Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Úbytek váha a zhoršení celulitidy

Majki636 17. 10. 2019

Ahoj holky, taky se vám stalo, když jste daly dolů víc kilo, tak se vám šíleně zhoršila celulitida ? Vůbec nevím co s tím mám dělat. Myslela jsem si, že když zhubnu, tak se mi ba naopak zlepší, ne naopak :( ...

Neregistrovaná/ý - Krystýna

30.04.2020

Kosmetickou cast momentalne nedelaji, ale tu zdravotnickou ano. To jo, zavolej si tam - amarylliscentrum.cz/kontakty, zde mas kontakt, a domluvis se s nimi, pani je moc ochotna, vse vysvetli a pomuze pri konzultaci s vyberem vhodneho osetreni!

Neregistrovaná/ý - Tyna

29.04.2020

Neregistrovaná/ý - Krystýna | 28.04.2020
Oni toho delaji hodne, je to spise o konzutaci s nimi, ale alespon jukni na tohle amarylliscentrum.cz/zakroky/celulitida, at mas trochu predstavu!

Dekuji, kouknu nato a zavolam si tam, snad me v co nejblizsi dobe vezmou, ted kdyz je ve svete ten zmatek :(

28.04.2020

Oni toho delaji hodne, je to spise o konzutaci s nimi, ale alespon jukni na tohle amarylliscentrum.cz/zakroky/celulitida, at mas trochu predstavu!

Neregistrovaná/ý - Tyna

26.04.2020

Tak to neznam, ale rada poznam a vyzkousim Take mi nedela problem za kvalitou dojizdet! :) A na jakem osetreni jsi presne byla?

23.04.2020

aco presne by si chtela dale vedet? Byla na osetreni v Praze,ikdyz musela dojizdet, moc si to tam chvalila! Bylo to zde, Amaryllis centrum, treba ti to neco rika, jsou to opravdu profici!

Neregistrovaná/ý - Tyna

21.04.2020

Neregistrovaná/ý - Kristýna | 07.04.2020
Sestra to měla úplně stejně a jelikož jí cvičení nepomohlo, tak si nakonec zaplatila ošetření na které pravidelně chodila

Osetreni na celulitidu? To me zajima!

Neregistrovaná/ý - Kristýna

07.04.2020

Sestra to měla úplně stejně a jelikož jí cvičení nepomohlo, tak si nakonec zaplatila ošetření na které pravidelně chodila

TESTOVÁNÍ: Špaldový celozrnný chleba od Penamu

Hlávkový salát s okurkou

Hlávkový salát s okurkou

7 hlasů
15min 310 kJ 50 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Mrkvová polévka

24 hlasů
30min 152kJ 33 Kč

Mrkvová polévka, kterou na vyšší úroveň posune přidaná...

Motýlci se šunkou na smetaně

12 hlasů
25min 979kJ 114 Kč

Motýlci (těstoviny farfalle) se šunkou je velmi jednod...

Poradny

Když dá syn souhlas s adopcí, musí dál platit výživné?

Dobrý den,jestliže Váš syn udělí souhlas s adopcí a jeho dceru (Vaši vnučku) adoptuje současný ma... Více

Jsem na ÚP po výpovědi a čekám dítě, dostanu PPM?

Pěkný den i Vám, Lucie,pro nárok na peněžitrou pomoc v mateřství (PPM neboli mateřskou) je zapotř... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Volný čas věnujete především rodině. Uvědomujete si, že jste ji v poslední době poněkud zanedbávali, a rozhodnete se to napravit. Užijete si tak příjemný týden v pohodové atmosféře. Hádky se vám vyhnou obloukem a blízcí budou naprosto spokojen&iacut...

Více