Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Plenky

NinaC 28. 09. 2017

nemá tu některá z maminek zkušenost s těmito plenkami ? www.muumibaby.cz Budu ráda za nějakou recenzi

Neregistrovaná/ý - Milena

24.02.2018

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 20.02.2018
Ano máme odzkoušené i ty jejich bryndáčky a jsou super hlavně na cestování :)

Je fajn že se v dnešní době, kdy je vše plé chemi dá i sehnat něco, co ji neobsahuje, zvlášť u dětských produktů to oceňuji.

Neregistrovaná/ý - Kateřina

20.02.2018

Ano máme odzkoušené i ty jejich bryndáčky a jsou super hlavně na cestování :)

Neregistrovaná/ý - Debora

26.12.2017

A máte vyzkoušené i ty jejich jednorázové bryndáčky ? Vůbec nevím, že něco takového existuje :) my máme doma ty klasické látkové

19.12.2017

Ivčo, plínky mají v makru, na feedu a já je teda objednávám z mallu. Nechám vám tu seznam prodejen, na kterých jsou k dostání :) www.muumibaby.cz/koupit/

Neregistrovaná/ý - Johana

30.11.2017

Co se plenek týká tak můžu doporučit pampersky oranžové s těma sem já byla vždycky spokojená. Jinak tyto produkty někdo vlastní doma? Spokojenost snima? http://www.nuk.cz/catalogsearch/result/?q=nature+sense&submit=Hledat

Neregistrovaná/ý - Iva

29.11.2017

Neregistrovaná/ý - Kateřina | 28.11.2017
Leno, my ty muumi plenky doma používáme :) A nejen plenky, ale i neparfemované ubrousky. Plinečky jsou bio a malej je snáší nejlíp ze všech značek. Já jsem ráda za to, že jsem na ně narazila :)

Holkyyyy, kde ty plenky koupím prosím? Nikde jsem zatím nevidela :(

28.11.2017

Neregistrovaná/ý - Lena | 10.10.2017
Jéé, taky se připojím, dívala jsem se, že jsou to plínečky s mumínky, takže jestli je tu nějaká maminka, co je používá, tak sem s poznatky ! :))

Leno, my ty muumi plenky doma používáme :) A nejen plenky, ale i neparfemované ubrousky. Plinečky jsou bio a malej je snáší nejlíp ze všech značek. Já jsem ráda za to, že jsem na ně narazila :)

Neregistrovaná/ý - Lena

10.10.2017

Jéé, taky se připojím, dívala jsem se, že jsou to plínečky s mumínky, takže jestli je tu nějaká maminka, co je používá, tak sem s poznatky ! :))

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Jáhly s rozinkami

Jáhly s rozinkami

18 hlasů
60min 1216 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Dušená vepřová plec

13 hlasů
1h a 25min 476kJ 150 Kč

Kostky vepřového masa dušené s houbami a šunkovým salá...

Pikantní pečený bůček

13 hlasů
4h a 10min 629kJ 180 Kč

Pečený, marinovaný bůček.

Poradny

Jak doložit výdaje na péči o dítě?

Dobrý den,jestliže v současné době máte v souvislosti s péčí o syna zvýšené náklady a další navýš... Více

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více