Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Nechuť ke sportování

Redakce Bety.cz 15. 03. 2010

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Neregistrovaná/ý - Alena

včera 20:41

On je pohyb bohužel důležitý k tomu aby člověk zhubl a nějakým způsobem se zpevnil. Jestli si sama nevíš rady, tak zkus svět zdraví, já jsem s jejich službami a poradenstvím byla velmi spokojená a díky nim se mi podařilo změnit životní styl.

Neregistrovaná/ý - Vařejková

10. 2. 2019

Ahoj, viděli ste někdo v reklamě ty džemy relax? Zkoušeli ste je? Já ted nejím cukr ale tohle bych i zkusila když je to slazené pouze jablečnou šťávou

Neregistrovaná/ý - Betyna

9. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Soňa | 7. 2. 2019
Přesně tak, konzultace je nezávazná.. já sem nebyla na sto procent přesvědčená že půjdu do zvětšení prsou. A tak sem se taky objednala do Aesthevita na konzultaci a musím říct že po konzultaci s panem Pilkou sem byla hned klidnější.. odpověděl mi na všechno co sem chtěla a byl moc ochotný

Dobrý den byli na klinice ochotní i s termínem té konzultace?

Neregistrovaná/ý - Melysa

8. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Hradilová | 6. 2. 2019
Začala sem dávat vigantolvit dceři, které se strašně kazili zuby a co bere tento doplněk tak se to podle mě dost zlepšilo

Vážně? Dívala jsem se že je i na posílení imunity...

Neregistrovaná/ý - Soňa

7. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 3. 2. 2019
A co vám brání? :) Však ta konzultace je bezplatná a hlavně nezávazná. Zeptáte se na co potřebujete a buďto se utvrdíte že plastiku chcete a nebo ne...

Přesně tak, konzultace je nezávazná.. já sem nebyla na sto procent přesvědčená že půjdu do zvětšení prsou. A tak sem se taky objednala do Aesthevita na konzultaci a musím říct že po konzultaci s panem Pilkou sem byla hned klidnější.. odpověděl mi na všechno co sem chtěla a byl moc ochotný

Neregistrovaná/ý - Hradilová

6. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Draxlerová | 3. 2. 2019
Mě například doporučil vigantolvit přímo doktor, tak sem si o něm něco přečetla a taky sem si ho koupila.. Osobně sem moc spokojená, ty šumáky do vody sem si nikdy nekupovala

Začala sem dávat vigantolvit dceři, které se strašně kazili zuby a co bere tento doplněk tak se to podle mě dost zlepšilo

Neregistrovaná/ý - Marika

3. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Božena | 31. 1. 2019
Vážně?? To sem vůbec nevěděla.. také uvažuji nad tím že bych si zašla do Aesthevita na plastiku...jen sem se zatím nedohnala k tomu abych se objednala na konzultaci

A co vám brání? :) Však ta konzultace je bezplatná a hlavně nezávazná. Zeptáte se na co potřebujete a buďto se utvrdíte že plastiku chcete a nebo ne...

Neregistrovaná/ý - Draxlerová

3. 2. 2019

Neregistrovaná/ý - Adéla | 30. 1. 2019
Já si vždycky na doplnění déčka kupovala takový ty šumivý tabletky do vody na rozpuštění, ale ten vigantolvit bude asi lepší což... děkuju za tip

Mě například doporučil vigantolvit přímo doktor, tak sem si o něm něco přečetla a taky sem si ho koupila.. Osobně sem moc spokojená, ty šumáky do vody sem si nikdy nekupovala

Neregistrovaná/ý - Božena

31. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 27. 1. 2019
No já co sem si o tom plastikovi zjistila tak na mě působí opravdu důvěryhodně... a dívala sem se že na té klinice byla třeba i ta herečka Ivana Jirešová...

Vážně?? To sem vůbec nevěděla.. také uvažuji nad tím že bych si zašla do Aesthevita na plastiku...jen sem se zatím nedohnala k tomu abych se objednala na konzultaci

Neregistrovaná/ý - Adéla

30. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Leona | 27. 1. 2019
Díky mrknu na to.. já se právě bojím jen tak něco brát tak si zjištuji co nejvíc informací

Já si vždycky na doplnění déčka kupovala takový ty šumivý tabletky do vody na rozpuštění, ale ten vigantolvit bude asi lepší což... děkuju za tip

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 24. 1. 2019
Jojo plastiku mi dělal pan Pilka. Mluvila jsem sním už na konzultaci,kde semnou probral co a jak. Já sem sním moc spokojená

No já co sem si o tom plastikovi zjistila tak na mě působí opravdu důvěryhodně... a dívala sem se že na té klinice byla třeba i ta herečka Ivana Jirešová...

Neregistrovaná/ý - Leona

27. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřinka | 22. 1. 2019
Tak já sem nijak nekonzultovala ale mrkněte na vigantolvit.cz tam je napsané i to, v jakých případech je lepší konzultovat

Díky mrknu na to.. já se právě bojím jen tak něco brát tak si zjištuji co nejvíc informací

Neregistrovaná/ý - Denisa

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marika | 22. 1. 2019
Deniso plastiku vám dělal ten Pilka?

Jojo plastiku mi dělal pan Pilka. Mluvila jsem sním už na konzultaci,kde semnou probral co a jak. Já sem sním moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Robert

24. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marta | 21. 1. 2019
Protože nechci brát prášky od bolesti, které mi budou zbytečně ovlivňovat celé tělo....

Jestli máte strach z prášků od bolesti, tak si můžete objednat pumpičku s analgetikem, která vám bude 3 dny po operaci pumpovat analgetikum přímo do rány a bude tak vaše tělo ovlivňovat pouze lokálně, stačí zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám to doručí přímo do nemocnice.

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Denisa | 20. 1. 2019
Také jsem byla na plastice v Aesthevita v Praze. Za mě perfektní klinika, moc se mi tam líbilo.A s plastickým chirurgem jsem byla taky moc spokojená tady

Deniso plastiku vám dělal ten Pilka?

Neregistrovaná/ý - Jiřinka

22. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Leona | 18. 1. 2019
Je nutné braní toho doplňku nějak konzultovat s doktorem?

Tak já sem nijak nekonzultovala ale mrkněte na vigantolvit.cz tam je napsané i to, v jakých případech je lepší konzultovat

Neregistrovaná/ý - Marta

21. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Pavla | 20. 1. 2019
Proč to chcete vydržet bez prášků od bolesti?

Protože nechci brát prášky od bolesti, které mi budou zbytečně ovlivňovat celé tělo....

Neregistrovaná/ý - Denisa

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Sabina | 2. 1. 2019
Ano, byla jsem v Praze na Bolzanove https://www.aesthevita.cz/kontakt

Také jsem byla na plastice v Aesthevita v Praze. Za mě perfektní klinika, moc se mi tam líbilo.A s plastickým chirurgem jsem byla taky moc spokojená tady

Neregistrovaná/ý - Pavla

20. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Marta | 17. 1. 2019
Holky byla jste některá na operaci menisku? nevíte, jestli bych to po operaci mohla vydržet i bez prášků od bolesti?

Proč to chcete vydržet bez prášků od bolesti?

Neregistrovaná/ý - Leona

18. 1. 2019

Neregistrovaná/ý - Jiřinka | 13. 1. 2019
Holky já beru Vigantolvit od Vánoc, a sem spokojená. Tobolky jsou malý, takže se dobře zapíjí, a bere se jen jedna denně tak se to dá :)

Je nutné braní toho doplňku nějak konzultovat s doktorem?

Lahev na vodu skrývá nebezpečné bakterie a plísně

Květákový krém s parmazánem

Květákový krém s parmazánem

13 hlasů
40min 507 kJ 135 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Brambory zapečené s pikantní klobásou

10 hlasů
60min 654kJ 110 Kč

Brambory zapečené s klobásou a vejci na maďarský způso...

Fazolová polévka

9 hlasů
1h a 40min 201kJ 65 Kč

Jednoduchá, sytá fazolová polévka.

Poradny

Mám nárok na nemocenskou po konci zaměstnání?

Dobrý den, Zdenko,nevím přesně, co Vaše kamarádka myslela vystavením klasické nemocenské. Na nemo... Více

Dostanu nemocenskou, když jsem po RD nepracovala?

Dobrý den,dle mého názoru byste na nemocenskou mít nárok měla, stejěn jako v případě, kdy byste n... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Obrníte se proti neúspěchu a budete raději počítat s tím nejhorším. V koutku duše ale pořád doufáte, že by vaše sny a touhy mohly vyjít. Pokud tomu budete věřit i nadále a přistupovat ke svým snahám pozitivně a s nadhledem, žádná skeps...

Více