Diskuse na téma existuje hubnutí bez námahy a diety?

25. 09. 2014 | Hubnutí

Děvčata, chci se vás zeptat jestli nevíte o nějakém účinném cvičení, které jé méně náročné na fyzičku a zároveň dobře zpevňuje postavu a docela i zabírá na celulitidu. To by byla nejlepší kombinace, ovšem nevím o žádném způsobu který existuje. Slyšela jsem o liposukci, ale ta nezpevňuje a je strašně drahá :/ chtělo by to něco levnějšího… Nevíte o něčem prosím? Mám pocit že se přestávám partnerovi líbit…

Tichavka 26.09.2014

Nejlepší je cvičit ve fitkách nebo doma podle lekcí třeba Olgy Šípkové… ale to je náročné no ale jsou i méně fyzicky náročné metody jako je liposukce a tak… ;)

adelaida27 Tichavka 29.09.2014

No já vím, jenže já to cvičení moc nemusím… vždycky jsem pak druhý den strašně mimo a v práci naprosto nepoužitelná… ;) no o liposukci jsem taky slyšela ale na to bohužel nemám dost peněz… ale ono to asi taky nebude uplně pro zdraví a tělo dobré né? No a nic jiného neexistuje? To mi neříkej… :/

Tichavka adelaida27 13.10.2014

No je pravda že liposukce je docela drahá, to naprosto chápu :/ jinak teda diety a pořádné makání, ale jsou i teď nějaký stroje, který to dělají za tebe :D ale ještě jsem je nevyzkoušela…

adelaida27 17.10.2014

no a jaký stroje teda máš na mysli? Nepočítám takový ten orbitrek nebo jak to doporučujou furt v televizi.. to si koupila kámoško a naprosto zbytečný a drahý stroj, který slouží v podstatě jako věšák prádla :D tak nějaký jiný máš namysli nebo co myslíš? :O nerada bych cpala peníze někam kde to je prostě zbytečné a bez efektu...

Tichavka adelaida27 20.10.2014

no jasně že orbitrek nemyslím, ten je naprosto nemožný :D jinak myslím tím třeba vibrační plošiny, ty jsou nenáročné a docela v pohodě... a pomáhají což jsem teda sama čuměla :D

Milena88 24.10.2014

Ahoj, Mně osobně na zpevnění pomohlo plavání. Pohyb ve vodě jsem měla vždy ráda a před nějakým časem jsem se k plavání zase vrátila. Začala jsem zároveň docházet do centra Rekondice, kde jsem konzultovala změnu jídelníčku, abych mohla naplno najet jak na zdravější životní styl, tak na zformování a vyrýsování postavy. Kombinace plavání a rad od odborníků dělá své, partner si po necelých 2 měsících všiml, že mám zpevněnou postavu a to je co říct. *1*

adelaida27 12.11.2014

Koho co? Vibrační plošiny? Prosím tě a to funguje jak? Nebo mohla bys mi to trochu nějak přiblížit? Mám pocit že jsem o tom už něco málo slyšela ale moc si to nevybavuji…

sansa 20.11.2014

Ahoj, na hubnutí bez pohybu zapomeň, zhubla by jsi, ale kůže by ti vysela a neměla by jsi pevný zadeček, bříško atd. To se chlapům nelíbí. Navíc když se budeš hýbat tak budeš mít i ze sebe mnohem lepší pocit. Nejdříve jsem začala denně doma cvičit 20 min, klasické cviky, činky, dřepy s něma atd a ted chodím na jogu.

aaaaa 20.11.2014

ano správně doražte do fitka Olgy Šípkové v kongresovém centru na Vyšehradě, pravidelně v neděli od 9,15 bosu anebo v 10,15 trx oboje cvičení velmi účinná, jinak chce to cvičit aspoň 3x týdně, pravidelně a neflákat to! Pokud se Vám zrovna neděle ráno nehodí ráda vám nabídnu jiné lekce- v pondělí a ve středu 16,30 K2 Hiking v Hit fitness Flora, pátek od 17,00 břišní pekáč- zamakáme na tom, abyste měly krásné ploché zpevněné bříško ve fitku Fittop hned vedle stanice Husinecká, nebo v neděli večer od 18,00 K2 Hinking a v 19,00 TRX ve fitku Chrpasport na Roztylech, budu se na Vás těšit!

Tichavka 21.11.2014

no jasně :D přemýšlím jak ti to líp přiblížit. Spíš se koukni po netu a tam najdeš hodně info o tom.. ja chodívám na tyhle plošiny http://www.vibrostation.cz/jak-to-funguje

monulka 23.11.2014

Hubnutí bez námahy? To jde? XD Jestli jo, tak se vsadím, že to moc zdraví není. Zkus hot jogu, chodim uz nejakou dobu, spise uz se staram o fyzičku, ale tam zaručeně zhubneš a svaly se ti dobře zpevní

adelaida27 24.11.2014

aha, děkuji za odkaz. Koukala jsem se a zní to docela dobře, tak to nejspíš hele zkusím, ale ještě si to chci radši pořádně pročíst… a ještě se tě teda zeptám prosím tě nebolelo tě po tom celé tělo? Protože mám pocit, že po každém cvičení a pohybování se musí všechno bolet, tak se radši pro jistotu ptám :D jsem v tomhle fakt hrozná

kačkaclap 25.11.2014

Po cvičení to většinou bolí, hlavně pokud necvičíš pravidelně, tomu se nediv. Cvičím Každý den 20min, cítím se super a mám ze sebe mnohem lepší pocit.

bobina 10.04.2015

.."hubnutí zdravě jen s běžnými potravinami"...najděte tyto stránky,mě se osvědčilo...

Janin 14.09.2015

Super se mi hublo s lidmy ve světe zdravi, mohu to jen dal doporucit, zhubla jsem az 30kg..:-) mate to tam nekdo take ozkousene?

Petra 20.09.2015

Cetla jsem o nich a verim ti to, jsou tam vazne machri ze dokazi tolik pomoci

Zuzana 20.09.2015

Detoxikační kůra z Aloe Vera. Náš devíti denní program Clean 9, zbavíte se nebezpečných tuku, posílite imunitu a ztratíte 2.5-4 kg, cca 5 cm v pase. Není to dieta. Je to detoxikace. Viz naše Facebook stránka AloeFest.cz

Janin 23.09.2015

To teda jsou, opravdovi odbornici co pomuzou a ne jako ti, na ktere jsem taky narazila kteri jen nabizi drahe produkty na hubnuti

Petra 25.09.2015

To mas recht, taky jsem na par takovych uz narazila

Romana 06.10.2015

A bavite se tu i o poradcech ze světa zdraví?

Veruna 09.10.2015

Ahojky, já si váhu docela držím. Oblíbila jsem si s mým přítelem vycházky do přírody a nakonec se z toho staly 20 km tůry, které nyní zvládáme rychlochůzí. Rychlochůze je účinná, když se pěstuje pravidelně. Každý člověk by na přirozený pohyb měl myslet. Nedávno jsem se také dočetla o vlivu dobrého držení těla při chůzi i v sedě na formování postavy. Zaklonila jsem si proto sedačku.Více se dočtete na serveru Království žen.

Janin 20.10.2015

Ano ano, mas s nemi zkusenosti? ze by jsi nam prispela do diskuze :-)

Romana 27.10.2015

Ano ano mam, cim bych vam mohla prispet? :-)


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat