Diskuse na téma Zhubnout

10. 10. 2014 | Hubnutí

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve dělám co se dá držím zdravou vy živu cvičím a stejně to nezabírá prosím váš poraďte mi co mám dělat abych zhubla *2*

anastaziaa 10.03.2015

Ve tvém věku je asi trošku horší vynaložit peníze na výživové poradce, ale třeba můžeš trošku poprosit o podporu rodiny.. dokud jsi ještě takhle mladá, chtělo by to hubnout zdravěji a ne pomocí všemožných diet, které ti budou akorát ruinovat organismus...správná změna jídelníčku a správný pohyb, to by ti mělo pomoci

Kvetuska99 22.03.2015

Mě pomohli s hubnutím ve světě zdraví, není to úplně nejlevnější špás, ale líbí se mi, že se nehubne jen pomocí doplňků stravy, ale hlavně změnou jídelníčku, jím mnohem lépe, pravidelněji, častěji než dřív a hlavně zdravěji než dřív :) a i krev pod mikroskopem jsme zkoumali http://www.mikroskopie-krve.cz/

Tereza 22.05.2015

mě těd kamarádka poslala odkaz, že cvičí tohle :http://www.zdravijakovasen.cz/cviceni-na-doma-pro-zeny . Asi to vyzkouším taky, jsem se neprotahovala a necvičila ani nepamatuju

kamca 20.07.2015

hlavne nevynechavat zadne jidlo ! :) ja se treba co se tyce obedu a veceri vzdy inspiruju co mai menicka v ruznych restauracich a bistrech- treba pankracky rynek je super

konatovka 06.09.2015

Jsem již několik let v důchodu a snažím si udržet svou váhu, resp. i nějaká kila shodit, i když mám BMI v pořádku. Již 23 let mám dělenou stravu, v posledních letech jsem přidala i přírodní stravu ze "zdravé výživy". také občas Bio a hlavně již rok pravidelně dělám nordic walking a to denně 7-10 km a cítím se velice dobře a zhubla jsem 4 kila. Pohyb je pro mě velmi důležitý a cítím se dobře, spokená, plná energie a elánu. Všem Vám držím palce, ať se daří hubnout.*1*

Monika 24.09.2015

ja jsem vyzkousela i nejake doplnky stravy a nejlepsi byl zatim od nutricius. ale jen na ne se nespolehat!! je potreba na sobe zamakat celkove

kamca Monika 12.10.2015

naprosta pravda :))) hodne mi sem odkaz prosim na nejaky ten doplnek stravy mrknus e na to. diky

Já jsem vyměnila úplně celý jídelníček, když jsem chtěla pořádně zhubnout a teď už jen udržuji zdravou stravu a beru jen doplňky stravy. :-) Ale na začátku se to chce opravdu hlídat no. :(

Martina 13.11.2015

S těmi doplňky stravy máš pravdu. I když se člověk stravuje zdravě, tak tělo potřebuje spoustu vitamínů, minerálů a dalších živin. A hlídat to ve stravě každý den by nešlo že. Takže taky ty doplňky, hlavně na podzim. :)

Renata 18.11.2015

A jaké ty doplňky užíváte, holky? :)

Martina Renata 23.11.2015

Já teď poslední dobou nejvíce Guareta. Tady jich mají dost na výběr. :) http://www.drstanek.cz/2-obchod/23-doplnte-dietni-rezim-o-dalsi-biologicky-aktivni-latky

Renata 25.11.2015

Podle složení by mohly být dobré. Díky za tip. :)

Katy 25.11.2015

Mně se podařilo po spoustě marných pokusů zhubnout s proteinovou dietou KetoFit, už po týdnu jsem zhubla tři kila a šlo to dál rychle, shodila jsem 15 kilo a nedostavil se žádný jojo efekt. Přečtěte si víc na jejich webu www.ketofit.cz

Sára 05.12.2015

Taky jsem brala doplněk od Guarety a byla jsem spokojená. Asi do něho zase půju teď na zimu. :)

Alena Sára 14.01.2016

A stačí brát jen ten doplněk nebo berete i další věci ještě? :-)

Daris 11.12.2015

Katy, jak dlouho si tu dietu držela? Vypadá to, dobře hlavně proto, že by neměly být žádné vedlejší efekty a jedla bych několikrát denně a to je podlě mě základ. Potřebovala bych shodit aspoň 10 kilo, tak by mě zajímalo na jak dlouho by to asi bylo. Díky

Katy 13.12.2015

15 kilo jsem shodila po 20 týdnech, což je paráda. Lehký start, navíc je jídlo přírodní, s vitamíny a chutné a šetří čas, protože nemusíte v obchodě vybírat a počítat co můžete sníst a co ne.

ivanka 15.12.2015

Na diety ja neverim, ale poradit jsem si nechala, co se tyce jidelnicku, ale bez prace nejsou kolace. :) cvicim podle videi na fithall.cz ;-)

Daris 21.12.2015

Katy to zní skvěle,já to zkusím, koukám že teď mají i velkou slevu takže do toho půjdu a budu věřit že mi to zabere stejně jako tobě, ale podle toho co tam čtu by mělo takže už se těšíím

benca 22.12.2015

ja som zacala po materskej robit a kila idu dole, asi treba pohyb , mne to pomaha, diety nedrzim

andy 29.12.2015

já n aty diety taky nedám...radši si o víkendu zahřeším a pak to vycvičím . :) hlavní je se nepřežírat a nejíst těžká sažená jídla každý den

hana andy 08.01.2016

ja taky. cvicim doma podle videi, fitko je pro me moc drahy..

andy hana 12.01.2016

a podle jakych videi doma cvicite? ja obcas to fitko taky nedavam vickrat nez treba dvakrat do mesice..a ted mi se mi siklo usetrit

hana andy 15.01.2016

no ja jsem se tedka hecnula a koupia si 3 mesicni predplatne na cviceni doma, tak snad to doopravdy dam. :-) hazu odkaz at se muzete podivat na info, ale ja uz podle toho cviceni jela a fakt vidim pokroky, hlavne ta joga ta me hodne bavi :-) http://www.fithall.cz/rest/shop/fFHONL2-2.-FITNESS-DOMA--Trimesicni-predplatne-.html

andy hana 19.01.2016

tak je to dobre predsevzeti :) ja bych taky asi objednala to predplatne at me to nuti neco delat, je super ze bych si mohla vybrat i ty videa s cvicenim o jaka bych mela zajem. objednam si i ten jidelnicek, to me taky zajima. diky moc tak snad budu do leta jako lanka :)

hana andy 21.01.2016

mne to hodne pomohlo svaly hlavne rpotahnout a naposilovat takze mam telo pevnejsi, jako je to lepsi nez nedelat nic a v te zime venku se ja nedonutim ani jit behat takze to je nejlepsi zpusob jak delat alespon neco. :) uvidite ze budete spokojena :)

andy hana 26.01.2016

tak jsem si zaplatila predplatne a jiz jsem vyzkousela jeden kruhovy trenink a jsem fakt prekvapena jak mi to dalo zabrat kdyz takhle budu neco delat dvakrat tydne tak verim ze se budu citit lepe a pomuze mi to se sebou neco udelat. diky moc jeste jednou!! :-)

Kamila 08.01.2016

Mě se daří psotupně zhubnout tím, že si hlídám kvalitu potrevin. Nekupuji už takové ty nekvalitní potraviny, ale potraviny v bio kvalitě. A samozřejmě také cvičení, že. :)

Kristy Kamila 09.01.2016

A co si třeba dáváš v té bio kvalitě? :)

Kamila Kristy 10.01.2016

Buďto čokoládu a nebo i nějaké sušenky a takové věci k čaji jak bývají. :)

Kristy Kamila 11.01.2016

A kde to kupuješ tady ty mňamky? :)

Kristy Kamila 11.01.2016

A kde to kupuješ tady ty mňamky? :)

Kamila Kristy 19.01.2016

V obchodě Bio Pro, je Praze a nebo můžeš přes eshop http://bio-pro.cz/Produkt/biscotti-s-kakaem-a-kousky-cokolady-bio-300g/

polina.1 17.01.2016

Já nemám čas tak intenzivně cvičit abych zhubla takže jsem se rozhodla zkusit nějakou dietu, ale chci normálně pravidelně jíst a nechci nic nezdravého, projížděla jsem diskusi dozadu a ta ketofitová se mi zamlouvá, má s ní ještě někdo zkušenost?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

24 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat