Diskuse na téma Nechuť ke sportování

15. 03. 2010 | Hubnutí

Máte také takovou nechuť vykonávat jakýkoliv sport ?

Anička 02.05.2021

Koukala jsem na tu aetherclinic.com a oni mají neinvazivní zákrok pomocí laseru. Tak to by mohlo být ono, ne? :)

Wendula 01.05.2021

No, já teda ne, ale docela nad ní uvažuju. Jsem spíše pro nějakou neinvazivní metodu. Co myslíte, je to vhodná varianta?

Majka Wendula 12.12.2021

Ahoj Wendulo, koukala ses na tu aetherclinic.com? Ta je vynikající a mají tam právě i tu neinvazivní metodu :)

Werča 29.04.2021

Holky, chtěla jsem se zeptat, zda některá z vás podstoupila liposukci... Jaká metoda je nejleší? A kde jste na ní byly?

Milena Werča 01.09.2021

Ahoj, já jsem byla. A jsem za to moc ráda. Docela jsem zhubla, ale poslední kila nešla. Zašla jsem na https://aetherclinic.com/. Dělají to laserem. Super pocit :)

Lola Werča 21.11.2021

Já jsem docela zhubla, ale s formováním postavy jsem teda potřebovala pomoc od odborníků :) A právě jsem taky byla na této klinice. Byla jsem na ošetření https://aetherclinic.com/treatment/rf-lifting-se-stimulaci-svalu-dma/ a jsem fakt moc spokojená.

Ella Werča 23.02.2022

Ahoj, tato procedura je jednorázová nebo je to na více sezení? A jaké jsi viděla výsledky? A je to na opakové ošetření třeba jednou ročně?

Anežka 12.12.2019

Ahoj, máte zkušenost s liposukcí?

Domis Anežka 15.12.2019

Anežko já sem na liposukci byla v Praze a sem za to ráda. Mě to hodně zvedlo sebevědomí a přirozeně mi to nešlo takže tohle byla pro mě jasná volba

Eliška 05.12.2019

co se týče Světa zdraví .. tak doporučují tam i nějaký sport ?

Ivoš 05.03.2019

musím říct že s porovnáním prvního zákroku bez a druhého s pumpičkou dokáže pumpička tu bolest výrazně eliminovat a 4000 se určitě vyplatí do toho dát

Alena 20.02.2019

On je pohyb bohužel důležitý k tomu aby člověk zhubl a nějakým způsobem se zpevnil. Jestli si sama nevíš rady, tak zkus svět zdraví, já jsem s jejich službami a poradenstvím byla velmi spokojená a díky nim se mi podařilo změnit životní styl.

Vařejková 10.02.2019

Ahoj, viděli ste někdo v reklamě ty džemy relax? Zkoušeli ste je? Já ted nejím cukr ale tohle bych i zkusila když je to slazené pouze jablečnou šťávou

Klára Vařejková 24.02.2019

Jestli myslíte tyto džemy https://www.relaxlepsinezdzem.cz/ tak můžu jenom doporučit, mohla bych je jíst pořád

Vařejková Klára 28.02.2019

Ano ano myslím přesně tyhle.. kterou příchuť máte nejraději? A je džem dost hustý?

Klára Vařejková 02.03.2019

Myslím že hustý je dost.. nejraději mám broskvový a jahodový

Vařejková Klára 04.03.2019

Asi taky začnu tím jahodovým a když mi bude chutnat tak toho pokoupím víc… každopádně děkuji za doporučení

Malina Vařejková 19.03.2019

Není ten relax džem řídký?

Bětka Malina 21.03.2019

Dneska sem dávala tento džem do buchet a řídký mi rozhodně nepřijde

Malina Bětka 23.03.2019

Jakou tu příchuť jste do buchet dávala prosím?

Bětka Malina 25.03.2019

Dávala sem ten černý rybíz, a všichni se voblizovali

Kalinová Bětka 01.04.2019

Hmm teda relax z ovoce sem nezkoušela ale už sem si kolikrát říkala že to zkusím koupit, to složení se mi vážně líbí. Děkuju za doporučení

Marta 17.01.2019

Holky byla jste některá na operaci menisku? nevíte, jestli bych to po operaci mohla vydržet i bez prášků od bolesti?

Pavla Marta 20.01.2019

Proč to chcete vydržet bez prášků od bolesti?

Marta Pavla 21.01.2019

Protože nechci brát prášky od bolesti, které mi budou zbytečně ovlivňovat celé tělo....

Robert Marta 24.01.2019

Jestli máte strach z prášků od bolesti, tak si můžete objednat pumpičku s analgetikem, která vám bude 3 dny po operaci pumpovat analgetikum přímo do rány a bude tak vaše tělo ovlivňovat pouze lokálně, stačí zajít do lékárny, kde zaplatíte 4 tisíce korun a lékárna vám to doručí přímo do nemocnice.

Simona 01.01.2019

Čím doplňujete vitamín d ? Máte zkušenost s tobolkami vigantolvit?

Petra Simona 03.01.2019

Ahoj, já to neznám co to je?

Simona Petra 08.01.2019

Dobrý den, je to doplněk stravy doplňující vitamín D v těle

Jiřinka Simona 13.01.2019

Holky já beru Vigantolvit od Vánoc, a sem spokojená. Tobolky jsou malý, takže se dobře zapíjí, a bere se jen jedna denně tak se to dá :)

Leona Jiřinka 18.01.2019

Je nutné braní toho doplňku nějak konzultovat s doktorem?

Jiřinka Leona 22.01.2019

Tak já sem nijak nekonzultovala ale mrkněte na vigantolvit.cz tam je napsané i to, v jakých případech je lepší konzultovat

Leona Jiřinka 27.01.2019

Díky mrknu na to.. já se právě bojím jen tak něco brát tak si zjištuji co nejvíc informací

Adéla Leona 30.01.2019

Já si vždycky na doplnění déčka kupovala takový ty šumivý tabletky do vody na rozpuštění, ale ten vigantolvit bude asi lepší což... děkuju za tip

Draxlerová Adéla 03.02.2019

Mě například doporučil vigantolvit přímo doktor, tak sem si o něm něco přečetla a taky sem si ho koupila.. Osobně sem moc spokojená, ty šumáky do vody sem si nikdy nekupovala

Hradilová Draxlerová 06.02.2019

Začala sem dávat vigantolvit dceři, které se strašně kazili zuby a co bere tento doplněk tak se to podle mě dost zlepšilo

Melysa Hradilová 08.02.2019

Vážně? Dívala jsem se že je i na posílení imunity...

Jitka Melysa 05.03.2019

Kde si ten vigantolvit kupujete?

Františka Jitka 31.03.2019

Nedávno sem na tento doplněk narazila a hned sem ho objednala jelikož mě zaujal. Objednávám si tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek

Jitka Františka 02.04.2019

Děkuji moc, tak vezmu balení rovnou i pro manžela

Sabina 25.12.2018

Minulý měsíc jsem byla také na plastice v Aesthevita, zkušenost mám tu nejlepší!! Vynikající přístup úplně všech na této klinice

Barbora Sabina 30.12.2018

Sabino a byla jste na té klinice v Praze?

Sabina Barbora 02.01.2019

Ano, byla jsem v Praze na Bolzanove https://www.aesthevita.cz/kontakt

Denisa Sabina 20.01.2019

Také jsem byla na plastice v Aesthevita v Praze. Za mě perfektní klinika, moc se mi tam líbilo.A s plastickým chirurgem jsem byla taky moc spokojená tady

Marika Denisa 22.01.2019

Deniso plastiku vám dělal ten Pilka?

Denisa Marika 24.01.2019

Jojo plastiku mi dělal pan Pilka. Mluvila jsem sním už na konzultaci,kde semnou probral co a jak. Já sem sním moc spokojená

Marika Denisa 27.01.2019

No já co sem si o tom plastikovi zjistila tak na mě působí opravdu důvěryhodně... a dívala sem se že na té klinice byla třeba i ta herečka Ivana Jirešová...

Božena Marika 31.01.2019

Vážně?? To sem vůbec nevěděla.. také uvažuji nad tím že bych si zašla do Aesthevita na plastiku...jen sem se zatím nedohnala k tomu abych se objednala na konzultaci

Marika Božena 03.02.2019

A co vám brání? :) Však ta konzultace je bezplatná a hlavně nezávazná. Zeptáte se na co potřebujete a buďto se utvrdíte že plastiku chcete a nebo ne...

Soňa Marika 07.02.2019

Přesně tak, konzultace je nezávazná.. já sem nebyla na sto procent přesvědčená že půjdu do zvětšení prsou. A tak sem se taky objednala do Aesthevita na konzultaci a musím říct že po konzultaci s panem Pilkou sem byla hned klidnější.. odpověděl mi na všechno co sem chtěla a byl moc ochotný

Betyna Soňa 09.02.2019

Dobrý den byli na klinice ochotní i s termínem té konzultace?

Saša Betyna 03.03.2019

Pokud je řeč o téhle klinice https://www.aesthevita.cz/ tak mám i já velmi dobrou zkušenost s plastikou tady. S termínem konzultace i termínem zákroku byli moc ochotní

Kačka Sabina 20.09.2021

Ahojky, s touto klinikou zkušenosti nemám, ale chodím pravidelně do https://aetherclinic.com/ a musím říct, že maximální spokojenost po všech stránkách. Doporučuju :)

Viky 22.11.2018

tak zkuste prostě chodit někam do fitka kde vás to bude bavit, né každé fitko je stejné. :) taky jsem měla dříve problém

Verča 11.11.2018

mně se zase vyplatilo cvičit, chodila jsem pravidelně do fitka na kruhový trénink a naprosto spokojenost. Skvělé trenérky, zábava :D a hlavně výsledky. to je u mě hlavní. diety jsou o ničem

Ema 31.10.2018

Jani já pořídila Vigantolvit dědečkovi a byl tak spokojený že jsem nakonec koupila i sobě

Irena Ema 05.11.2018

Dobrý den, co to ten vigantolvit je?

Ema Irena 14.11.2018

Je to doplňěk stravy, doplňující vitamín D. Je dobrý na imunitu, kosti svaly i zuby:)

Irena Ema 18.11.2018

Aha a to je volně prodejné?

Ema Irena 22.11.2018

Ano, objednat si ho můžete třeba tady https://www.pilulka.cz/vigantolvit-d3-2000-i-u-60-tobolek ale je možnost ho koupit i v kamenných lékárnách

Irena Ema 27.11.2018

Super tak to já se na něj hned zítra ráno zajdu zeptat u nás do lékárny

Renata Irena 30.11.2018

Na co všechno je ten vigantolvit dobrý?

Sabina 29.10.2018

Chodíte na liposukci? https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2147-radiofrekvencni-liposukce-bricha-bodytite Jaké máte zkušenosti?

Svatka Sabina 05.11.2018

Dobrý den, osobně jsem absolvovala liposukci jedinkrát vživotě a klidně bych podstoupila znovu. Byla jsem v aesthevita, na té Pražské klinice. Já sem spokojená, cvičení moc nemusím a že je něco takového vůbec možné, je konkrétně pro mě fakt záchrana..

Sabina Svatka 13.11.2018

Jak dlouho jste se zotavovala po liposukci?

Svatka Sabina 17.11.2018

Záleží s čím na tu liposukci jdete, já byla na této https://www.aesthevita.cz/nase-sluzby/detail/2149-ultrazvukova-liposukce-bricha-vaser-lipo a zotavovala jsem se celkem tak těch 5 - 6 týdnů jak tam je:)

Sabina Svatka 21.11.2018

A jizvu po zákroku nějakou máte?

Svatka Sabina 27.11.2018

Nepatrnou jizvičku mám, ale není ani vidět když na to někoho neupozorním, takhle když se na sebe podívám tak bych neřekla že sem na nějakém zákroku vůbec byla:)

Sabina Svatka 29.11.2018

No tak to je super, kéž bych to tak měla stejně... malá mi nevadíí:D

Hradilová Sabina 10.12.2018

Ahoj, byla jsem u pana doktora Pilky na plastické operaci před třičtvrtě rokem a také jsem téměř bez jizvy. Pan doktor je moc šikovný

Dubačová Hradilová 15.12.2018

Dobrý den, ten plastik byl už při konzultaci?

Hradilová Dubačová 18.12.2018

Ahoj, ano pan doktor se mnou hovořil už na konzultaci

Edna 22.10.2018

je super chodit do fitka, já jakožto žena stydlivá chodím jen do fitka určeného pro ženy... možná si říkáte že jsem divná, ale prostě to tak mám. Naopak je to lepší, protože se tam opravdu maká a je to takové příjemnější jen s holkami :)

Hana 16.10.2018

Dokážete mi někdo poradit dobré fitko pro holky v Olomouci? Budu moc ráda. Páč sehnat kvalitní fitko s dobrými trenéry je docela těžké :(

Marika 29.09.2018

slyšela jsem o tom, že kruhový trénink je dost boží a super pro tělo a tak... máte někdo zkušenosti a rady, jak s tím začít a kam chodit takový trénink cvičit?

Petra 28.09.2018

co vás na sportování chytlo? Měla bych se sebou něco konečně začít dělat. říkám si že si zajdu do fitka, ale vůbec nevím co se tam děje a jak to tam funguje.. jaké máte zkušenosti?

BerkováM. 20.09.2018

Jak si zpevnit spolehlivě prsa?

Dubačová BerkováM. 24.09.2018

Dobrý den, no.. spolehlivě asi jedině u plastika :)

Berková.M Dubačová 27.09.2018

Myslíte že nic jiného nepomůže? A máte s nějakým dobrým plastikem zkušenost?

Dubačová Berková.M 30.09.2018

No podle mě plastika je jistota ale to je můj názor.. jinak výbornou zkušenost mám s plastikem panem Pilkou z Prahy


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Chystá se velice zajímavý týden, bude obzvláště zábavný. Vesmír v tomto týdnu umožní vyšší stupeň nezávislosti, sebedůvěry a odvahy, které jsou základními vlastnostmi Beranů.Na pracovišti může být ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat