Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Jaké kartáče?

Dorka 25. 12. 2013

Ahoj všichni, nemáte prosím tip na nějaké dobré, kvalitní kartáče? Já jem doteď používala nějaké obyčejné plastové, ale v poslední době mi nějak nevyhovují… špatně rozčesávají a hrozně mi elektrizují vlasy :-( Tak bych chtěla poradit, které se vám osvědčily. Díky

Neregistrovaná/ý - Sarka

26.04.2016

Ahoj Dorko, nikdy jsem si nekupovala žadné kvalitní kartáče, vždycky jsem měla nějaké firemní nebo normální hřeben a před měsícem jsem byla u kadeřnice a ta mi vysvětlovala, že kartáč má obrovský vliv na kvalitu vlu, jelikož ty firemní hřebeny je akorát trhají a pak se nemám divit, že mám neustále roztřepené konečky, tak mi doporučila tangle teezer z luxusnich vlasu a je to docela rozdíl se s tím česat..vubec nekudlá, tak uvidím jak to bude probíhat dál :) mají ted nove, tak už je mám objednané :)

Neregistrovaná/ý - Iveta

09.03.2016

Ahoj, já se taky přidávám...tangle teezer super kartáč na vlasy :)

Neregistrovaná/ý - Mariana

23.12.2015

Vilma.a | 20.12.2015
Ten skládací do kapsy vypadá suprově... bdue určitě praktický. a dobrý nejen na knírky, ale i na normální učesání. =)

J8 jsem ho už objednala příteli,m tak snad udělá radost. Taky si teď pěstuje plnovous.

Vilma.a

20.12.2015

Neregistrovaná/ý - pastelka | 18.12.2015
No rozhodně vypadá kvalitně, ale možná na můj rozpočet trochu drazší. Ale maj tam i tento skládací… do tašky nebo do kapsy značka ideál. =) http://www.parfums.cz/captain-fawcett/accessories-skladaci-hreben-na-plnovous/

Ten skládací do kapsy vypadá suprově... bdue určitě praktický. a dobrý nejen na knírky, ale i na normální učesání. =)

Neregistrovaná/ý - pastelka

18.12.2015

Neregistrovaná/ý - Kamila | 13.12.2015
Tak jsem našla tady tento kartář… vypadá fanjově, jen nevím, jak se s ním může česat, když je takovej hustej… http://www.parfums.cz/captain-fawcett/accessories-kartac-na-vousy/

No rozhodně vypadá kvalitně, ale možná na můj rozpočet trochu drazší. Ale maj tam i tento skládací… do tašky nebo do kapsy značka ideál. =) http://www.parfums.cz/captain-fawcett/accessories-skladaci-hreben-na-plnovous/

Neregistrovaná/ý - Kamila

13.12.2015

Neregistrovaná/ý - Kamilka | 12.12.2015
To je ale dobrej nápad takový kartáč. Můj přítel má pěknej plnovous už přes rok a češe si ho hřebínkem ... takže fájn nápad. zkusím mrknout na parfums, jak se tady psalo...

Tak jsem našla tady tento kartář… vypadá fanjově, jen nevím, jak se s ním může česat, když je takovej hustej… http://www.parfums.cz/captain-fawcett/accessories-kartac-na-vousy/

Neregistrovaná/ý - Kamilka

12.12.2015

Neregistrovaná/ý - šárka | 11.12.2015
Dobrý den, na vánoce zvažuji jako dárek pro přítele kartář na vousy. Teď si nechal narůst pěkný knírek a uvažuje i o plnovousu tak aby měl s čím česat. :D Nemáte některá tip prosím? )

To je ale dobrej nápad takový kartáč. Můj přítel má pěknej plnovous už přes rok a češe si ho hřebínkem ... takže fájn nápad. zkusím mrknout na parfums, jak se tady psalo...

Neregistrovaná/ý - šárka

11.12.2015

Dobrý den, na vánoce zvažuji jako dárek pro přítele kartář na vousy. Teď si nechal narůst pěkný knírek a uvažuje i o plnovousu tak aby měl s čím česat. :D Nemáte některá tip prosím? )

Neregistrovaná/ý - radka

05.12.2015

Neregistrovaná/ý - zelenka | 27.11.2015
taky používám tangle teezer, který jsem koupila na parfums… mají pěkné barvy na výběr. :) A samotný kartáč je skvělý, i na rozčesání mokrých vlasů. Navíc se lehce umývá a udržuje. :)

taky mám tento kartáš a objednávala jsem růžový z parfums. A jsem spokojená. :)

Neregistrovaná/ý - zelenka

27.11.2015

Neregistrovaná/ý - Alinka | 10.11.2015
Ahojky, delší dobu jsem používala kartáč s přírodními štětinami, který mám stále v oblibě, jen je to s ním po ránu občas na dlouho. :) Teď jsem si ale oblíbila novinku tangle teezer, se kterým je rozčesání snadnější. Kupovala jsem teda ten originální na parfums. :) http://www.parfums.cz/tangle-teezer/the-original-kartac-na-vlasy/ Jinak je skvělý do kabelky, nezabere moc místa a není těžký. :)

taky používám tangle teezer, který jsem koupila na parfums… mají pěkné barvy na výběr. :) A samotný kartáč je skvělý, i na rozčesání mokrých vlasů. Navíc se lehce umývá a udržuje. :)

Neregistrovaná/ý - Alinka

10.11.2015

Ahojky, delší dobu jsem používala kartáč s přírodními štětinami, který mám stále v oblibě, jen je to s ním po ránu občas na dlouho. :) Teď jsem si ale oblíbila novinku tangle teezer, se kterým je rozčesání snadnější. Kupovala jsem teda ten originální na parfums. :) http://www.parfums.cz/tangle-teezer/the-original-kartac-na-vlasy/ Jinak je skvělý do kabelky, nezabere moc místa a není těžký. :)

Neregistrovaná/ý - Samanta

19.02.2015

taky používám obyčejné kartáče, jen je češu opatrněji, ale vím, že na stránkách, kde jsem clipy kupovala mají k tomu i hrebeny

Neregistrovaná/ý - komi

29.04.2014

já jsem si teďka koupila tangle teezer a musím říct, že je to to nejlepší co sem měla (a že jich nebylo málo), hlavně vůbec netahá a vypadává mi minimum vlasů. A zatím všichni, co ho taky mají jsou spokojení, můžu jenom doporučit :)

marybla

29.04.2014

Mám podobnou zkušenost. Moje vlasy jsou bohužel dost lámavé, léta je barvím. Kupuju si přírodní kartáče a občas použiju přípravek s brazilským keratinem, ten mi taky moc pomáhá. Někdo si na něj stěžuje, ale přišla jsem na to, že záleží, kterou konkrétní značku používáte, já mám osvědčený tenhle: www.vixensshop.cz/shop/la-brasiliana-brazil-keratin/191. Zkoušela jsem i jiné, ale výsledek nebyl tak dobrý...

Neregistrovaná/ý - Martina

02.01.2014

Ahoj já používám plastové,ale takové jen ty do ruky a jsem nad míru spokojena

Já osobně teda používám přírodní hřebeny - kančí štětiny a vlašské dřevo. Vyhovuje mi to nejvíc ze všeho co jsem zatím zkusila je kvalitní, skoro vůbec z něj ty štětiny nevypadávají, a protože je ze dřeva tak mi z něho neelektrizují vlasy

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Květákový vrstvený salát

Květákový vrstvený salát

13 hlasů
30min 333 kJ 65 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Špagety s rajčaty a paprikou

14 hlasů
50min 874kJ 55 Kč

Kdo má rád těstoviny, neměl by přehlídnout následující...

Králičí stehna dušená s jablky

10 hlasů
1h a 40min 788kJ 240 Kč

Jemné, dietní králičí maso s jablky, ořechy a Calvados...

Poradny

Upadla jsem na chodníku, jak získat odškodnění?

Dobrý den,Váš dotaz je spíše právního charakteru a já bohužel nejsem právník, ale "jen" sociální ... Více

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více