Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Galvanický peeler RECLAR

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

27.07.2020 | Testování

Vrásky, pupínky, rozšířené póry či povadlá pleť. Málokterá žena má pokožku tak dokonalou, že si na ni nemůže stěžovat. Většinou je to totiž přesně obráceně. Naše 4 redaktorky tak povolaly do zbraně světlo! Jaké byly jejich zkušenosti?

Světlo mělo svůj vliv na tělo i duši člověka již v dávných dobách. Bylo součástí obřadů Inků, kteří jej používali jako léčebný prostředek. Jeho sílu znali i staří Řekové a Římané, jež vybudovali střešní terasy známé jako sluneční lázně. Ovšem ani Egypťané nezůstali pozadu. Tamní lékaři nechávali světlo procházet přes barevný filtr a radili svým pacientům, jak dlouho pod ním mají odpočívat. Dnes je LED světelná terapie běžnou součástí procedur kosmetických salonů, a to hned z několika důvodů.

Mladší o několik let

Červené a modré světlo pomáhá léčit akné, podporuje tvorbu kolagenu a tkání, vyhlazuje kůži, mírní vzhled vrásek, omezuje zánět a celkově bojuje proti stárnutí, zároveň zlepšuje krevní oběh, takže pleť je po jeho zásahu svěžejší, zdravější a zářivější. Dobrou zprávou je, že právě tyhle báječné účinky si dnes můžete vyzkoušet i v pohodlí domova, neboť se trh s krásou konečně rozšířil o peeler RECLAR. Přístroj vyzkoušela i Lenka: "Přístroj byl zabalen ve vkusné krabičce, součástí balení je i nabíjecí kabel, cestovní obal a jednoduchý a srozumitelný návod k používání. Přístroj je velmi lehký, příjemný při manipulaci, má snadné ovládání​." Z jeho funkcí si Lenka oblíbila peeling: "Jednoznačně nejefektivnějším se ukázal být peeling. Tuto funkci jsem využívala co druhý den, na zlaté špachtli ulpívaly nečistoty z pleti a kožní maz, pleť pak byla jemná, čistá, rozdíl před a po peelingu byl opravdu znatelný."

Bez pupínků je svět mnohem hezčí!

Přístroj disponuje třemi funkncemi. "Z první funkce jsem velice nadšená, jedná se o peeling, který se provádí na běžným způsobem vyčištěnou pleť. Pleť musí být navlhčená, po pleti přejíždíme jemně po kůži nejméně po dobu pěti minut. Efekt jsem viděla okamžitě. Pleť je jemnější, zářivější.," popsala účinky peeleru Lucie. Klára peeling také hojně využívala: "Peeling jsem špachtlí prováděla vždy po sprchování, kdy jsou póry více otevřené. Nanesla jsem si na obličej teplou vodu a zapnula přístroj, po několika tazích jsem musela obličej opět navlhčit. Později jsem si pomáhala mokrým tampónkem, kterým jsem obličej průběžně navlhčovala. Ihned po hloubkovém čištění jsem měla pocit hladší pleti a dokonce se mi trochu zmenšily póry. Červené světlo špachtle RECLAR má certifikovanou vlnovou délku 635,5 nm. Právě tato vlnová délka pomáhá k posilování kolagenových vláken, ale také zesvětlení stařeckých skvrn a uvolnění bolestivosti. Používá se dokonce jako zklidňující léčba po laserových zákrocích. Terapie modrým LED světlem s certifikovanou vlnovou délkou modrého světla 465 nm. se zase zaměřuje na mazové žlázy.

Za jak dlouho jsou vidět pokroky?

Modrá LED světelná terapie na tyto olejové žlázky cílí a tlumí jejich aktivitu, což může pomoci při léčbě závažných stavů akné, včetně cyst a uzlíků. "Modré světlo stahuje póry a hojí akné, což bylo vidět po pár aplikacích. Terapii modrým světlem jsem aplikovala každý den po dobu asi pěti minut. Červené světlo zabraňuje stárnutí a vyhlazuje drobné vrásky. Efekt nastal opět po pár aplikacích,"  chválila přístroj Lucie. Podle některých studií může barva letní oblohy hojit popáleniny třetího stupně. Modré i červené světlo je přitom možné používat bez problémů, a to denně (stačí pět minut času). První změny na pleti je možné vidět zhruba po 10 použitích.

Jednorázová investice zvyšující sebevědomí

Na rozdíl od jiných typů světelné terapie LED diody neobsahují ultrafialové paprsky, používání peeleru je tak bezpečné pro všechny typy a barvy pleti a rozhodně nezpůsobuje popáleniny. Vedlejší účinky, ke kterým patří zarudnutí, vyrážka, zánět nebo kopřivka, jsou vzácné a po ukončení užívání vymizí.

Ty nejlepší přátele máte vždy po ruce

Naopak dochází k revitalizaci pleti, celkovému omlazení, zapracování krémů a sér hluboko do pokožky, zvýšení absorbování živin a stažení pórů. Snadné vstřebávání krému potvrdila i Klára: "Nejvíce jsem využívala špachtli na zapracovávání krémů do pokožky. Oproti nanášení prsty, jsem skutečně cítila změnu. Vrstvy krémů či sér se krásně vsakují do pokožky a ta je jemně masírována. Celý proces netrvá déle než 5 minut a po něm máte pocit krásně hydratované, jemné a rozzářené pleti."  Světelnou terapii je vhodné absolvovat pravidelně a opakovaně, protože po nějaké době se buňky v těle obnovují a přicházejí o kolagen. Je tak třeba jim znovu dopřát stejnou péči, proto je velkou výhodou mít takový zázračný přístroj doma! No, asi by se nenašel nikdo, kdo by účinky červeného a modrého světla v peeleru RECLAR nechtěl vyzkoušet. Z používání přístroje měla Eva trochu obavy, ale výsledek stál za to: "Po 21-denní kůře mám pocit více vypnuté kůže a zdravějšího vzhledu. Vrásky okolo očí jsou více vyhlazené. Manipulace s přístrojem je velmi jednoduchá a stojí minimum času, takže je vhodná i pro ženy, které nechtějí své údržbě věnovat více času. Už po 14 dnech mě přístroj Reclar velmi příjemně překvapil, takže bych ho doporučila všem ženám v mém věku."

Celkové hodnocení: 97%
Hodnocení: 18 testerek

vybraná testerka | 26.08.2020

Klady:

Na vyhraný výrobek jsem se opravdu moc těšila, o to více, že to bylo vůbec poprvé, co jsem něco vyhrála :) Ihned po rozbalení jsem se vrhla na návod a večer začala přístroj používat. Musím říct, že se s přístrojem pracuje velmi dobře. Výhodou je jeho velikost, je lehký, skvěle padne do ruky a je výborný na cesty, neboť se vejde do každé cestovní i příruční kabelky. Po necelých 3 týdnech používání bych řekla, že je více vhodný pro mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Výsledek zde byl viditelný téměř ihned. Co se týče vrásek, tak malé mimické jemné vrásky přístroj vyhladil. Hluboké vrásky prozatím setrvávají tam, kde jsou, ale snad po delším používání bude efekt výraznější. Celkově jsem s přístrojem spokojená a v používání budu určitě pokračovat.

Zápory:

Trpím bolestmi hlavy. Zvuk, který přístroj vydává mi někdy opravdu vadil.

vybraná testerka | 18.08.2020

Klady:

Mám mastnou pleť se sklonem ke tvorbě akné. Mám vrásky hlubší i mikrovrásky. Přístroj Reclar jsem chtěla využít pro zlepšení těchto pleťových nedostatků, proto jsem jeho testování velice uvítala. Přístroj byl zabalen ve vkusné krabičce, součástí balení je i nabíjecí kabel, cestovní obal a jednoduchý a srozumitelný návod k používání. Přístroj je velmi lehký, příjemný při manipulaci, má snadné ovládání. Má tři funkce. Jednoznačně nejefektivnějším se ukázal být peeling. Tuto funkci jsem využívala co druhý den, na zlaté špachtli ulpívaly nečistoty z pleti a kožní maz, pleť pak byla jemná, čistá, rozdíl před a po peelingu byl znatelný. Další dvě funkce “modré a červené světlo” jsem používala denně. Vliv přístroje na tvorbu a hojení nerovností pleti/akné jsem nezaznamenala tak značný. Přičítám to ale skutečnosti, že v práci nosím roušku, což mé pleti neprospívá. Proto budu v aplikacích dále pokračovat a těším se na výraznější výsledek. Reclar doporučuji používat nejen ženám se zralejší nebo problematickou pletí, ale vzhledem k jeho “čistícím” schopnostem také mladým klukům a holkám v pubertě. Celkově jsem velice spokojená a Reclar k péči o pleť doporučuji.

vybraná testerka | 18.08.2020

Klady:

S přístrojem Reclar jsem byla velmi spokojena. Po 21-denní kůře mám pocit více vypnuté kůže a zdravějšího vzhledu. Vrásky okolo očí jsou více vyhlazené. Manipulace s přístrojem je velmi jednoduchá a stojí minimum času, takže je vhodná i pro ženy, které nechtějí své údržbě věnovat více času. Před použitím přístroje jsem byla trochu skeptická, ale už po 14 dnech mě přístroj Reclar velmi příjemně překvapil, takže bych ho doporučila všem ženám v mém věku. Za mě tedy 100%.

vybraná testerka | 18.08.2020

Klady:

Dostala se mi do ruky možnost otestovat galvanickou špachtli značky Reclar. Na začátek je třeba říci, že má pleť zažívá poměrně klidné období. Netrápí mě žádné zásadní problémy. Samozřejmě s ohledem na věk 55 let, pořád eviduji nové a nové vrásky, kruhy a váčky pod očima a sem tam nějaký pupínek. Beru to ale s poklidem a snažím se poskytnout své pleti pravidelnou péči v domácích podmínkách. V poslední době jsem ale začala přemýšlet nad tím, že je na čase navštívit nějaký kosmetický salón a svěřit se do rukou odborníkům. Ale než jsem se k tomu odhodlala, přišla mi do rukou nabídka Bety.cz, abych si vyzkoušela tento korejský výrobek. Ultrazvuková špachtle má velmi jednoduché ovládání. Krátkým stiskem tlačítka si zvolíte jeden ze tří režimů, ve kterém chcete se špachtlí pracovat. Nabíjí se asi 20-30 minut a vydrží na 4-5 použití. Má ultrazvukové čištění pleti, pulsní lifting a funkci na podporu vstřebávání kosmetických produktů. Peeling jsem špachtlí prováděla vždy po sprchování, kdy jsou póry více otevřené. Nanesla jsem si na obličej teplou vodu a zapnula přístroj, po několika tazích jsem musela obličej opět navlhčit. Později jsem si pomáhala mokrým tampónkem, kterým jsem obličej průběžně navlhčovala. Ihned po hloubkovém čištění jsem měla pocit hladší pleti a dokonce se mi trochu zmenšily póry. Pleť byla mírně prokrvená, což velmi brzy zmizelo. Nejvíce jsem využívala špachtli na zapracovávání krémů do pokožky. Oproti nanášení prsty, jsem skutečně cítila změnu. Vrstvy krémů či sér se krásně vsakují do pokožky a ta je jemně masírována. Celý proces netrvá déle než 5 minut a po něm máte pocit krásně hydratované, jemné a rozzářené pleti. Přístroj mě přiměl k tomu, abych každý den ráno a večer věnovala 5 minut času svému obličeji a péči o sebe. Což jsem doposud někdy zanedbávala. A ačkoli vrásky kolem očí a rtů zůstaly na svém místě, já mám krásný pocit z toho, jak se denně hýčkám. Na závěr tedy nesporné klady výrobku: - spolehlivě vyčistí pleť- bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu - přípravky se lépe vstřebají a lépe se vstřebávají účinné látky - dobře se drží v ruce, je lehký - jednoduché ovládání - poměrně tiché zařízení - rychlé nabití

Zápory:

Při čištění je nutné pokožku neustále zvlhčovat, dobré je dokoupit zvlhčující gel. Výrobek se nesmí namočit, nepoužívejte tedy ve sprše. Vysoká pořizovací cena.

vybraná testerka | 18.08.2020

Klady:

Když jsem překročila čtyřicítku, zjistila jsem, že už mi nebude stačit jen rutinní každodenní odličovací péče. Mám relativně bezproblémovou pleť s občasnými výkyvy. Bohužel ale známky stárnutí už jdou znát – hlavně vrásky na čele a okolo očí. Proto jsem uvítala nabídku testovat přístroj RECLAR hypoalergenní galvanický peeler. Hlavní výhodu tohoto přístroje vidím v tom, že ušetřím spoustu času, který pro zaměstnanou matku dvou dětí je velice vzácný. Peeler je zabalený v krásném balení, které obsahuje USB kabel a zavírací pouzdro. Pouzdro bych uvítala malinko větší, při vytahování se mi stává, že se otevře krytka přístroje. Příjemně mně překvapila velikost přístroje. Velikost a váha je tak akorát do ruky. Velice dobře se s ním pracuje. Klidně si vydržím přejíždět po obličeji desítky minut. Špachtlička je přesně vytvarovaná tak, abychom nevynechali jediné místečko na obličeji. Peeler nabízí tři různé funkce. Z první funkce jsem velice nadšená, jedná se o peeling, který se provádí na běžným způsobem vyčištěnou pleť. Pleť musí být navlhčená, po pleti přejíždíme jemně po kůži nejméně po dobu pěti minut. Efekt jsem viděla okamžitě. Pleť je jemnější, zářivější. První dny jsem používala denně, poté obden. Druhá funkce je terapie modrým světlem, což je ideální po použití peelingu. Vždy si nanesu krém a přejíždím přístrojem po obličeji. Při kontaktu s obličejem se rozsvítí modré světlo a zároveň přistroj masíruje obličej. Vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání, které může být pro citlivější osoby lehce nepohodlné. Na mně to ovšem nemělo žádný vliv. Modré světlo stahuje póry a hojí akné, což lze vidět po pár aplikacích. Terapii modrým světlem aplikuji každý den po dobu asi pěti minut. Poslední funkce je terapie červeným světlem. Tato funkce je pro mě nejdůležitější. Používám ji vždy jako poslední a nejdéle. Přejíždím po celém obličeji. Červené světlo zabraňuje stárnutí a vyhlazuje drobné vrásky. Také u této funkce přístroj vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání. Efekt vidím po pár aplikacích. Musím ještě podotknout, že je důležité správně uchopit peeler, musí se držet za zlaté okraje, kde jsou umístěné elektrody, které aktivují světlo. Mé hodnocení špachtle je velice kladné, po pár dnech mám pocit, že mám pleť pružnější, vyhlazenou. Peeler doporučuji všem ženám, které nemají dostatek času nechat se hýčkat v kosmetických salónech, ale chtějí si dopřát luxus téměř profesionální péče.

Zápory:

Uvítala bych o malinko větší pouzdro.

26.08.2020

Klady:

Na vyhraný výrobek jsem se opravdu moc těšila, o to více, že to bylo vůbec poprvé, co jsem něco vyhrála :) Ihned po rozbalení jsem se vrhla na návod a večer začala přístroj používat. Musím říct, že se s přístrojem pracuje velmi dobře. Výhodou je jeho velikost, je lehký, skvěle padne do ruky a je výborný na cesty, neboť se vejde do každé cestovní i příruční kabelky. Po necelých 3 týdnech používání bych řekla, že je více vhodný pro mastnou a problematickou pleť se sklonem k akné. Výsledek zde byl viditelný téměř ihned. Co se týče vrásek, tak malé mimické jemné vrásky přístroj vyhladil. Hluboké vrásky prozatím setrvávají tam, kde jsou, ale snad po delším používání bude efekt výraznější. Celkově jsem s přístrojem spokojená a v používání budu určitě pokračovat.

Zápory:

Trpím bolestmi hlavy. Zvuk, který přístroj vydává mi někdy opravdu vadil.

20.08.2020

Klady:

zajímavé rada bych vyzkoušela, recenze na to jsou výborný

18.08.2020

Klady:

Mám mastnou pleť se sklonem ke tvorbě akné. Mám vrásky hlubší i mikrovrásky. Přístroj Reclar jsem chtěla využít pro zlepšení těchto pleťových nedostatků, proto jsem jeho testování velice uvítala. Přístroj byl zabalen ve vkusné krabičce, součástí balení je i nabíjecí kabel, cestovní obal a jednoduchý a srozumitelný návod k používání. Přístroj je velmi lehký, příjemný při manipulaci, má snadné ovládání. Má tři funkce. Jednoznačně nejefektivnějším se ukázal být peeling. Tuto funkci jsem využívala co druhý den, na zlaté špachtli ulpívaly nečistoty z pleti a kožní maz, pleť pak byla jemná, čistá, rozdíl před a po peelingu byl znatelný. Další dvě funkce “modré a červené světlo” jsem používala denně. Vliv přístroje na tvorbu a hojení nerovností pleti/akné jsem nezaznamenala tak značný. Přičítám to ale skutečnosti, že v práci nosím roušku, což mé pleti neprospívá. Proto budu v aplikacích dále pokračovat a těším se na výraznější výsledek. Reclar doporučuji používat nejen ženám se zralejší nebo problematickou pletí, ale vzhledem k jeho “čistícím” schopnostem také mladým klukům a holkám v pubertě. Celkově jsem velice spokojená a Reclar k péči o pleť doporučuji.

18.08.2020

Klady:

S přístrojem Reclar jsem byla velmi spokojena. Po 21-denní kůře mám pocit více vypnuté kůže a zdravějšího vzhledu. Vrásky okolo očí jsou více vyhlazené. Manipulace s přístrojem je velmi jednoduchá a stojí minimum času, takže je vhodná i pro ženy, které nechtějí své údržbě věnovat více času. Před použitím přístroje jsem byla trochu skeptická, ale už po 14 dnech mě přístroj Reclar velmi příjemně překvapil, takže bych ho doporučila všem ženám v mém věku. Za mě tedy 100%.

18.08.2020

Klady:

Dostala se mi do ruky možnost otestovat galvanickou špachtli značky Reclar. Na začátek je třeba říci, že má pleť zažívá poměrně klidné období. Netrápí mě žádné zásadní problémy. Samozřejmě s ohledem na věk 55 let, pořád eviduji nové a nové vrásky, kruhy a váčky pod očima a sem tam nějaký pupínek. Beru to ale s poklidem a snažím se poskytnout své pleti pravidelnou péči v domácích podmínkách. V poslední době jsem ale začala přemýšlet nad tím, že je na čase navštívit nějaký kosmetický salón a svěřit se do rukou odborníkům. Ale než jsem se k tomu odhodlala, přišla mi do rukou nabídka Bety.cz, abych si vyzkoušela tento korejský výrobek. Ultrazvuková špachtle má velmi jednoduché ovládání. Krátkým stiskem tlačítka si zvolíte jeden ze tří režimů, ve kterém chcete se špachtlí pracovat. Nabíjí se asi 20-30 minut a vydrží na 4-5 použití. Má ultrazvukové čištění pleti, pulsní lifting a funkci na podporu vstřebávání kosmetických produktů. Peeling jsem špachtlí prováděla vždy po sprchování, kdy jsou póry více otevřené. Nanesla jsem si na obličej teplou vodu a zapnula přístroj, po několika tazích jsem musela obličej opět navlhčit. Později jsem si pomáhala mokrým tampónkem, kterým jsem obličej průběžně navlhčovala. Ihned po hloubkovém čištění jsem měla pocit hladší pleti a dokonce se mi trochu zmenšily póry. Pleť byla mírně prokrvená, což velmi brzy zmizelo. Nejvíce jsem využívala špachtli na zapracovávání krémů do pokožky. Oproti nanášení prsty, jsem skutečně cítila změnu. Vrstvy krémů či sér se krásně vsakují do pokožky a ta je jemně masírována. Celý proces netrvá déle než 5 minut a po něm máte pocit krásně hydratované, jemné a rozzářené pleti. Přístroj mě přiměl k tomu, abych každý den ráno a večer věnovala 5 minut času svému obličeji a péči o sebe. Což jsem doposud někdy zanedbávala. A ačkoli vrásky kolem očí a rtů zůstaly na svém místě, já mám krásný pocit z toho, jak se denně hýčkám. Na závěr tedy nesporné klady výrobku: - spolehlivě vyčistí pleť- bez nutnosti návštěvy kosmetického salónu - přípravky se lépe vstřebají a lépe se vstřebávají účinné látky - dobře se drží v ruce, je lehký - jednoduché ovládání - poměrně tiché zařízení - rychlé nabití

Zápory:

Při čištění je nutné pokožku neustále zvlhčovat, dobré je dokoupit zvlhčující gel. Výrobek se nesmí namočit, nepoužívejte tedy ve sprše. Vysoká pořizovací cena.

18.08.2020

Klady:

Když jsem překročila čtyřicítku, zjistila jsem, že už mi nebude stačit jen rutinní každodenní odličovací péče. Mám relativně bezproblémovou pleť s občasnými výkyvy. Bohužel ale známky stárnutí už jdou znát – hlavně vrásky na čele a okolo očí. Proto jsem uvítala nabídku testovat přístroj RECLAR hypoalergenní galvanický peeler. Hlavní výhodu tohoto přístroje vidím v tom, že ušetřím spoustu času, který pro zaměstnanou matku dvou dětí je velice vzácný. Peeler je zabalený v krásném balení, které obsahuje USB kabel a zavírací pouzdro. Pouzdro bych uvítala malinko větší, při vytahování se mi stává, že se otevře krytka přístroje. Příjemně mně překvapila velikost přístroje. Velikost a váha je tak akorát do ruky. Velice dobře se s ním pracuje. Klidně si vydržím přejíždět po obličeji desítky minut. Špachtlička je přesně vytvarovaná tak, abychom nevynechali jediné místečko na obličeji. Peeler nabízí tři různé funkce. Z první funkce jsem velice nadšená, jedná se o peeling, který se provádí na běžným způsobem vyčištěnou pleť. Pleť musí být navlhčená, po pleti přejíždíme jemně po kůži nejméně po dobu pěti minut. Efekt jsem viděla okamžitě. Pleť je jemnější, zářivější. První dny jsem používala denně, poté obden. Druhá funkce je terapie modrým světlem, což je ideální po použití peelingu. Vždy si nanesu krém a přejíždím přístrojem po obličeji. Při kontaktu s obličejem se rozsvítí modré světlo a zároveň přistroj masíruje obličej. Vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání, které může být pro citlivější osoby lehce nepohodlné. Na mně to ovšem nemělo žádný vliv. Modré světlo stahuje póry a hojí akné, což lze vidět po pár aplikacích. Terapii modrým světlem aplikuji každý den po dobu asi pěti minut. Poslední funkce je terapie červeným světlem. Tato funkce je pro mě nejdůležitější. Používám ji vždy jako poslední a nejdéle. Přejíždím po celém obličeji. Červené světlo zabraňuje stárnutí a vyhlazuje drobné vrásky. Také u této funkce přístroj vydává lehce vrnivé zvuky a jemné bodání. Efekt vidím po pár aplikacích. Musím ještě podotknout, že je důležité správně uchopit peeler, musí se držet za zlaté okraje, kde jsou umístěné elektrody, které aktivují světlo. Mé hodnocení špachtle je velice kladné, po pár dnech mám pocit, že mám pleť pružnější, vyhlazenou. Peeler doporučuji všem ženám, které nemají dostatek času nechat se hýčkat v kosmetických salónech, ale chtějí si dopřát luxus téměř profesionální péče.

Zápory:

Uvítala bych o malinko větší pouzdro.

15.08.2020

Klady:

Pořídila jsme si ho kvůli rozšířeným pórům. Stáhne je,ale ne na dlouho. Vydrží to tak 4 dny, pak se teda musí znovu použít. Jinak více zkušeností nemám.

Zápory:

cena

11.08.2020

Klady:

Zatím mě vrásky ani jiné neduhy pleti netrápí. Pomalu, ale jistě se blížím do věku, kdy se tak stane a bude na čase pleti dopřát nějaký ten luxus :) Tento výrobek si pořídila moje dlouholetá starší kamarádka, která měla vždy problémovou pleť. Ve věku 52 let své pleti dopřává každodenní kůru již několik týdnů a s účinky je naprosto spokojená. Vrásky a především pupínky na nejvíce problémových místech jsou ty tam. Za mě tedy asi nadhodím typ na dárek ke čtyřicátinám :) Investice se v tomto případě vyplatí :)

Zápory:

Někoho může odradit cena. Kosmetické služby ale také něco ročně stojí, tak proč si je nedopřát v pohodlí domova? :)

03.08.2020

Klady:

Skvělá vodička, samé klady a účinnost. I cena je OK.

Zápory:

Žádné, nic jsem nenašla.

02.08.2020

Klady:

Skvělá věcička pro domácí péči o pleť. Hlavní je, že pomáhá.

Zápory:

Nevím o žádném.

30.07.2020

Klady:

Pristroj Reclar jsem koupila mamince k narozeninam, protoze furt povidala o tom jak musi chodit na kosmetiku, ale nestiha kvuli praci😁. Proto jsem ji chtela darovat neco, co by ji o plet pecovalo a pomohlo na vrasky. Toto mi bylo doporuceno kosmetickou. Jeji zacinajici vrasky Reclar behem mesice opravdu vylepsil, ze jsem si toho sama vsimla. Pouziva pristroj pravidelne kazdy vecer. Staci 5 minut a diky tomu, ze vidi sama na sobe vysledky, nevadi ji cas navic straveny v koupelne. Takze jen a jen doporucuje!

Zápory:

Mozna muze byt cena, ale kdyz to funguje, tak mi to nevadi udelat vetsi investici.

30.07.2020

Klady:

Pristroj Reclar jsem koupila mamince k narozeninam, protoze furt povidala o tom jak musi chodit na kosmetiku, ale nestiha kvuli praci😁. Proto jsem ji chtela darovat neco, co by ji o plet pecovalo a pomohlo na vrasky. Toto mi bylo doporuceno kosmetickou. Jeji zacinajici vrasky Reclar behem mesice opravdu vylepsil, ze jsem si toho sama vsimla. Pouziva pristroj pravidelne kazdy vecer. Staci 5 minut a diky tomu, ze vidi sama na sobe vysledky, nevadi ji cas navic straveny v koupelne. Takze jen a jen doporucuje!

Zápory:

Mozna muze byt cena, ale kdyz to funguje, tak mi to nevadi udelat vetsi investici.

27.07.2020

Klady:

Super věcička na zlepšení pleti.Vyhlazeni vrásek i odstranění stop po akné..

Další hodnocení

Vybrané testerky

Ohodnoťte
tento výrobek i vy!

Nejčtenější články

Tip na oběd

Grilovaná krkovice

16 hlasů
45min 1006kJ 134 Kč

Vepřová krkovice je vhodná ke grilov&aac...

Kuřecí salát

17 hlasů
30min 383kJ 110 Kč

Kuřecí salát s mandarinkovým kompotem.

Poradny

Jsem půl roku v PN, na jak dlouhou dovolenou mám nárok?

Dobrý den,pokud byste pro zaměstnavatele odpracovala v letošním roce alespoň 60 dní, vznikl by Vá... Více

Zaměstnavatel mě neuvolní na asistovaný styk, co dělat?

Dobrý den,chápu, že tato situace je pro Vás obtížná. Zákonk práce jednoznačně vymezuje situace, v... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více