Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Zhubnout

Michelle.Giňova 10. 10. 2014

Ahoj jmenuji se Michelle a je mi 18 a potřebovala bych zhubnout měřím 151 a vážím 53 a už mě to štve dělám co se dá držím zdravou vy živu cvičím a stejně to nezabírá prosím váš poraďte mi co mám dělat abych zhubla *2*

Neregistrovaná/ý - Táňa

2. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 29. 6. 2019
A odpovídá v té poradně ten plastik rychle?

Taky sem tam psala dotaz kdysi a odpověděl mi ještě ten samý den

Neregistrovaná/ý - Gábina

29. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Táňa | 25. 6. 2019
Zkuste se podívat do zákroků na stránce kliniky. Nebo je ještě možnost napsat do poradny

A odpovídá v té poradně ten plastik rychle?

Neregistrovaná/ý - Danca

26. 6. 2019

čauky holky..Mam strasny problem z vahou V praci stojim minimalne 7hod na nohach a tak je mam i děsne natekly Prosim,prosim doporucite mi něco,co mate odzkousene a vazně pomohlo?děkuji Danca

Neregistrovaná/ý - Táňa

25. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 21. 6. 2019
Dělá se v Aesthevita i zmenšení prsních dvorců, nevíte?

Zkuste se podívat do zákroků na stránce kliniky. Nebo je ještě možnost napsat do poradny

Neregistrovaná/ý - Gábina

21. 6. 2019

Dělá se v Aesthevita i zmenšení prsních dvorců, nevíte?

Neregistrovaná/ý - Soňa

18. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Krista | 15. 6. 2019
Ahojky, děkuji za reakci. A zákrok vám dělal ten Pilka?

Ahoj, ano plastiku jsem podstoupila u pana doktora Pilky

Neregistrovaná/ý - Krista

15. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Soňa | 12. 6. 2019
Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Ahojky, děkuji za reakci. A zákrok vám dělal ten Pilka?

Neregistrovaná/ý - Soňa

12. 6. 2019

Neregistrovaná/ý - Krista | 31. 5. 2019
Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Ahoj, no tak to vám nezávidím. Na klinice sem byla a u mě spokojenost

Neregistrovaná/ý - Alice

31. 5. 2019

Nikola: A jiny zabal jsi u nich nevyzkousela? Protoze co jsem se koukala,tak delaji zabal i na celuditidu bodywraps.cz/anticellulite/, to bych zase nutne potrebovala ja.

Neregistrovaná/ý - Krista

31. 5. 2019

Ahojky. Podařilo se mi shodit ale světe div se prsa mi zůstaly velký a teď je to strašný nepoměr až sem z toho sama v šoku. Každej se diví že sem neshodila i v předku. Tak bych ráda aspon o číslo nechala zmenšit a možná i zpevnit. Moc se mi líbí stránky kliniky Aesthevita, máte za sebou nějaký zákrok tady?

Neregistrovaná/ý - Nikola

27. 5. 2019

Byla jsem na tom v Praze, a zabal je presne Body Wraps SLIM, u nich na strankach to najdes presne popsany jak vse u nich probira.

Neregistrovaná/ý - Nikolka

22. 5. 2019

No presne tak se citim! Kde jsi na tom prosim byla? A jak to vse probiha?

Neregistrovaná/ý - Nikola

20. 5. 2019

Nevim zda se balite zrovna o techto zabalech bodywraps.cz/slim/, ale na tomhle zabalu jsem byla ja a vyborny! Mohu vrele doporucit! Chtela jsem se pred letem trochu zbavit vody v tele co me dela nateklou.

Neregistrovaná/ý - Janina

16. 5. 2019

No rozhodne ubytek cm je videt uz po prvním zabalu. Navic to u nich ma plno vyhod pro dalsi pokracovani, jako jidelnicek, pitny rezim...

Neregistrovaná/ý - Radka

12. 5. 2019

Neregistrovaná/ý - Janina | 12. 5. 2019
Take jsem chtela par kylo dolu, predevsim jsem byla hodne zavodnena, takze zabal Body Wraps SLIM, byl pro me jasna volba

A jak takove zabaly probihaji? Je opravdu hned tak videt zmena jak se rika?

Neregistrovaná/ý - Janina

12. 5. 2019

Take jsem chtela par kylo dolu, predevsim jsem byla hodne zavodnena, takze zabal Body Wraps SLIM, byl pro me jasna volba

Neregistrovaná/ý - Mirka

21. 12. 2018

Nepřemýšlela si nad světem zdraví ? To je osvědčená věc a hlavně za přijatelné penníze :) sama s nima mám zkušenost takže kdyby tě něco zajímalo tak se klidně ptej. Nechám ti tu odkaz ať se můžeš podívat jaké mají programy www.svet-zdravi.cz/

Neregistrovaná/ý - Renča Kosáková

7. 2. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 30. 1. 2017
Můžete mi doporučit z tohoto výběru? http://www.fitness4u.cz/10-proteiny

Na trhu existuje celá řada různých poradců a firem, které nabízejí zaručené zhubnutí.Mně se osvědčilo navštívit jednu z poboček ze Světa zdraví. Poradkyně mi tam provedla podrobnou analýzu mého zdravotního stavu, probrala mé stravovací návyky, pohybové aktivity. Sestavila mi jídelníček a pomalu jsem začala hubnout. Hlavně se nesnaží u klienta jen nejprve snížit vodu v těle, aby klientům ukázali, jak co nejrychleji zhodí kila.

Neregistrovaná/ý - Viky

31. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - Petra | 30. 1. 2017
Můžete mi doporučit z tohoto výběru? http://www.fitness4u.cz/10-proteiny

Já bych šla do Reflex Diet Protein, škoda jen, že je tak drahý.

Neregistrovaná/ý - Sába

30. 1. 2017

Neregistrovaná/ý - kamča | 30. 1. 2017
Ahoj Sábo já jsem měla takovej ten plán Soft a super :) jídla jsou dobrá a tím, že to jíš týden a pak k tomu přidáváš i normální potraviny, tak se to dá :) jestli chceš rychle zhubnout, tak do toho běž :)

Jo tak to jsem ráda, děkuju za radu :) a nebylas nějak víc unavená, jako četla jsem, že to má být vše vyvážené, ale aji tak :)

TESTOVÁNÍ: Elektrická sešívačka Leitz New NeXXt WOW

Bramborová polévka s křenem

Bramborová polévka s křenem

20 hlasů
45min 263 kJ 55 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Jarní kuře

35 hlasů
35min 393kJ 132 Kč

Jarní kuře je pokrm plný barev a chutí, přesně jako ja...

Krůtí guláš s kapustou

13 hlasů
1h a 15min 357kJ 170 Kč

Rychlá a velmi chutná variace krůtího guláše.

Poradny

Z čeho se počítá PPM po dlouhodobé nemocenské?

Dobrý den,ve Vašem případě by se peněžitá pomoc v mateřství (PPM neboli mateřská) měla vypočítáva... Více

Jsem v PN, kdy se evidovat na úřadě práce?

Dobrý den,v době pracovní neschopnosti se nemůžete stát uchazečem o zaměstnání, tudíž se nemůžete... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Úsilí o zvládnutí všech vašich pracovních závazků a zároveň jejich vyvážení s vašimi osobními předsevzetími bude tento týden u Beranů dominovat. Snažte se proto nebrat si toho více, než bude nezbytně nutné. A nebojte se někter&e...

Více