Diskuse na téma Prací prostředek pro miminko

Dobrý večer, měla bych prosbu. Nevíte někdo o dobrém prášku pro mimčo. Spíše něco na citlivou pokožku či alergii. Děkuji

Žaneta 13.11.2018

Ahoj chtěla bych nějaký přírodní prášek na praní pro mou dcerku. Prostě žádnou chemii.

Romana Žaneta 20.11.2018

Já jsem používala pro své děti tento prášek https://2nature.cz/drogerie/prani/praci-gely-a-prasky/attitude-praci-gel-pro-deti-sweet-lullaby-1-05-l, měli hodně citlivou pokožku, takže jim jen tak některý nesedl. Ze spousty prášků se mi osipavaly..

Karina 20.04.2017

Můj syn je alergik, o pracím prostředku Dalli med slyším prvně ale zaujal mě tak ho nejspíš vyzkouším

Laugher 05.01.2017

Doporučuji Vám Lovela Sensitive

Niccol 05.01.2017

Dobrý večer, chtěla bych se zeptat. Dá se tento prášek koupit i v obchodě nebo jen přes internet. Děkuji.

Hedvika Niccol 10.01.2017

Samozřejmě se dá koupit i v lékárně. Klidně se na něj zeptejte.

Alena Niccol 06.02.2017

Dobrý den, tento prášek koupíte jak v kamenných lékárnách, tak na internetu. Já si jej tak kupuji běžně.

Lucie Niccol 13.02.2017

Já si tento prášek kupuji normálně v kamenných lékárnách. Když ho tam náhodou nemají, vždycky mi ho objednají a pak si jej tam jen vyzvednu.

Hedvika 02.12.2016

Dobrý den, jsem ráda, že jste s práškem spokojena. Já už jej používám dlouho a pořád na něj nedá dopustit. Vypere úplně všechno.

marybla 24.11.2016

Po konzultaci s doktorkou jsem si prášek objednala a musím říct, že je dobrý. Pere dobře, prádlo pěkně voní a zatím žádná přecitlivělá reakce na něj se neobjevila. Díky

marybla 30.10.2016

Děkuji za radu. Zkusím se poradit v lékárně a zeptám se i na vámi uvedený prášek.

Hedvika 30.10.2016

A už jste se zkoušela s někým poradit, s nějakým odborníkem? Já se zeptala v lékárně a tam mi byl doporučen prášek přímo pro alergiky a lidi s citlivou pokožkou. Jmenuje se Dalli med.

marybla Hedvika 03.11.2016

Tak jsem se ptala v drogerii, tam mi doporučili Lovelu či Persil sensitiv, ale o Dalli medu nic neslyšeli. Kde si jej objednáváš ty?

Hedvika marybla 04.11.2016

Já si jej objednávám z internetu. Zkus se podívat sem http://www.mediarepre.cz/produkty/56-praci-prostredky-pro-alergiky-a-astmatiky

marybla Hedvika 10.11.2016

Děkuji za odkaz, už jsem se na něj dívala. Prášek vypadá zajímavě, snad bude dobrý. Ještě se na něj zeptám doktorky a pak objednám.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nový horoskop Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat