Diskuse na téma Jaké kartáče?

Ahoj všichni, nemáte prosím tip na nějaké dobré, kvalitní kartáče? Já jem doteď používala nějaké obyčejné plastové, ale v poslední době mi nějak nevyhovují… špatně rozčesávají a hrozně mi elektrizují vlasy :-( Tak bych chtěla poradit, které se vám osvědčily. Díky

Sunflower 26.12.2013

Já osobně teda používám přírodní hřebeny - kančí štětiny a vlašské dřevo. Vyhovuje mi to nejvíc ze všeho co jsem zatím zkusila :-) je kvalitní, skoro vůbec z něj ty štětiny nevypadávají, a protože je ze dřeva tak mi z něho neelektrizují vlasy :-)

Martina 02.01.2014

Ahoj já používám plastové,ale tak:-)ové jen ty do ruky a jsem nad míru spokojena

marybla 29.04.2014

Mám podobnou zkušenost. Moje vlasy jsou bohužel dost lámavé, léta je barvím. Kupuju si přírodní kartáče a občas použiju přípravek s brazilským keratinem, ten mi taky moc pomáhá. Někdo si na něj stěžuje, ale přišla jsem na to, že záleží, kterou konkrétní značku používáte, já mám osvědčený tenhle: www.vixensshop.cz/shop/la-brasiliana-brazil-keratin/191. Zkoušela jsem i jiné, ale výsledek nebyl tak dobrý...

komi 29.04.2014

já jsem si teďka koupila tangle teezer a musím říct, že je to to nejlepší co sem měla (a že jich nebylo málo), hlavně vůbec netahá a vypadává mi minimum vlasů. A zatím všichni, co ho taky mají jsou spokojení, můžu jenom doporučit :)

Samanta 19.02.2015

taky používám obyčejné kartáče, jen je češu opatrněji, ale vím, že na stránkách, kde jsem clipy kupovala mají k tomu i hrebeny :-)

Alinka 10.11.2015

Ahojky, delší dobu jsem používala kartáč s přírodními štětinami, který mám stále v oblibě, jen je to s ním po ránu občas na dlouho. :) Teď jsem si ale oblíbila novinku tangle teezer, se kterým je rozčesání snadnější. Kupovala jsem teda ten originální na parfums. :) http://www.parfums.cz/tangle-teezer/the-original-kartac-na-vlasy/ Jinak je skvělý do kabelky, nezabere moc místa a není těžký. :)

zelenka Alinka 27.11.2015

taky používám tangle teezer, který jsem koupila na parfums… mají pěkné barvy na výběr. :) A samotný kartáč je skvělý, i na rozčesání mokrých vlasů. Navíc se lehce umývá a udržuje. :)

radka zelenka 05.12.2015

taky mám tento kartáš a objednávala jsem růžový z parfums. A jsem spokojená. :)

šárka 11.12.2015

Dobrý den, na vánoce zvažuji jako dárek pro přítele kartář na vousy. Teď si nechal narůst pěkný knírek a uvažuje i o plnovousu tak aby měl s čím česat. :D Nemáte některá tip prosím? :-))

Kamilka šárka 12.12.2015

To je ale dobrej nápad takový kartáč. Můj přítel má pěknej plnovous už přes rok a češe si ho hřebínkem :-D ... takže fájn nápad. zkusím mrknout na parfums, jak se tady psalo...

Kamila Kamilka 13.12.2015

Tak jsem našla tady tento kartář… vypadá fanjově, jen nevím, jak se s ním může česat, když je takovej hustej… :-O http://www.parfums.cz/captain-fawcett/accessories-kartac-na-vousy/

pastelka Kamila 18.12.2015

No rozhodně vypadá kvalitně, ale možná na můj rozpočet trochu drazší. Ale maj tam i tento skládací… do tašky nebo do kapsy značka ideál. =) http://www.parfums.cz/captain-fawcett/accessories-skladaci-hreben-na-plnovous/

Vilma.a pastelka 20.12.2015

Ten skládací do kapsy vypadá suprově... bdue určitě praktický. a dobrý nejen na knírky, ale i na normální učesání. =)

Mariana Vilma.a 23.12.2015

J8 jsem ho už objednala příteli,m tak snad udělá radost. Taky si teď pěstuje plnovous. :-P

Iveta 09.03.2016

Ahoj, já se taky přidávám...tangle teezer super kartáč na vlasy :)

Sarka 26.04.2016

Ahoj Dorko, nikdy jsem si nekupovala žadné kvalitní kartáče, vždycky jsem měla nějaké firemní nebo normální hřeben a před měsícem jsem byla u kadeřnice a ta mi vysvětlovala, že kartáč má obrovský vliv na kvalitu vlu, jelikož ty firemní hřebeny je akorát trhají a pak se nemám divit, že mám neustále roztřepené konečky, tak mi doporučila tangle teezer z luxusnich vlasu a je to docela rozdíl se s tím česat..vubec nekudlá, tak uvidím jak to bude probíhat dál :) mají ted nove, tak už je mám objednané :)

Tea 05.11.2021

Tak tam jsou hlavně důležité ty štětiny ;)

Tichavka 26.02.2024

doporučuji určitě tento. Mám ho už více než rok a je pořád v super stavu.. na mokrý vlasy idál https://www.notino.cz/olivia-garden/fingerbrush-nano-ionic-plochy-kartac-na-vlasy/?at=lAHwPAoMCMHv8K4GEOawrs4DEAEaJDY1ZGQ3NmE2LTAwMDAtMmI2My1hMWQzLTU4MjQyOWQyM2VjYyokQjg1RjABIfBSNzFBRC03RTMyLUM2ODItMDhEQTJBQ0M1NzNGMiSjgJciuJmhIsbL8xeOvp0VpovvF8LwnhXUsp0VkPenIo33pyI6DmRlZmF1bHRfc2VhcmNoSAE

diana27 Tichavka 16.03.2024

taky mám tyto i kulatý a jsou super...

Verča 12.03.2024

Zvykla jsem si rychle na tento. https://www.clipinhair.cz/369-kartac-na-prodlouzene-vlasy-se-stetinami.html. Koupila jsem si ho, když jsem byla v clipinhair na prodlužku tapein. Používám ho už skoro rok, bez štětin už nechci.

Smurfinka Verča 20.03.2024

Se štětinama jsou nejlepší, netrhají vlasy. Máte zkušenost s nasazením vlasů v tom salonu? Chci jít na zahuštění.

Verča Verča 25.03.2024

Byla jsem tam právě na tapein a jsem max. spokojená. Chodím na doplnění a vše vždy v pořádku. :)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat