Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nechuť ke sportování

Redakce Bety.cz 15. 03. 2010

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Neregistrovaná/ý - Jitka

02.04.2019

Neregistrovaná/ý - Františka | 31.03.2019
Nedávno sem na tento doplněk narazila a hned sem ho objednala jelikož mě zaujal. Objednávám si tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Děkuji moc, tak vezmu balení rovnou i pro manžela

Neregistrovaná/ý - Kalinová

01.04.2019

Neregistrovaná/ý - Bětka | 25.03.2019
Dávala sem ten černý rybíz, a všichni se voblizovali

Hmm teda relax z ovoce sem nezkoušela ale už sem si kolikrát říkala že to zkusím koupit, to složení se mi vážně líbí. Děkuju za doporučení

Neregistrovaná/ý - Františka

31.03.2019

Neregistrovaná/ý - Jitka | 05.03.2019
Kde si ten vigantolvit kupujete?

Nedávno sem na tento doplněk narazila a hned sem ho objednala jelikož mě zaujal. Objednávám si tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Neregistrovaná/ý - Bětka

25.03.2019

Neregistrovaná/ý - Malina | 23.03.2019
Jakou tu příchuť jste do buchet dávala prosím?

Dávala sem ten černý rybíz, a všichni se voblizovali

Neregistrovaná/ý - Malina

23.03.2019

Neregistrovaná/ý - Bětka | 21.03.2019
Dneska sem dávala tento džem do buchet a řídký mi rozhodně nepřijde

Jakou tu příchuť jste do buchet dávala prosím?

Neregistrovaná/ý - Bětka

21.03.2019

Neregistrovaná/ý - Malina | 19.03.2019
Není ten relax džem řídký?

Dneska sem dávala tento džem do buchet a řídký mi rozhodně nepřijde

Neregistrovaná/ý - Malina

19.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vařejková | 04.03.2019
Asi taky začnu tím jahodovým a když mi bude chutnat tak toho pokoupím víc… každopádně děkuji za doporučení

Není ten relax džem řídký?

Neregistrovaná/ý - Jitka

05.03.2019

Neregistrovaná/ý - Melysa | 08.02.2019
Vážně? Dívala jsem se že je i na posílení imunity...

Kde si ten vigantolvit kupujete?

Neregistrovaná/ý - Ivoš

05.03.2019

musím říct že s porovnáním prvního zákroku bez a druhého s pumpičkou dokáže pumpička tu bolest výrazně eliminovat a 4000 se určitě vyplatí do toho dát

Neregistrovaná/ý - Vařejková

04.03.2019

Neregistrovaná/ý - Klára | 02.03.2019
Myslím že hustý je dost.. nejraději mám broskvový a jahodový

Asi taky začnu tím jahodovým a když mi bude chutnat tak toho pokoupím víc… každopádně děkuji za doporučení

Neregistrovaná/ý - Saša

03.03.2019

Neregistrovaná/ý - Betyna | 09.02.2019
Dobrý den byli na klinice ochotní i s termínem té konzultace?

Pokud je řeč o téhle klinice https://www.aesthevita.cz/ tak mám i já velmi dobrou zkušenost s plastikou tady. S termínem konzultace i termínem zákroku byli moc ochotní

Neregistrovaná/ý - Klára

02.03.2019

Neregistrovaná/ý - Vařejková | 28.02.2019
Ano ano myslím přesně tyhle.. kterou příchuť máte nejraději? A je džem dost hustý?

Myslím že hustý je dost.. nejraději mám broskvový a jahodový

28.02.2019

Neregistrovaná/ý - Klára | 24.02.2019
Jestli myslíte tyto džemy https://www.relaxlepsinezdzem.cz/ tak můžu jenom doporučit, mohla bych je jíst pořád

Ano ano myslím přesně tyhle.. kterou příchuť máte nejraději? A je džem dost hustý?

Neregistrovaná/ý - Klára

24.02.2019

Neregistrovaná/ý - Vařejková | 10.02.2019
Ahoj, viděli ste někdo v reklamě ty džemy relax? Zkoušeli ste je? Já ted nejím cukr ale tohle bych i zkusila když je to slazené pouze jablečnou šťávou

Jestli myslíte tyto džemy https://www.relaxlepsinezdzem.cz/ tak můžu jenom doporučit, mohla bych je jíst pořád

Neregistrovaná/ý - Alena

20.02.2019

On je pohyb bohužel důležitý k tomu aby člověk zhubl a nějakým způsobem se zpevnil. Jestli si sama nevíš rady, tak zkus svět zdraví, já jsem s jejich službami a poradenstvím byla velmi spokojená a díky nim se mi podařilo změnit životní styl.

10.02.2019

Ahoj, viděli ste někdo v reklamě ty džemy relax? Zkoušeli ste je? Já ted nejím cukr ale tohle bych i zkusila když je to slazené pouze jablečnou šťávou

Neregistrovaná/ý - Betyna

09.02.2019

Neregistrovaná/ý - Soňa | 07.02.2019
Přesně tak, konzultace je nezávazná.. já sem nebyla na sto procent přesvědčená že půjdu do zvětšení prsou. A tak sem se taky objednala do Aesthevita na konzultaci a musím říct že po konzultaci s panem Pilkou sem byla hned klidnější.. odpověděl mi na všechno co sem chtěla a byl moc ochotný

Dobrý den byli na klinice ochotní i s termínem té konzultace?

Neregistrovaná/ý - Melysa

08.02.2019

Neregistrovaná/ý - Hradilová | 06.02.2019
Začala sem dávat vigantolvit dceři, které se strašně kazili zuby a co bere tento doplněk tak se to podle mě dost zlepšilo

Vážně? Dívala jsem se že je i na posílení imunity...

Neregistrovaná/ý - Soňa

07.02.2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 03.02.2019
A co vám brání? :) Však ta konzultace je bezplatná a hlavně nezávazná. Zeptáte se na co potřebujete a buďto se utvrdíte že plastiku chcete a nebo ne...

Přesně tak, konzultace je nezávazná.. já sem nebyla na sto procent přesvědčená že půjdu do zvětšení prsou. A tak sem se taky objednala do Aesthevita na konzultaci a musím říct že po konzultaci s panem Pilkou sem byla hned klidnější.. odpověděl mi na všechno co sem chtěla a byl moc ochotný

Neregistrovaná/ý - Hradilová

06.02.2019

Neregistrovaná/ý - Draxlerová | 03.02.2019
Mě například doporučil vigantolvit přímo doktor, tak sem si o něm něco přečetla a taky sem si ho koupila.. Osobně sem moc spokojená, ty šumáky do vody sem si nikdy nekupovala

Začala sem dávat vigantolvit dceři, které se strašně kazili zuby a co bere tento doplněk tak se to podle mě dost zlepšilo

TESTOVÁNÍ: Pivní kosmetika Manufaktura v novém

Plněná vepřová kýta

Plněná vepřová kýta

1 hlas
2h a 0min 619 kJ 200 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Rýžové placičky s mrkví

23 hlasů
50min 996kJ 55 Kč

Recept na placičky z rýže a nastrouhané mrkve.

Kuskus s rajčaty

8 hlasů
50min 369kJ 75 Kč

Takto připravený kuskus můžete podávat jako lehký oběd.

Poradny

Může manžel ošetřovat dítě, na které pobírám RP?

Dobrý den, Jitko,na starší dítě, na které nepobíráte rodičovský příspěvek, si Váš manžel může vzí... Více

Přiznali mi příspěvek na bydlení 50 Kč, je to správně?

Dobrý den,je pravděpodobné, že přiznaná částka je opravdu částkou za pouhý jeden měsíc a že v pří... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Jste zadaní? Přesto se vám může stát, že se vám budou myšlenky toulat okolo jiné osoby. Přesto vše zůstane jen u platonického snění. Moc dobře si uvědomujete, že partner je pro vás prioritou číslo jedna. Jde jen o to, že jinde se zdá tráva zelenějš&...

Více