Diskuse na téma existuje hubnutí bez námahy a diety?

25. 09. 2014 | Hubnutí

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičku a zároveň dobře zpevňuje postavu a docela i zabírá na celulitidu. To by byla nejlepší kombinace, ovšem nevím o žádném způsobu který existuje. Slyšela jsem o liposukci, ale ta nezpevňuje a je strašně drahá :/ chtělo by to něco levnějšího… Nevíte o něčem prosím? Mám pocit že se přestávám partnerovi líbit…

adelaida27 17.10.2014

no a jaký stroje teda máš na mysli? Nepočítám takový ten orbitrek nebo jak to doporučujou furt v televizi.. to si koupila kámoško a naprosto zbytečný a drahý stroj, který slouží v podstatě jako věšák prádla :D tak nějaký jiný máš namysli nebo co myslíš? :O nerada bych cpala peníze někam kde to je prostě zbytečné a bez efektu...

Tichavka adelaida27 20.10.2014

no jasně že orbitrek nemyslím, ten je naprosto nemožný :D jinak myslím tím třeba vibrační plošiny, ty jsou nenáročné a docela v pohodě... a pomáhají což jsem teda sama čuměla :D

Tichavka 26.09.2014

Nejlepší je cvičit ve fitkách nebo doma podle lekcí třeba Olgy Šípkové… ale to je náročné no ale jsou i méně fyzicky náročné metody jako je liposukce a tak… ;)

adelaida27 Tichavka 29.09.2014

No já vím, jenže já to cvičení moc nemusím… vždycky jsem pak druhý den strašně mimo a v práci naprosto nepoužitelná… ;) no o liposukci jsem taky slyšela ale na to bohužel nemám dost peněz… ale ono to asi taky nebude uplně pro zdraví a tělo dobré né? No a nic jiného neexistuje? To mi neříkej… :/

Tichavka adelaida27 13.10.2014

No je pravda že liposukce je docela drahá, to naprosto chápu :/ jinak teda diety a pořádné makání, ale jsou i teď nějaký stroje, který to dělají za tebe :D ale ještě jsem je nevyzkoušela…


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat