Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma existuje hubnutí bez námahy a diety?

adelaida27 25. 09. 2014

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičku a zároveň dobře zpevňuje postavu a docela i zabírá na celulitidu. To by byla nejlepší kombinace, ovšem nevím o žádném způsobu který existuje. Slyšela jsem o liposukci, ale ta nezpevňuje a je strašně drahá :/ chtělo by to něco levnějšího… Nevíte o něčem prosím? Mám pocit že se přestávám partnerovi líbit…

Neregistrovaná/ý - Irena

16. 5. 2019

Byla jsem na tom v praze, konkterne se jedna o Body Wraps SLIM.

Neregistrovaná/ý - Petra

12. 5. 2019

A kde jsi na tom prosim byla? Taky bych enco takoveho chtela pred letem podstoupit

Neregistrovaná/ý - Irena

12. 5. 2019

Ja jsem s kamaradkou byla na zabalu, diky kteremu jsem se paradne odvodnila samozrejme k tomu patri i dodrzovani nejake te zivotospravy

Neregistrovaná/ý - Květa

30. 6. 2018

Neregistrovaná/ý - Lejina | 25. 10. 2017
Už je mám objednané, těším se na to, jak budou fungovat.

funguou , zabralo to? nebo pouze další placebo? Doporučuji na to jet malinko jinak....hubnuté a redukce váhy není o prášcích

Neregistrovaná/ý - Lejina

25. 10. 2017

Už je mám objednané, těším se na to, jak budou fungovat.

Neregistrovaná/ý - Pacina

23. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Lejina | 22. 10. 2017
Já legíny od nejleginy.cz znám, jsou kvalitní. Anticelulitidní určitě vyzkouším.

Já právě na celulitidu docela trpím, takže už je mám objednané. Budou super i pod kalhoty v zimě, pokud přituhne. Pro mě budou asi nejlepší ty s vysokým pasem.

Neregistrovaná/ý - Lejina

22. 10. 2017

Já legíny od nejleginy.cz znám, jsou kvalitní. Anticelulitidní určitě vyzkouším.

Neregistrovaná/ý - Pacina

16. 10. 2017

Neregistrovaná/ý - Aliona | 7. 10. 2017
Já objevila na nejleginy.cz super třídu a to anticelulitidní legíny. Perfektně prokrvují pokožku a díky vysokému pasu krásně tvarují bříško.

Pročetla jsem si jejich stránky, asi něco na tom bude. Jsou sice dražší než běžné, ale pokud by nesplnily očekávání dají se vrátit.

Neregistrovaná/ý - Aliona

7. 10. 2017

Já objevila na nejleginy.cz super třídu a to anticelulitidní legíny. Perfektně prokrvují pokožku a díky vysokému pasu krásně tvarují bříško.

Neregistrovaná/ý - Hanna

25. 2. 2017

No, cvičení je prostě cvičení. To je to nejúčinější na hubnutí a k tomu samozřejmě strava...

Neregistrovaná/ý - Soňa

21. 2. 2017

Přirozeným hubnutím je pravidelný sex, nejlépe každý den! Od té doby, co manžel bere Erectan, si užíváme chvíle nočních radovánek, jako za mlada.

Laugher

21. 2. 2017

Takové hubnutí bez námahy neexistuje

Neregistrovaná/ý - Martina

19. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Mirísek | 14. 11. 2016
Já mám na cvičení leginy z nejleginy.cz...Zkuste mrknut tam, třeba vám něco padne do oka :)

Taky kupuju na nejleginy :) Super shop, moc spokojenost :)

Neregistrovaná/ý - janka

16. 11. 2016

jak psala stella i já bych ti to doporučila.byla jsem tam na injekční lipolyze a supr vysledky

Neregistrovaná/ý - Mirísek

14. 11. 2016

Já mám na cvičení leginy z nejleginy.cz...Zkuste mrknut tam, třeba vám něco padne do oka :)

Neregistrovaná/ý - Andula

13. 11. 2016

Holky, kde se dají koupit nějaké dobré legíny na cvičení?

Neregistrovaná/ý - stella

11. 11. 2016

v tom případě bych ti doporučovala navštívit kliniku medik haus, kde provádí zákrok zvaný ulthera slim,je to redukce tuku a zaroveň i celulitidy.Přečti si to dopodrobna na jejich strankach medikhaus.cz

Neregistrovaná/ý - Veronika Vašková

22. 9. 2016

Ahoj, já mám zkušenosti s přírodními produkty od Herbalife a nemohu si stěžovat. Jsou to produkty na přírodní bázi, a nabízí různé programy v různé cenové relaci, které se zaměřují na hubnutí tuků, získávání svalové hmoty a je to bez jojo efektu. Nejedná se o dietu, ale náhradu běžné stravy, stravou zdravou. Zhubla jsem 4 kg za 1 měsíc a cítila se mnohem lépe, kdyby jste měla zájem ozvěte se mi, mohu Vám toto nabídnout a vysvětit o co se přesně jedná a jak to funguje. http://hubnizdrave.web-rychle.cz/ www.trenerzdravi.cz

Neregistrovaná/ý - milla

30. 6. 2016

Jak dlouho už znáte tuto společnost? Moc ráda bych si udělala radost! Jak jste na ní vůbec narazili? A mohla bych poprosit o webové stránky?

Neregistrovaná/ý - sanduss

29. 6. 2016

Já jsem moc ráda, že jsem díky nim zhubnula a naučila jsem se správně stravovat..

REDAKČNÍ TESTOVÁNÍ: Odlíčení jako nutné zlo? Už ne!

Kmínová polévka s chlebovými krutony

Kmínová polévka s chlebovými krutony

0 hlasů
35min 459 kJ 70 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Pečená treska s houbami

3 hlasy
1h a 10min 1959kJ 200 Kč

Dietní rybí maso nesmí chybět na žádném stole.

Růžičková kapusta s rozinkami

11 hlasů
25min 242kJ 60 Kč

teplý salát z růžičkové kapusty

Poradny

Důchod mi nestačí ani na nájem, dostanu sociální dávky?

Dobrý den,na příspěvek na bydlení máte nárok tehdy, jste-li vlastníkem či nájemcem bytu/domu, ve ... Více

Jak řešit stěhování při evidenci na úřadě práce?

Dobrý den,měla byste spadat pod úřad práce v místě svého trvalého bydliště. Je tedy otázka, zda j... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Pro jistou osobu budete tento týden naprosto neodolatelní. Připravte se proto na flirtovné pohledy a pokusy o svádění. Než však podlehnete, pečlivě zvážíte veškerá pro a proti. Rozhodně nemáte chuť se do ničeho vrhat po hlavě. Ani když jde o city.

Více