Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma kosmetika ANUBIS

Labutenka 20. 06. 2014

Ahojky, nemáte prosím někdo vyzkoušené produkty od značky Anubis? Konkrétně jsem slyšela, že mají mít nějaký výborný krém s částečkami zlata na stárnoucí pleť, nevíte o tom něco? A pokud ho třeba používáte, tak jak jste spokojeny? Chtěla bych ho koupit mamce k narozeninám :-) A dělají taky něco pro mastnější pleť, to bych zas potřebovala já? :-) Dík

Děkuji za všechny názory, dámy krém jsem už mamce objednala, myslím, že se jí bude líbit a za zkoušku nic nedáme a vzhledem k tomu že od 1500 je poštovné zdarma, tak jsem se neudržela a koupila si ještě něco pro sebe z té bio řady ta zklidňujicí hydratační maska je fakt dobrá

Neregistrovaná/ý - Magda

23.07.2014

Nojo, Evo, u někoho to tak možná funguje, ale myslím, že je to taky dost o genech a třeba já mám asi nějaké předpoklady k tomu vypadat brzo stará, tak mám pocit, že bych o sebe měla nějak pečovat, abych za chvilku nevypadala jako úplná stařenka dívala jsem se na ten zlatý krém a možná ho taky zkusím, úplně jste mě nahlodaly, dámy

Neregistrovaná/ý - eva

03.07.2014

ahoj. najlepsie sa umyvat obyc.mydlo a voda a ziadne kosmetiky to podporuje vytvarat vrasky, verte mi damy !

Neregistrovaná/ý - Janka

30.06.2014

Ahoj Labutenko,má kosmetička používá i krémy od Anubis a mě ,která mám smíšenou pleť vyhovují.Mám i pleťovou masku od této značky a je to prfektní-hladký a vypnutý obličej. Tak ,snad jsem trochu pomohla.

Neregistrovaná/ý - JLo

27.06.2014

No, Labutenko, bohužel mám zkušenosti jenom s tím krémem proti vráskám a stárnutí ale ten zase stojí za to, jsou tam ještě diamantové soli a krásně vyhlazuje a hydratuje vždycky se cítím taková zářivá a krásná, když se s ním namažu tady o něm je něco psané odborněji, kdyžtak mrkněte http://www.profiliceni.cz/detail_5.php?id=254

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Vepřová panenka s mandarinkou

Vepřová panenka s mandarinkou

6 hlasů
35min 634 kJ 144 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zeleninová polévka z „kostky“

17 hlasů
1h a 40min 488kJ 75 Kč

Recept na polévku z bujonové kostky s krutóny se sýrem.

Rybí filé v alobalu

11 hlasů
45min 1031kJ 85 Kč

Filé halibuta pečené v alobalu s tymiánem.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více