Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Eshop fjallraven

StankaHoy 01. 02. 2015

Ahoj, zaregistrovala jsem, že existuje eshop v ČR mého oblíbeného oblečení fjallraven-shop.cz Nakupovali jste tam někdo? Jaké máte zkušenosti?

StankaHoy

11. 2. 2015

Sandriskaa | 4. 2. 2015
Dobrý večer, z tohoto obchodu jsem kupovala k Vánocům kalhoty pro otce. A byla jsem příjemně překvapená, protože kalhoty mají jedné délky s tím, že je lze zkrátit přímo podle postavy, takže jsme je napasovali přímo na tatínka a sedí perfektně. Navíc na to, že to bylo v době před Vánoci, dodávka byla u mě myslím do 5 dní.

Ahoj, super. To jsem ráda. Otec bude mít narozeniny v březnu, tak aspoň vím, odkud budu objednávat. Chtěla bych mu koupit kalhoty, případně pořídit nějakou poukázku ,nechť si vybere sám.

Dobrý večer, z tohoto obchodu jsem kupovala k Vánocům kalhoty pro otce. A byla jsem příjemně překvapená, protože kalhoty mají jedné délky s tím, že je lze zkrátit přímo podle postavy, takže jsme je napasovali přímo na tatínka a sedí perfektně. Navíc na to, že to bylo v době před Vánoci, dodávka byla u mě myslím do 5 dní.

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Čočka s hruškami

Čočka s hruškami

14 hlasů
55min 927 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Zeleninový salát s mangem

22 hlasů
30min 191kJ 75 Kč

Pikantní papriko-rajčatový salát s mangem .

Chřest s kuřecím masem

4 hlasy
60min 1279kJ 140 Kč

Kuřecí maso s chřestem a anglickou slaninou.

Poradny

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Jaké jsou problémové aspekty PPM?

Dobrý den,odpověď na totu otázku bohužel výrazně přesahuje možnosti této poradny, ale pokusím se ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Sotva jste si stačili o víkendu trochu odpočinout (i když to byl odpočinek docela aktivní), už se na vás valí další nápor úkolů v práci (pozor, některé budou celkem nečekané a poprat se s nimi vám seber poměrně dost energie, kterou poslední dobou zrovna ne...

Více