Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zhubnout

Michelle.Giňova 10. 10. 2014

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve dělám co se dá držím zdravou vy živu cvičím a stejně to nezabírá prosím váš poraďte mi co mám dělat abych zhubla *2*

Neregistrovaná/ý - Krista

15.06.2019

Neregistrovaná/ý - Soňa | 12.06.2019
Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Ahojky, děkuji za reakci. A zákrok vám dělal ten Pilka?

Neregistrovaná/ý - Soňa

12.06.2019

Neregistrovaná/ý - Krista | 31.05.2019
Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Neregistrovaná/ý - Alice

31.05.2019

Nikola: A jiny zabal jsi u nich nevyzkousela? Protoze co jsem se koukala,tak delaji zabal i na celuditidu bodywraps.cz/anticellulite/, to bych zase nutne potrebovala ja.

Neregistrovaná/ý - Krista

31.05.2019

Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Neregistrovaná/ý - Nikola

27.05.2019

Byla jsem na tom v Praze, a zabal je presne Body Wraps SLIM, u nich na strankach to najdes presne popsany jak vse u nich probira.

Neregistrovaná/ý - Nikolka

22.05.2019

No presne tak se citim! Kde jsi na tom prosim byla? A jak to vse probiha?

Neregistrovaná/ý - Nikola

20.05.2019

Nevim zda se balite zrovna o techto zabalech bodywraps.cz/slim/, ale na tomhle zabalu jsem byla ja a vyborny! Mohu vrele doporucit! Chtela jsem se pred letem trochu zbavit vody v tele co me dela nateklou.

Neregistrovaná/ý - Janina

16.05.2019

No rozhodne ubytek cm je videt uz po prvním zabalu. Navic to u nich ma plno vyhod pro dalsi pokracovani, jako jidelnicek, pitny rezim...

Neregistrovaná/ý - Radka

12.05.2019

Neregistrovaná/ý - Janina | 12.05.2019
Take jsem chtela par kylo dolu, predevsim jsem byla hodne zavodnena, takze zabal Body Wraps SLIM, byl pro me jasna volba

A jak takove zabaly probihaji? Je opravdu hned tak videt zmena jak se rika?

Neregistrovaná/ý - Janina

12.05.2019

Take jsem chtela par kylo dolu, predevsim jsem byla hodne zavodnena, takze zabal Body Wraps SLIM, byl pro me jasna volba

Neregistrovaná/ý - Mirka

21.12.2018

Nepřemýšlela si nad světem zdraví ? To je osvědčená věc a hlavně za přijatelné penníze :) sama s nima mám zkušenost takže kdyby tě něco zajímalo tak se klidně ptej. Nechám ti tu odkaz ať se můžeš podívat jaké mají programy www.svet-zdravi.cz/

Neregistrovaná/ý - Renča Kosáková

07.02.2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 30.01.2017
Můžete mi doporučit z tohoto výběru? http://www.fitness4u.cz/10-proteiny

Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí.Mně se osvědčilo navštívit jednu z poboček ze Světa zdraví. Poradkyně mi tam provedla podrobnou analýzu mého zdravotního stavu, probrala mé stravovací návyky, pohybové aktivity. Sestavila mi jídelníček a pomalu jsem začala hubnout. Hlavně se nesnaží u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila.

Neregistrovaná/ý - Viky

31.01.2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 30.01.2017

Já bych šla do Reflex Diet Protein, škoda jen, že je tak drahý.

Neregistrovaná/ý - Sába

30.01.2017

Neregistrovaná/ý - kamča | 30.01.2017
Ahoj Sábo já jsem měla takovej ten plán Soft a super :) jídla jsou dobrá a tím, že to jíš týden a pak k tomu přidáváš i normální potraviny, tak se to dá :) jestli chceš rychle zhubnout, tak do toho běž :)

Jo tak to jsem ráda, děkuju za radu :) a nebylas nějak víc unavená, jako četla jsem, že to má být vše vyvážené, ale aji tak :)

Neregistrovaná/ý - Petra

30.01.2017

Neregistrovaná/ý - Petra

30.01.2017

Poraďte protein vhodný při redukční dietě.

Neregistrovaná/ý - kamča

30.01.2017

Neregistrovaná/ý - Sába | 29.01.2017
Nezkoušel někdo prosím Ketofit? Chtěla bych vědět, jak chutnájí jídla a jestli se do dá třeba ten měsíc vydržet :)

Ahoj Sábo já jsem měla takovej ten plán Soft a super :) jídla jsou dobrá a tím, že to jíš týden a pak k tomu přidáváš i normální potraviny, tak se to dá :) jestli chceš rychle zhubnout, tak do toho běž :)

Neregistrovaná/ý - Sába

29.01.2017

Nezkoušel někdo prosím Ketofit? Chtěla bych vědět, jak chutnájí jídla a jestli se do dá třeba ten měsíc vydržet :)

Neregistrovaná/ý - Klárka

29.01.2017

Já jsem kupovala dřív proteiny a Carnitin tak různě, pak jsem to do sebe přestala cpát, ale partner, protože jezdí poloprofi na kole si kupuje proteiny na různých shopech, jedním z nich je i Fitness4u.

Neregistrovaná/ý - Evel

28.01.2017

Neregistrovaná/ý - Iveta | 22.01.2017
Ahoj. Dobré a za dobrou cenu doplňky stravy pro ženy nakupujete kromě zde zmiňovaného Fitness4u kde?

Ve Vaňkovce v Brně ve Vitalandu. Ale nic moc výběr.

DEN S TESTOVÁNÍM: Přijďte s námi vařit a poznejte novinku...

Rýžový nákyp

Rýžový nákyp

42 hlasů
45min 837 kJ 74 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Hovězí kebab

12 hlasů
55min 611kJ 160 Kč

Jemně pikantní kebab.

Smažené kuřecí kousky

21 hlasů
60min 566kJ 120 Kč

Křehké, šťavnaté a chutné, podmáslí dodá masu zajímavo...

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více