Hubnutí

Hubnutí. Jak získat pevnou vůli, jídelníček, cvičení, nutriční poradci a další rady jak získat dokonalou postavu a jak si ji udržet.

Nechuť ke sportování 186 příspěvků

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Domis 15.12.2019
Anežko já sem na liposukci byla v Praze a sem za to ráda. Mě to hodně zvedlo sebevědomí a přirozeně ...

Rotační disk3 příspěvky

máte někdo doma rotační disk? Já si ho pamatuju z dětství, že jsem se na něm strašně ráda točívala N...

Beruszka82 16.01.2018
Opravdu se na něm hubne,mám ho na půdě,že bych ho vytáhla k televizi :-O

Hubnoucí prádlo15 příspěvků

Má někdo zkušenosti s inzerovaným hubnoucím prádlem*4*

Blanka 20.08.2019
Jojo, na konzultaci se mi věnoval pan J. Pilka

6kg za 2 měsíce21 příspěvků

Zhubl jsem 6kg za 2měsíce.Rád vám poradím jak taky zaručeně a zdravě zhubnout. Kdo by měl zájem, tak...

Helena 03.12.2019
Mohla bych se zeptat, jak si potom váhu držíte, když program ukončíte ? Já osobně mám teda strach, ž...

bezbolesná liposukce2 příspěvky

Ahoj ráda bych Vám doporučila nový salon na Malé straně. Provádějí zde bezbolestnou ultrazvukovou li...

eva 30.11.2016
Na kolik takový zákrok prijde celkove a v jakém meste jsi byla?

hubnutí99 příspěvků

http://www.hubnete.cz/lussi

LussyB 11.12.2019
Holky, já jsem vyzkoušela www.chiashake.cz a jsem spokojená. Nahradila jsem si tím při cvičení svači...

Držíte dietu?50 příspěvků

Hubnete? Držíte dietu? Jakou? Poraďte s ostatním váš zaručený recept na štíhlou postavu! Nebo jste d...

Erika 03.12.2019
Můžu se zeptat kolik killo a za jak dlouho jste dali na té dietě od prodietixu ? Taky by mě zajímalo...

Hubnutí s www.fitnesstv.cz3 příspěvky

Ahojky ženy. Nezkoušel jste někdo už něco z téhle stránky? Já jsem ji náhodou objevila na internetu ...

Renča 16.12.2018
Tak to já tady pro ty novinky moc nejsem. Mně s hubnutím pomohly ve světě zdraví a vím že když by se...

XLS Medical25 příspěvků

Milé dámy, chtěla bych poprosit o radu. Ráda bych vyzkoušela přípravek na hubnutí XLS Medical...máte...

Bára 27.10.2016
Tak hlavní je, že jsi s tím začala sama od sebe něco dělat :)

hubnutí s chutí31 příspěvků

Ahoj pokud hledáte to správné místo kde začít s hubnutím tak navštivte http://www.sportcentral.cz a ...

Olina 14.08.2018
Karolíno ano to jsou oni. Chystáš se tam také? Nebo přemýšlíš koho zvolit, aby ti pomohl?

Mačingová3 příspěvky

Máte někdo zkušenost s očistnou kůrou Mačingové ? Nechci psát s dietou, protože to není dieta, ale h...

Monika slimming 16.01.2018
Jasny, zkusenosti je cela hromada.. Jedou se vlastne zasady zdrave vyzivy a setrna priprava dietnich...

Spalovač tuků Pyrolis11 příspěvků

Ahoj, ráda bych se Vás zeptala, zda některá nemáte osobní zkušenost se spalovačem Pyrolis? Začala js...

Marta 25.02.2017
holky který spalovač je v pohodě? Nebo takový žádný není? Protože mám pocit že jsem nikde žádný dobr...

Dieta která vám pomohla?50 příspěvků

Dobrý den, potřebovala bych nutně zhubnout a poměrně rychleji, za zhruba 4 měsíce se mám totiž vdáva...

Markéta 16.12.2018
Přesně tak, není to jenom o tom nasadit dietu, ale změnit stravovací návyky a životní styl. Tady ty ...

Výživový poradce67 příspěvků

Ahoj holky, rozhodla jsem se dát do rukou odborníků a nechat si sestavit jídelníček a celkově zlepši...

Laura 16.12.2018
Tak už se to pěkně otočilo a váha mi jde krásně dolů ale je to docela náročný odolávat těm sladkoste...

Hubnutí se STOB14 příspěvků

Máte s tím někdo zkušenosti? Mám v plánu u nich absolvovat seminář o hubnutí: http://www.stob.cz/odb...

Bela 28.06.2019
No i pro mě je to hodně..a co ste pro to musela všechno udělat, co ten základní program obsahuje?

existuje hubnutí bez námahy a diety? 86 příspěvků

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičk...

Irena 31.05.2019
No to nikdo .-) kdyz uz jsou kila dole, at taky zustanou ze

Zhubnout76 příspěvků

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve...

Majki636 17.10.2019
Baby, můžu se zeptat vy co jste zhubly, tak jak to máte s celulitidou ? Zhoršila se vám nebo zlepši...

příčesky25 příspěvků

Ahojky:) ráda bych pořídila příčesky ale moc se v tom nevyznám, nevím jaké zvolit.Chci to jen na př...

Hella 16.04.2018
Tak já dala holky na váš tip a obkjednala ty clip iny z www.clipinhair.cz. Děkuji za doporučení. Jse...

liposukce2 příspěvky

Zdravím dámy,ráda bych se zeptala,jestli máte některá zkušenost s "liposukcí" respektive s metodou u...

Jana 30.06.2018
nešla bych na to....zkuste na to jit jinak. Detoxem , sportem, zbavením těla nadbytečné vody

Úbytek váha a zhoršení celulitidy8 příspěvků

Ahoj holky, taky se vám stalo, když jste daly dolů víc kilo, tak se vám šíleně zhoršila celulitida ?...

Irena 04.10.2020
Osobní zkušenost s žádným takovým ošetřením nemám jenom jsem hodně četla o ošetření tri active aji n...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Nestůjte tento týden stranou hlavního dění – naopak se snažte využít své schopnosti vést ostatní a být v čele a nebojte se rozhodování v klíčových okamžicích. Ano, je to občas riskantní pozice, která vám může nadělat řadu „nepřátel“. Ale na druhou stranu vám umožní ukázat, co ve vás je, a poznat, kdo z vašeho okolí je připraven krýt vám záda a k... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

12 Příspěvků
Poslední příspěvek 14:48
13 Příspěvků
Poslední příspěvek 0:04
218 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Nové diskusní téma

Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat