Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hubnutí

Hubnutí. Jak získat pevnou vůli, jídelníček, cvičení, nutriční poradci a další rady jak získat dokonalou postavu a jak si ji udržet.

Celkem 19 diskusních témat seřadit dle:
35 příspěvků Nechuť ke sportování Holky ty odpovědi jsou super, se světem zdraví jsem spolupracovala kdysi a u mě to mělo parádní efek...
Tereza 28. 11. 2017
2 příspěvky Rotační disk no hlavně se netočit trhavým pohybem - jinak by si člověk zablokoval záda. napadá mě - nebyla by lep...
17. 3. 2010
10 příspěvků Hubnoucí prádlo Já taky, a už tam kupuji i věci pro svou dceru. Košilky mají také dobré https://www.andrie.cz/Damske...
MIroslava Bed. 25. 5. 2017
18 příspěvků 6kg za 2 měsíce Neco na nich bude, taky uz s tim musim pohnout a zajit si tam
marti 23. 1. 2016
2 příspěvky bezbolesná liposukce Na kolik takový zákrok prijde celkove a v jakém meste jsi byla?
eva 30. 11. 2016
56 příspěvků hubnutí Dámy, tak co se týče stravy, ta už by byla vyřešena... Ale teď hledám nějaké vhodné cvičení. Doporuč...
Jana 25. 11. 2017
47 příspěvků Držíte dietu? Právě držím druhý týden ketofitovou dietu a jsem nadšená…4 kila dole a cítím se báječně!
Dianadia 26. 4. 2016
2 příspěvky Hubnutí s www.fitnesstv.cz Já jsem na jejich stránky narazila teprve nedávno, ale jsem naprosto nadšená, něco podobného tady u ...
Emur 21. 2. 2014
25 příspěvků XLS Medical Tak hlavní je, že jsi s tím začala sama od sebe něco dělat :)
Bára 27. 10. 2016
29 příspěvků hubnutí s chutí Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na...
Veronika Vašková 22. 9. 2016
2 příspěvky Mačingová Knížka, popisující tuto očistnou kůru je asi už vyprodaná. Pro první pokusy jsem stáhl pro manželku ...
Michal 19. 11. 2015
11 příspěvků Spalovač tuků Pyrolis holky který spalovač je v pohodě? Nebo takový žádný není? Protože mám pocit že jsem nikde žádný dobr...
Marta 25. 2. 2017
45 příspěvků Dieta která vám pomohla? Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na...
Veronika Vašková 22. 9. 2016
42 příspěvků Výživový poradce jo jo ty recepty na stránkách světu zdraví jsou fakt super.
Bětka 8. 2. 2017
6 příspěvků Hubnutí se STOB Já jsem do Stobu chodila před 10 lety a zhubla jsem a nebylo to špatné. Ale loni jsem navštěvovala ...
Tichavka 27. 1. 2015
78 příspěvků existuje hubnutí bez námahy a diety? Už je mám objednané, těším se na to, jak budou fungovat.
Lejina 25. 10. 2017
57 příspěvků Zhubnout Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí.Mně se osvědčil...
Renča Kosáková 7. 2. 2017
23 příspěvků příčesky Já si objednala clip in vlasový příčesek - clip in rychlopás na clipinhair.cz.Sada obsahuje: 1 vlaso...
Janča Soukalová 20. 3. 2017
1 příspěvek liposukce Evo,byla jsem tam pred pul rokem,odstranovali mi přebytečný tuk ze stehen a jsem spokojena.Jak příst...
Miluska 24. 10. 2016
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Naplní vás pocit nespravedlnosti. Ačkoliv děláte vše, co drahé polovičce na očích vidíte, stejně vám vyčítá maličkosti a vám to nepřijde zrovna dvakrát fér. Něžně ho na to upozorněte, svou chybu stydlivě uzná a své chyby se bude snažit naprav...

Více

Registrovat