Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Flamingopark

Haapka 14. 07. 2014

Někdo nějaké zkušenosti?

Haapka

25.11.2014

Jako ty hodinky jsou dost dobré a pokud je běžec tak i trefné, ale hodí se jí do bytu nebo do baráčku?

Eiska

21.11.2014

Ahooooj, hele holky, dívaly jste se na ty jejich stránky i jinak než jen na to oblečení???? Co si myslíte o tomto???? http://www.flamingopark.cz/cz/Detail/111/3383/Nastenne-hodiny-Jogging#.VGkBW8ltbME kamarádka je vášnivý běžec tak co jako Vánoční dárek????

Díky, už jsem na to narazila a mně naopak to oblečení docela sedí, tak jsem si tam pokoupila něco málo na nošení a cítím se dobře :D

Haapka

25.10.2014

Tak jsem se na to oblečení byla dívat a nevím teda, na mně nevypadá tak dobře jak jsem si myslela že bude a odešla jsem s prázdnou Aspoň manžel si tam koupil tričko :D

tady to máš přímo napsané http://www.flamingopark.cz/cz/Articles/2/Kamenna-prodejna

A kde je ten obchod konkrétně? Asi bych se tam na to zašla aspoň podívat, ikdyž si myslím, že zrovna na mé křivky to sedět nebude :D

VerčaZ

21.09.2014

Jasně, zas až taková nejsem abych objednala úplně naslepo, to oblečení mají v obchodě Bohemart v Praze :)

Haapka

21.09.2014

Kamenný obchod? Tak to jsem nevěděla ani já :D

VerčaZ

16.09.2014

Tak zrovna mě obdivovat nemusíš, já si to vyzkoušela v kamenném obchodě :D

Já vás teda obdivuji, že nakupujete oblečení přes internet… To já bych asi nezvládla, nakupovat vlastně skoro na slepo ..

VerčaZ

24.08.2014

Tak ono když se na něj podíváš tak asi každá žena musí uznat, že je to oblečení krásné, jen nemusí být na každou :)

Haapka

22.08.2014

Tak to ráda slyším, že s tím má někdo dobré zkušenosti, oblečení se mi totiž taky moc líbí, tak jsem chtěla slyšet, že nejsem jediná :P

VerčaZ

20.08.2014

Já už delší dobu nakupuji oblečení od Flamingopark, nejen pro mě, ale i pro manžela, taky se mu jejich trička moc líbí a to oblečení nám sedí :) Hlavn jde o to, že jsem konečně našla oblečení z přírodních materiálů, a ne žádné uměliny :)

Já jsem viděla toto oblečení na své kolegyni a vypadala skvěle! Já na to bohužel nemám postavu, jinak bych do toho šla taky :)

Haapka

05.08.2014

Jo, to je přesně ono :D :)

To je taková ten obchod, o které byl psaný článek na nějakém serveru a můžeš tam koupit šaty, které můžeš nosit tak na 6 způsobů? :D

TESTOVÁNÍ: Dětská kosmetika Linteo Baby

Penne s petrželkovým pestem

Penne s petrželkovým pestem

9 hlasů
50min 1015 kJ 95 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zimní salát s celerem

10 hlasů
35min 610kJ 90 Kč

Zdravý salát z celeru a jablek.

Polévka z kukuřice

13 hlasů
60min 310kJ 55 Kč

Skvělý způsob, jak využít kukuřici, vydatná polévka, v...

Poradny

Po roce od konce RD jdu na mateřskou, dostanu PPM?

Dobrý den,pro nárok na peněžitou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotřebí splnit zej... Více

Jak vymoci mzdu při ústně sjednané pracovní smlouvě?

Dobrý den,zákoník práce sice vyžaduje písemnou formu pracovní smlouvy, ale pokud je pracovní smlo... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více