odstranit pigmentační skvrny. Tak vám děkuji

Diana Andy 23.10.2019

Odstranění pigmentových skvrn mám taky za sebou, tak se klidně ptej kdyby tě cokoliv zajímalo. Byla jsem u paní doktorky Takácsové, která je v Amaryllis centru vyhlášená.

Andy Diana 02.12.2019

Je potřeba jít na ošetření víckrát nebo se ty pigmentové skvrny odstraní přitom jednom ošetření ? Můžou se mi na tom stejném místě kde se odstraňovaly udělat znova ?

Diana Andy 06.04.2020

Na tom stejném už by se ti udělat neměly, schválně se na to zkus zeptat, ale pigmentové skvrny se dělají málo, takže je podle mě velmi malá pravděpodobnost, že by se udělala na tom stejném místě :)

Laura 19.02.2019

Tady je :-) Dykova 543/31, 101 00 Praha 10 – Vinohrady

Petra 16.02.2019

Prosim jejich presna adresa? Zajdu se s nimi domluvit osobne.

Laura 15.02.2019

Já jsem se si je nechala odstranit v Praze v Amarylliscentru . Jsou tam velice vstřícní doktoři. A nejen to dělají tam spoustu jiných druhů zákroků. Tak se na jejich centrum mrkněte.

Alice 12.02.2019

Ano ja je doporucuji, vyplati se zajit s timto k odbornikovi.

Rebeka 10.02.2019

V tom Amarallys centru ste byli opravdu spokojené? Já si právě chci si nechat odstranit skvrny a nevěděla jsem kam zajít. Tak děkuji za užitečné informace.

Dana 06.02.2019

Co delat potom kdyz uz se objevi? Kosmetika nebo nejaky zakrok?

Alice Dana 09.02.2019

Mam s tim zkusenost. Z kosmetiky mi nepomohlo nic, az pak chemicky peeling v Amaryllis centrum, tam jsem byla velice spokojena.

Simona 27.10.2018

Záleží jak moc mají plno ale většinou na termín čekám 7 až 10 dní což si myslím že je běžné. Jinak cenu přesně nevím, protože jsem si platila víc ošetření zaráz kvůli tomu že to vychází o dost líp, takže nevím kolik chtějí za jedno ošetření ale můžu ti tu nechat odkaz na ceník www.amarylliscentrum.cz/cenik/tvar-krk-dekolt

Barbora Simona 31.10.2018

Je dobré se objednat k někomu konkrétnímu ?

Simona Barbora 28.11.2018

To si myslím že ani ne, protože když se podíváš jak dlouho amaryllis centrum funguje tak tam dělají opravdu jen profíci a za tu dobu co k nim chodím jsem neměla s žádným ošetřujícím problém.

Simona 23.07.2018

Docházela jsem Baru do Amaryllis centra v Praze, kde jsem se prvně objednala na konzultaci, abych věděla jestli s tím půjde vůbec něco dělat.

Bára Simona 31.08.2018

Jak dlouho se na ty konzultace čeká a kolik tak cenově vychází ?

Simona 29.06.2018

ano .. šlo to pomalu, ale zbavila jsem se jich

Bára Simona 22.07.2018

A kde jsi prosím byla ? Jde o nějakou kliniku nebo salón ? Radši půjdu někam na doporučení než bych šla někam naslepo

Simona 17.06.2018

No zrovna v těhotenství bych s tím teda určitě nic nedělala, protože hormony pracují a rozhodně není dobré do sebe něco cpát. Když už, tak po těhotenství, taky jsem to řešila až byl prcek větší a já jsem nekojila a věděla jsem, že si můžu dovolit nějak zakročit.

Bára Simona 23.06.2018

A podařilo se ti jich zbavit ?

Ajka 22.01.2018

Holky, tak to nasi mamine jsem k Vanocum objednavala tento notino.cz/yasumi/discoloration-zesvetlujici-krem-na-pigmentove-skvrny/, z notina, taky bych ho v drogerii nesehnala.

Alice 18.01.2018

Asi tak, ja se jich zbavovala lepsi kosemtikou, tu v drogerce nekupuji

Lucie 10.01.2018

Zabranit se tomu asi neda, ale je hodne kremu ktere muzes pouzivat pote a zbavis se jich


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat