Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hubnutí

Hubnutí. Jak získat pevnou vůli, jídelníček, cvičení, nutriční poradci a další rady jak získat dokonalou postavu a jak si ji udržet.

Celkem 19 diskusních témat seřadit dle:
176 příspěvků Nechuť ke sportování Kde si ten vigantolvit kupujete?
Jitka 5. 3. 2019
3 příspěvky Rotační disk Opravdu se na něm hubne,mám ho na půdě,že bych ho vytáhla k televizi :-O
Beruszka82 16. 1. 2018
10 příspěvků Hubnoucí prádlo Já taky, a už tam kupuji i věci pro svou dceru. Košilky mají také dobré https://www.andrie.cz/Damske...
MIroslava Bed. 25. 5. 2017
20 příspěvků 6kg za 2 měsíce Mně se ze světa zdraví ozvali do týdne od vyplnění dotazníku. Jinak co se týče programu, tak je to p...
Andrejka 12. 12. 2018
2 příspěvky bezbolesná liposukce Na kolik takový zákrok prijde celkove a v jakém meste jsi byla?
eva 30. 11. 2016
74 příspěvků hubnutí A podle doporučení na www.svet-zdravi.cz jste si nechala udělat diagnostiku organismu?
Nikol 20. 12. 2018
49 příspěvků Držíte dietu? Jak jsi na tom teď jestli se můžu zeptat ? Držíš se teď přes svátky nebo hřešíš ? :)
Leonka 16. 12. 2018
3 příspěvky Hubnutí s www.fitnesstv.cz Tak to já tady pro ty novinky moc nejsem. Mně s hubnutím pomohly ve světě zdraví a vím že když by se...
Renča 16. 12. 2018
25 příspěvků XLS Medical Tak hlavní je, že jsi s tím začala sama od sebe něco dělat :)
Bára 27. 10. 2016
31 příspěvků hubnutí s chutí Karolíno ano to jsou oni. Chystáš se tam také? Nebo přemýšlíš koho zvolit, aby ti pomohl?
Olina 14. 8. 2018
3 příspěvky Mačingová Jasny, zkusenosti je cela hromada.. Jedou se vlastne zasady zdrave vyzivy a setrna priprava dietnich...
Monika slimming 16. 1. 2018
11 příspěvků Spalovač tuků Pyrolis holky který spalovač je v pohodě? Nebo takový žádný není? Protože mám pocit že jsem nikde žádný dobr...
Marta 25. 2. 2017
50 příspěvků Dieta která vám pomohla? Přesně tak, není to jenom o tom nasadit dietu, ale změnit stravovací návyky a životní styl. Tady ty ...
Markéta 16. 12. 2018
67 příspěvků Výživový poradce Tak už se to pěkně otočilo a váha mi jde krásně dolů ale je to docela náročný odolávat těm sladkoste...
Laura 16. 12. 2018
7 příspěvků Hubnutí se STOB zkoušely jste zbavit tělo nadbytečné vody?
Maruška 30. 6. 2018
79 příspěvků existuje hubnutí bez námahy a diety? funguou , zabralo to? nebo pouze další placebo? Doporučuji na to jet malinko jinak....hubnuté a redu...
Květa 30. 6. 2018
58 příspěvků Zhubnout Nepřemýšlela si nad světem zdraví ? To je osvědčená věc a hlavně za přijatelné penníze :) sama s nim...
Mirka 21. 12. 2018
25 příspěvků příčesky Tak já dala holky na váš tip a obkjednala ty clip iny z www.clipinhair.cz. Děkuji za doporučení. Jse...
Hella 16. 4. 2018
2 příspěvky liposukce nešla bych na to....zkuste na to jit jinak. Detoxem , sportem, zbavením těla nadbytečné vody
Jana 30. 6. 2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Kdosi vám bude chtít přebrat vaši lásku, to si však rozhodně nenecháte líbit! Naopak, rozhodnete se stůj co stůj ubránit svůj vztah. Moc dobře si však uvědomujete, že není zapotřebí agresivita a síla, ale prozíravost a chytrost. Umíte si poradit!

Více

Registrovat