Diskuse na téma Nechuť ke sportování

15. 03. 2010 | Hubnutí

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Mila 15.03.2010

Já to mám uplně stejně. Nechuť k sportu mám od 4 let, kdy se otec rozhodnul, že ze mě bude sportovkyně jenže poslední roky to bez pohybu prostě nejde... chodím do Holmes place premium na Anděl není to tam špatné kam chodíte vy ? :-D

Bobča Mila 15.03.2010

Já nemá čas nikam chodit. Mám malé dítě. Takže si prostě každý večer chviku zacvičím. Klasické cviky na nohy, zadek, břicho. Posilovny nesnáším. A lepší 15 minut denně než nic.

Klárina Bobča 16.03.2010

Já posilovny také nesnáším . ..vydejchaný vzduch, hekající stále se vzhlížející chlapi v zrcadlech ...miluju sportování venku na čerstvém vzduchu.(běh, kolo, brusle, ...) Pokud to počasí nedovolí cvičím doma, snažím se alespoň obden. Koupili jsme si s manželem eliptický trenažer a je to úžasné. Příjemný zdravý pohyb, který nijak nezatěžuje klouby, navíc si pak dám ještě pár posilovacích cviků na břicho a zadek a cítím se úžasně:)

Verča Bobča 18.03.2010

já tedy doma nemůžu. jednak se nepřinutím a jednak nemám místo v malém bytě. osvědčilo se mi chodit pěšky. Ráno nestíhám, ale z práce ano, jsou to 3 km, tak mám dobrý pocit. A asi si koupím krokoměr.

Sylva Mila 28.09.2010

Ahoj ,konecne jsem nasla super fitnes trenerku v prima studiu Joyfit.Praha6.Dobre ceny ,vysledky a bezva lidi.

Milena Sylva 30.09.2010

Jaké ceny tam mají ?


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

S novým protějškem si vyrazíte na večeři. Bude to příjemné a opět se dozvíte něco více o člověku, kterého začínáte ze srdce milovat. Nezapomeňte však také naslouchat, občas máte sklon vést řeč a nepustit partnera ke slovu. Nechte jej se projevit! Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

940 Příspěvků
Poslední příspěvek 30.9.
63 Příspěvků
Poslední příspěvek 30.9.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat