Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zhubnout

Michelle.Giňova 10. 10. 2014

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve dělám co se dá držím zdravou vy živu cvičím a stejně to nezabírá prosím váš poraďte mi co mám dělat abych zhubla *2*

Baby, můžu se zeptat vy co jste zhubly, tak jak to máte s celulitidou ? Zhoršila se vám nebo zlepšila ?

Neregistrovaná/ý - lussyB

24.09.2019

No tak řezat do sebe bych určitě nenechala. Důležité je více se hýbat, cvičit a hlavně komplet změnit jídelníček a podpořit ho i nějakým přípravkem na hubnutí.

Neregistrovaná/ý - Táňa

02.07.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 29.06.2019
A odpovídá v té poradně ten plastik rychle?

Taky sem tam psala dotaz kdysi a odpověděl mi ještě ten samý den

Neregistrovaná/ý - Gábina

29.06.2019

Neregistrovaná/ý - Táňa | 25.06.2019
Zkuste se podívat do zákroků na stránce kliniky. Nebo je ještě možnost napsat do poradny

A odpovídá v té poradně ten plastik rychle?

Neregistrovaná/ý - Danca

26.06.2019

čauky holky..Mam strasny problem z vahou V praci stojim minimalne 7hod na nohach a tak je mam i děsne natekly Prosim,prosim doporucite mi něco,co mate odzkousene a vazně pomohlo?děkuji Danca

Neregistrovaná/ý - Táňa

25.06.2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 21.06.2019
Dělá se v Aesthevita i zmenšení prsních dvorců, nevíte?

Zkuste se podívat do zákroků na stránce kliniky. Nebo je ještě možnost napsat do poradny

Neregistrovaná/ý - Gábina

21.06.2019

Dělá se v Aesthevita i zmenšení prsních dvorců, nevíte?

Neregistrovaná/ý - Soňa

18.06.2019

Neregistrovaná/ý - Krista | 15.06.2019
Ahojky, děkuji za reakci. A zákrok vám dělal ten Pilka?

Ahoj, ano plastiku jsem podstoupila u pana doktora Pilky

Neregistrovaná/ý - Krista

15.06.2019

Neregistrovaná/ý - Soňa | 12.06.2019
Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Ahojky, děkuji za reakci. A zákrok vám dělal ten Pilka?

Neregistrovaná/ý - Soňa

12.06.2019

Neregistrovaná/ý - Krista | 31.05.2019
Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Neregistrovaná/ý - Alice

31.05.2019

Nikola: A jiny zabal jsi u nich nevyzkousela? Protoze co jsem se koukala,tak delaji zabal i na celuditidu bodywraps.cz/anticellulite/, to bych zase nutne potrebovala ja.

Neregistrovaná/ý - Krista

31.05.2019

Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Neregistrovaná/ý - Nikola

27.05.2019

Byla jsem na tom v Praze, a zabal je presne Body Wraps SLIM, u nich na strankach to najdes presne popsany jak vse u nich probira.

Neregistrovaná/ý - Nikolka

22.05.2019

No presne tak se citim! Kde jsi na tom prosim byla? A jak to vse probiha?

Neregistrovaná/ý - Nikola

20.05.2019

Nevim zda se balite zrovna o techto zabalech bodywraps.cz/slim/, ale na tomhle zabalu jsem byla ja a vyborny! Mohu vrele doporucit! Chtela jsem se pred letem trochu zbavit vody v tele co me dela nateklou.

Neregistrovaná/ý - Janina

16.05.2019

No rozhodne ubytek cm je videt uz po prvním zabalu. Navic to u nich ma plno vyhod pro dalsi pokracovani, jako jidelnicek, pitny rezim...

Neregistrovaná/ý - Radka

12.05.2019

Neregistrovaná/ý - Janina | 12.05.2019
Take jsem chtela par kylo dolu, predevsim jsem byla hodne zavodnena, takze zabal Body Wraps SLIM, byl pro me jasna volba

A jak takove zabaly probihaji? Je opravdu hned tak videt zmena jak se rika?

Neregistrovaná/ý - Janina

12.05.2019

Take jsem chtela par kylo dolu, predevsim jsem byla hodne zavodnena, takze zabal Body Wraps SLIM, byl pro me jasna volba

Neregistrovaná/ý - Mirka

21.12.2018

Nepřemýšlela si nad světem zdraví ? To je osvědčená věc a hlavně za přijatelné penníze :) sama s nima mám zkušenost takže kdyby tě něco zajímalo tak se klidně ptej. Nechám ti tu odkaz ať se můžeš podívat jaké mají programy www.svet-zdravi.cz/

Neregistrovaná/ý - Renča Kosáková

07.02.2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 30.01.2017
Můžete mi doporučit z tohoto výběru? http://www.fitness4u.cz/10-proteiny

Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí.Mně se osvědčilo navštívit jednu z poboček ze Světa zdraví. Poradkyně mi tam provedla podrobnou analýzu mého zdravotního stavu, probrala mé stravovací návyky, pohybové aktivity. Sestavila mi jídelníček a pomalu jsem začala hubnout. Hlavně se nesnaží u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila.

TESTOVÁNÍ: Unikátní doplněk stravy pro ženy FEMINUS

Kuře pečené s rebarborou

Kuře pečené s rebarborou

7 hlasů
1h a 20min 725 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Španělská čočka

30 hlasů
50min 664kJ 81 Kč

Tato hustá čočková polévka patří mezi jídla „de cuchar...

Staročeský zajíc

10 hlasů
1h a 45min 863kJ 150 Kč

Staročeská příprava zajíce s rozinkami a švestkami.

Poradny

Můžeme si naúčtovat náklady na vývoz jímky?

Dobrý den, Jojo,v této poradně jsou zodpovídány především dotazy z oblasti sociálního zabezpečení... Více

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více