Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nechuť ke sportování

Redakce Bety.cz 15. 03. 2010

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Neregistrovaná/ý - Nataly

28.06.2018

Neregistrovaná/ý - Marková | 26.06.2018
Na poradce ze světa zdraví:)

aha, a zhubla jste sama s pomocí toho režimu nějakého nebo brala jste i doplňky?

Neregistrovaná/ý - Marková

26.06.2018

Neregistrovaná/ý - Nataly | 24.06.2018
A na jakého poradce, odkud?

Na poradce ze světa zdraví:)

24.06.2018

Neregistrovaná/ý - Marková | 20.06.2018
Osobně jsem se s tím samým problémem obrátila na poradce, a vyplatilo se mi to

A na jakého poradce, odkud?

Neregistrovaná/ý - Marková

20.06.2018

Neregistrovaná/ý - Nataly | 18.06.2018
Znáte zaručenou dietu kdy bych mohla do půl roku zhubnout ale jako fakt hodně?... Budu se vdávat tak chci vypadat co nejlíp a teď jsem po synovi jak zeměkoule a nemůžu to zhubnout

Osobně jsem se s tím samým problémem obrátila na poradce, a vyplatilo se mi to

18.06.2018

Znáte zaručenou dietu kdy bych mohla do půl roku zhubnout ale jako fakt hodně?... Budu se vdávat tak chci vypadat co nejlíp a teď jsem po synovi jak zeměkoule a nemůžu to zhubnout

Neregistrovaná/ý - Luisa

11.06.2018

Neregistrovaná/ý - Dáša | 07.06.2018
Mají to na stránkách tak si myslím že by to mělo platit všude, ale určitě asi není problém se na to na pobočce kam by ste šla přeptat:)

To je pravda, děkuji, už jsem se u nás na konzultaci objednala

Neregistrovaná/ý - Dáša

07.06.2018

Neregistrovaná/ý - Luisa | 30.05.2018
Ten zvýhodněný balíček platí pro všechny pobočky světa zdraví?

Mají to na stránkách tak si myslím že by to mělo platit všude, ale určitě asi není problém se na to na pobočce kam by ste šla přeptat:)

Neregistrovaná/ý - Petra

04.06.2018

Neregistrovaná/ý - Jarka | 04.06.2018
nejlepší je ranní behání. Hlavně všichni u toho doporučuji brát othle, prý se pak tělu o hodně víc uleví https://www.odvodneni-organismu.cz/

jako že se třeba víc potíš? nebo jak to funguje?

Neregistrovaná/ý - Jarka

04.06.2018

nejlepší je ranní behání. Hlavně všichni u toho doporučuji brát othle, prý se pak tělu o hodně víc uleví https://www.odvodneni-organismu.cz/

Neregistrovaná/ý - Luisa

30.05.2018

Neregistrovaná/ý - Dáša | 28.05.2018
Já se budu hlásit do světa zdraví u nás ve Svitavách, teď jsem narazila na to že mají zvýhodněný úvodní balíček https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

Ten zvýhodněný balíček platí pro všechny pobočky světa zdraví?

Neregistrovaná/ý - Dáša

28.05.2018

Neregistrovaná/ý - Natka | 28.05.2018
Jestli máš něchuť ke sportu, tak proč ho chceš dělat ? Pokud chceš sundat nějaká kila, tak stačí pozměnitt jídelníček a zařadit nějaké delší procházky. Já jsem nesportovala a díky výborně sestavenému jídelníčku ze světa zdravví jsem sundala 17 kilo :)

Já se budu hlásit do světa zdraví u nás ve Svitavách, teď jsem narazila na to že mají zvýhodněný úvodní balíček https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

Neregistrovaná/ý - Natka

28.05.2018

Jestli máš něchuť ke sportu, tak proč ho chceš dělat ? Pokud chceš sundat nějaká kila, tak stačí pozměnitt jídelníček a zařadit nějaké delší procházky. Já jsem nesportovala a díky výborně sestavenému jídelníčku ze světa zdravví jsem sundala 17 kilo :)

Neregistrovaná/ý - Tereza

25.05.2018

Neregistrovaná/ý - Mirinda | 21.05.2018
A neměla jste při té úpravě stravy třeba hlad, nebo necítila únavu? Já že už jsem zkoušela pár diet při kterých to takhle na mě působilo bohužel :(

Ani hlad, ani únava... jídelníček sem měla nastavený právě přesně na míru pro mě a fakt sem neměla s tímto problém... pokud jste držela nějakou dietu po které byl hlad nebo jste byla unavená tak to byla špatná dieta

Neregistrovaná/ý - Mirinda

21.05.2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 16.05.2018
Udělali mi základní diagnostiku na jejich přístroji a potom mi poradce navrhnul nejvhodnější program

A neměla jste při té úpravě stravy třeba hlad, nebo necítila únavu? Já že už jsem zkoušela pár diet při kterých to takhle na mě působilo bohužel :(

16.05.2018

Neregistrovaná/ý - Mirinda | 14.05.2018
ženy a co všechno vám v tom programu dělali za testy, aby určili tu správnou dietu pro vás?

Udělali mi základní diagnostiku na jejich přístroji a potom mi poradce navrhnul nejvhodnější program

Neregistrovaná/ý - Mirinda

14.05.2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 06.05.2018
Byla jsem v programu na těch 12 měsíců

ženy a co všechno vám v tom programu dělali za testy, aby určili tu správnou dietu pro vás?

06.05.2018

Neregistrovaná/ý - Hana | 02.05.2018
Terezo jak dlouho jste snimi hubla?

Byla jsem v programu na těch 12 měsíců

Neregistrovaná/ý - Hana

02.05.2018

Neregistrovaná/ý - Tereza | 30.04.2018
Jde to,jen to chce mít někoho kdo bude nad váma držet pevnou ruku a motivovat a motivovat. Já se dohodla s výživovým poradcem na hubnoucím programu a snažila se to dodržovat... zkuste ten svět zdraví mě tam vážně pomohli a poradili co a jak https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

Terezo jak dlouho jste snimi hubla?

30.04.2018

Neregistrovaná/ý - Hanka | 15.04.2018
Můžu se tě Terko zeptat, jak jsi to udělala ? Taky bych chtěla sundat nějaká kila, ale vůbec mi to nejde. Naivně jsem si myslela, že do léta něco sundám, ale pěkně jsem se spletla.

Jde to,jen to chce mít někoho kdo bude nad váma držet pevnou ruku a motivovat a motivovat. Já se dohodla s výživovým poradcem na hubnoucím programu a snažila se to dodržovat... zkuste ten svět zdraví mě tam vážně pomohli a poradili co a jak https://www.svet-zdravi.cz/cenik-sluzeb

Neregistrovaná/ý - Hanka

15.04.2018

Můžu se tě Terko zeptat, jak jsi to udělala ? Taky bych chtěla sundat nějaká kila, ale vůbec mi to nejde. Naivně jsem si myslela, že do léta něco sundám, ale pěkně jsem se spletla.

TESTOVÁNÍ: Unikátní lifting s APTOS nitěmi na Perfect Clinic

Květáková polévka s brokolicí

Květáková polévka s brokolicí

30 hlasů
35min 117 kJ 87 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Dušené vepřové kotlety

14 hlasů
55min 455kJ 90 Kč

Kotlety s jablky pečené v troubě.

Kuřecí plátky s citrónem

10 hlasů
1h a 10min 477kJ 170 Kč

Kuřecí plátky s tymiánem a citrónem.

Poradny

Za jakých podmínek mohu synovi zrušit trvalý pobyt?

Dobrý den, Jitko,co se týče zrušení trvalého pobytu, trvalý pobyt může zrušit majitel nemovitosti... Více

Za jak dlouho po nástupu do práce dostanu nemocenskou?

Dobrý den, Bobe,nárok na nemocenské dávky vzniká současně se vznikem pracovního poměru, takže můž... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Kdosi ve vás probudí soutěživého ducha. Ukážete proto okolí, že když chcete, umíte ze sebe dostat to nejlepší. Bude to velice důležité, a to především pro vás samotné. Upevníte tak své sebevědomí a důvěru ve své schopnosti. M&aa...

Více