Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Hubnutí

Hubnutí. Jak získat pevnou vůli, jídelníček, cvičení, nutriční poradci a další rady jak získat dokonalou postavu a jak si ji udržet.

Celkem 19 diskusních témat seřadit dle:
126 příspěvků Nechuť ke sportování Aha a to je volně prodejné?
Irena 18.11.2018
3 příspěvky Rotační disk Opravdu se na něm hubne,mám ho na půdě,že bych ho vytáhla k televizi :-O
Beruszka82 16.01.2018
10 příspěvků Hubnoucí prádlo Já taky, a už tam kupuji i věci pro svou dceru. Košilky mají také dobré https://www.andrie.cz/Damske...
MIroslava Bed. 25.05.2017
19 příspěvků 6kg za 2 měsíce Když u nich na internetu vyplním ten dotazník tak za jak dlouho se mi někdo ozve ? Dívala jsem se na...
Radka 16.10.2018
2 příspěvky bezbolesná liposukce Na kolik takový zákrok prijde celkove a v jakém meste jsi byla?
eva 30.11.2016
70 příspěvků hubnutí Ahoj Jano, můžu se tě zeptat na víc inforací? Jaky jsi zvolila program a kolik a za jak dlouho jsi z...
Viki 26.10.2018
48 příspěvků Držíte dietu? Nakonec jsem se rozhodla pro svět zdraví. Po několika letech jsem se potkala se svou spolužačkou ze ...
Jarka 16.10.2018
2 příspěvky Hubnutí s www.fitnesstv.cz Já jsem na jejich stránky narazila teprve nedávno, ale jsem naprosto nadšená, něco podobného tady u ...
Emur 21.02.2014
25 příspěvků XLS Medical Tak hlavní je, že jsi s tím začala sama od sebe něco dělat :)
Bára 27.10.2016
31 příspěvků hubnutí s chutí Karolíno ano to jsou oni. Chystáš se tam také? Nebo přemýšlíš koho zvolit, aby ti pomohl?
Olina 14.08.2018
3 příspěvky Mačingová Jasny, zkusenosti je cela hromada.. Jedou se vlastne zasady zdrave vyzivy a setrna priprava dietnich...
Monika slimming 16.01.2018
11 příspěvků Spalovač tuků Pyrolis holky který spalovač je v pohodě? Nebo takový žádný není? Protože mám pocit že jsem nikde žádný dobr...
Marta 25.02.2017
47 příspěvků Dieta která vám pomohla? dieta a všechno kolem toho je taky o pevné vuli. Začala bych nějakým detoxem, odvodnním orgnizmu a s...
Květa 30.06.2018
63 příspěvků Výživový poradce Určitě hned na první konzultaci vám ve světě zdraví doporučí nechat si udělat diagnostiku organismu ...
Ariana 18.11.2018
7 příspěvků Hubnutí se STOB zkoušely jste zbavit tělo nadbytečné vody?
Maruška 30.06.2018
79 příspěvků existuje hubnutí bez námahy a diety? funguou , zabralo to? nebo pouze další placebo? Doporučuji na to jet malinko jinak....hubnuté a redu...
Květa 30.06.2018
57 příspěvků Zhubnout Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí.Mně se osvědčil...
Renča Kosáková 07.02.2017
25 příspěvků příčesky Tak já dala holky na váš tip a obkjednala ty clip iny z www.clipinhair.cz. Děkuji za doporučení. Jse...
Hella 16.04.2018
2 příspěvky liposukce nešla bych na to....zkuste na to jit jinak. Detoxem , sportem, zbavením těla nadbytečné vody
Jana 30.06.2018
Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše odvaha a nadšení budou až zarážející! Okolí vás bude hluboce obdivovat, ovšem zamyslete se, zda není na místě trochu přibrzdit. Vaše odhodlání vás může dovézt sice daleko, ale ne všechno lze urvat silou. Občas je nutn&eacut...

Více

Registrovat