Diskuse na téma svatební líčení BRNO

05. 09. 2012 | Svatba

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda neznáte nějakou dobrou vizážistku, která by mě nalíčila až nastane den D? Na kosmetiku ani na nic podobného jsem nikdy nechodila, natož aby mě někdo nalíčil, takže nemám vůbec přehled. ;*( Pouze Brno a přilehlé okolí.

Laugher 08.02.2017

Kosmetika "MK Brno"

vivi11 26.07.2016

Líčila jsem se sama :-)

konatovka 12.07.2016

Škoda, že tyto služby nefungovaly před mnoha lety, když jsem se vdávala, určitě bych je využila.*1*

Mia 01.06.2016

Holky všimla jsem si že tu diskutuje te o makup institutu. Já tam ten kurz svatebního líčení mám, a bycl moc dobrý. Dozhodně doporučuju všem =)

Vanda 01.05.2016

Ahoj já bych Ti mohla nabídnou své služby, jsem profesionální vizážistka. Mám certifikáty z MAKEUP INSTUTUTU PRAGUE na svatební líčení se specializuju a mám 2 roky praxi

Pája 01.05.2016

Ahoj sháním kurz svatebního líčení, nemáte někdo tip?

Nina Pája 01.05.2016

Ahoj já vím o jednom super studiu, ale je v Praze <3

Sindy Nina 31.05.2016

Ahoj tím pražským institutem myslíš ten co zmiňuje Vanda v příspěvku nad tebou? Docela se o něj zajímám. Jsem ale z Brna mám to tam daleko. Ale zase za kvalitu stojí něco objetovat

Petra Sindy 02.06.2016

Ahoj chtěla bych se zeptat ten make up institut jak o něm píšete je v praze na Korunní? četla jsem na něj dobrou recenzi a ráda bych se tam také přihlásila. Z atu cestu do Prahy mi to stojí!

Mia Petra 02.06.2016

Peťko je to ono, koukni na stránky www.makeupinstitute.cz

Petra Mia 02.06.2016

Děkuji už sem dívala vypadá to luxusně. Jak to vlastně probíhá třeba s placením?

Eliška Petra 03.07.2016

Holky jak ty kurzy na tom makeup institutu probíhají?

Petra Eliška 04.07.2016

Kurzy probíhají od 9 do 17hod. během dne jsou přestávky a samozřejmě 1hod pauza na oběd. Program je většinou tak, že dopoledne je teorie s demonstrací / ukázka líčení a dopoledne praktická část, kde se procvičují naučené techniky

Eliška Petra 04.07.2016

To zní moc dobře a jaká je tam atmosféra

Petra Eliška 04.07.2016

Taková rodinná, všichni si tykají. Navíc je tam pěkné prostředí.

Tereza Petra 04.07.2016

Mě se na makeup institutu nejvíc líbí že o studenty pečuje i po ukončení kurz, zajišťuje nabídky práce, pomáhá uplatnit se, i já mám díky ni své místo.

Petra Tereza 04.07.2016

Me se zase líbí že narozdíl od odstatních kurzů kde jsem byla náš vždicky bylo álo, takže se nám lektorka mohla věnovat všem.

Dita 25.02.2015

Ahoj holky přemýšlím že si nechám kvuli fotkám prodloužit vlasy. Ted se mi zdají dost krátké. Našla jsem si studio http://www.studiotophair.cz/cs/ nemáte s tou metodou nějakou zkušenost?

JarkaNe 28.01.2013

Jo tak to můžu doporučit pokud už teda nejdu s křížkem po funuse líčení v salonu Mia přímo v Brně

Zitta 15.09.2012

asi před 2 měsíci jsem byla v salónu na palackého třídě. měla jsme před důležitou pracovní schůzkou, tak jsem se zašla nechat namalovat, aby jsem působila co nejlépe a profi. běžně se totiž jen tak nemaluji. sice to nebylo svatební líčení, ale vypadalo to úžasně a kdybych byla chlap, tak bych si sama neodolala (ještě dyž jsem na sobě měla kostýmek) XD

Adriana83 Zitta 16.09.2012

Žádný salon na palackého třídě neznám, jak se jmenuje?? :-) a můžu se zeptat kolik jste paltila? Sice jde o velmi důležitý den a chci být ta nejhezčí nevěsta, ale zase bych nerada vyplácla majlant :-O

Zitta Adriana83 18.09.2012

Salón MIA, je tam poměrně nový, podle toho co mi tam slečny říkaly. Kolik jsem platila si teda 100% nepamatuju, že tuším, že to byly nějaké 3, 4 stovky. Vážně přesně nevím. Svatební líčení ale samozřejmě stává víc, to tak je bohužel všude.

Adriana83 Zitta 19.09.2012

Koukla jsem na internetu a našlo mi to http://salonmia.cz/ , to je nejspíš on že? :-) vypadá vcelku dobře, ale podle webovek moc nepoznám, takže si tam asi zajdu osobně. Mockrát vám děkuji za tip. :-)

Zitta Adriana83 21.09.2012

Ano, je to on. Ale těšte se, vevnitř je to opravdu moc pěkné, jsem se dlouho nemohla vynadívat! :-) Nemáte zač, ráda poradím :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat