Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nechuť ke sportování

Redakce Bety.cz 15. 03. 2010

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Neregistrovaná/ý - Irena

18.11.2018

Neregistrovaná/ý - Ema | 14.11.2018
Je to doplňěk stravy, doplňující vitamín D. Je dobrý na imunitu, kosti svaly i zuby:)

Aha a to je volně prodejné?

Neregistrovaná/ý - Monika

18.11.2018

Neregistrovaná/ý - Dominika | 14.11.2018
Objednávaly jste se přes ty stránky? Za jak dlouho se vám ozvali?

Ano já se objednávala přes formulář na stránkách. Ozvali se mi do dvou dnů :)

Neregistrovaná/ý - Svatka

17.11.2018

Neregistrovaná/ý - Sabina | 13.11.2018
Jak dlouho jste se zotavovala po liposukci?

Záleží s čím na tu liposukci jdete, já byla na této https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2149-ultrazvukova-liposukce-bricha-vaser-lipo a zotavovala jsem se celkem tak těch 5 - 6 týdnů jak tam je:)

Neregistrovaná/ý - Ema

14.11.2018

Neregistrovaná/ý - Irena | 05.11.2018
Dobrý den, co to ten vigantolvit je?

Je to doplňěk stravy, doplňující vitamín D. Je dobrý na imunitu, kosti svaly i zuby:)

Neregistrovaná/ý - Dominika

14.11.2018

Neregistrovaná/ý - Monika | 05.11.2018
I já patřím ke spokojeným zákazníkům světa zdraví. Díky nim mám zpět svoji normální váhu bez zbytečných kil navíc

Objednávaly jste se přes ty stránky? Za jak dlouho se vám ozvali?

Neregistrovaná/ý - Sabina

13.11.2018

Neregistrovaná/ý - Svatka | 05.11.2018
Dobrý den, osobně jsem absolvovala liposukci jedinkrát vživotě a klidně bych podstoupila znovu. Byla jsem v aesthevita, na té Pražské klinice. Já sem spokojená, cvičení moc nemusím a že je něco takového vůbec možné, je konkrétně pro mě fakt záchrana..

Jak dlouho jste se zotavovala po liposukci?

Neregistrovaná/ý - Verča

11.11.2018

mně se zase vyplatilo cvičit, chodila jsem pravidelně do fitka na kruhový trénink a naprosto spokojenost. Skvělé trenérky, zábava :D a hlavně výsledky. to je u mě hlavní. diety jsou o ničem

Neregistrovaná/ý - Irena

05.11.2018

Neregistrovaná/ý - Ema | 31.10.2018
Jani já pořídila Vigantolvit dědečkovi a byl tak spokojený že jsem nakonec koupila i sobě

Dobrý den, co to ten vigantolvit je?

Neregistrovaná/ý - Monika

05.11.2018

Neregistrovaná/ý - Magda | 27.10.2018
No to věřím, mám to stejně taky je to pro mě momentálně v nedohlednu ale objednám se na konzultaci do světa zdraví a uvidím jestli pomůžou i mě

I já patřím ke spokojeným zákazníkům světa zdraví. Díky nim mám zpět svoji normální váhu bez zbytečných kil navíc

Neregistrovaná/ý - Svatka

05.11.2018

Neregistrovaná/ý - Sabina | 29.10.2018
Chodíte na liposukci? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2147-radiofrekvencni-liposukce-bricha-bodytite Jaké máte zkušenosti?

Dobrý den, osobně jsem absolvovala liposukci jedinkrát vživotě a klidně bych podstoupila znovu. Byla jsem v aesthevita, na té Pražské klinice. Já sem spokojená, cvičení moc nemusím a že je něco takového vůbec možné, je konkrétně pro mě fakt záchrana..

Neregistrovaná/ý - Magda

01.11.2018

Neregistrovaná/ý - Hnátová | 30.10.2018
Dobrý den, na kolik tam vyjde jedna ta konzultace? A tou už se k něčemu zavazuji nebo se můžu objednat jen na nějakou jednorázovou konzultaci s tím, že potom uvidím zda nějaký program podstoupím?

Konzultací se k ničemu nezavazujete, můžete se objednat na jednorázovou konzultaci.. mají ji ted zvýhodněnou za 200kč https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

Neregistrovaná/ý - Ema

31.10.2018

Jani já pořídila Vigantolvit dědečkovi a byl tak spokojený že jsem nakonec koupila i sobě

Neregistrovaná/ý - Hnátová

30.10.2018

Neregistrovaná/ý - Magda | 27.10.2018
No to věřím, mám to stejně taky je to pro mě momentálně v nedohlednu ale objednám se na konzultaci do světa zdraví a uvidím jestli pomůžou i mě

Dobrý den, na kolik tam vyjde jedna ta konzultace? A tou už se k něčemu zavazuji nebo se můžu objednat jen na nějakou jednorázovou konzultaci s tím, že potom uvidím zda nějaký program podstoupím?

Neregistrovaná/ý - Sabina

29.10.2018

Chodíte na liposukci? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2147-radiofrekvencni-liposukce-bricha-bodytite Jaké máte zkušenosti?

Neregistrovaná/ý - Magda

27.10.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 24.10.2018
ano, měla jsem za cíl dát dolů 13kg a to se mi povedlo... i když se přiznám že jsem ani nevěřila že se mi podaří shodit všech třináct.. ale díky za to

Neregistrovaná/ý - Liběna

24.10.2018

Neregistrovaná/ý - Jana | 21.10.2018
Jedno balení má 60 tobolek a beru jednu denně, takže mám balení na dva měsíce:) Vigantolvit jde objednat https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek i koupit v nějaké lékárně

Jani jak poznám že by mi mohl vitamín D scházet??

Neregistrovaná/ý - Helena

24.10.2018

Neregistrovaná/ý - Magda | 20.10.2018
No a ve výsledku po skončení programu jste se dostala na cílovou váhu?

ano, měla jsem za cíl dát dolů 13kg a to se mi povedlo... i když se přiznám že jsem ani nevěřila že se mi podaří shodit všech třináct.. ale díky za to

Neregistrovaná/ý - Edna

22.10.2018

je super chodit do fitka, já jakožto žena stydlivá chodím jen do fitka určeného pro ženy... možná si říkáte že jsem divná, ale prostě to tak mám. Naopak je to lepší, protože se tam opravdu maká a je to takové příjemnější jen s holkami :)

Neregistrovaná/ý - Jana

21.10.2018

Neregistrovaná/ý - Líba | 15.10.2018
Na jak dlouho vám vyjde jedno to balení, a v lékárně seženu v jakékoliv?

Jedno balení má 60 tobolek a beru jednu denně, takže mám balení na dva měsíce:) Vigantolvit jde objednat https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek i koupit v nějaké lékárně

Neregistrovaná/ý - Magda

20.10.2018

Neregistrovaná/ý - Helena | 15.10.2018
Ano,konzultovala jsem tam dosažené výsledky, mě to dost pomáhalo že jsem viděla že to někam vede, na ty konzultace jsem se vždycky hrozně těšila protože jsem odtam odcházela číndál víc namotivovaná a hubnutí mě bavilo

No a ve výsledku po skončení programu jste se dostala na cílovou váhu?

TESTOVÁNÍ: Kónická kulma na vlasy Rowenta For Elite Kerat...

Jarní vitamínová miska

Jarní vitamínová miska

15 hlasů
15min 250 kJ 78 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Salát s čekankou

12 hlasů
15min 890kJ 58 Kč

Z čekanky si můžeme připravit jednoduchý hořkosladký s...

Pikantní kuřecí stehna

4 hlasy
1h a 20min 532kJ 140 Kč

Pikantní kuřecí stehna podle indické kuchyně, se zázvorem...

Poradny

Z čeho se mi vypočítá nemocenská po RD?

Dobrý den,pokud jste na nemocenskou nastoupila až po ukončení rodičovské dovolené, měla byste mít... Více

Kdy mám dát výpověď v práci?

Dobrý den, Jano,ve Vašem původním dotazu jsem se přehlédla v datu, myslela jsem si, že Vašemu dít... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Vaše odvaha a nadšení budou až zarážející! Okolí vás bude hluboce obdivovat, ovšem zamyslete se, zda není na místě trochu přibrzdit. Vaše odhodlání vás může dovézt sice daleko, ale ne všechno lze urvat silou. Občas je nutn&eacut...

Více