Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Diskuse na téma Super tip

vinylka14 14. 04. 2013

Ahoj, koukni na web..Najdeš tam slevy a akce v obchodech přehledně na jednom místě. Navíc můžeš sbírat body, za které získáš poukázky na nákup.Za každý den, kdy se přihlásíte získáte 1 kupíka,Již při samotné registraci získáte 25 kupíků. Dalších 25 kupíků získáte za první nastavení hlídání jakéhokoliv produktu nebo kategorie atp.. Poukázky zasílají vždy ve čtvrtek a můžete je utratit za cokoliv.. super Vyzkoušej to taky! http://www.kupi.cz/?u=bu6pa

Neregistrovaná/ý - Olinka

včera 23:50

Neregistrovaná/ý - Mirka | 16. 9. 2019
Berete doplňky stravy?

Začala sem nedávno brát doplněk vigantolvit, mám málo vitamínu D

Neregistrovaná/ý - Mirka

16. 9. 2019

Berete doplňky stravy?

Neregistrovaná/ý - Bony

2. 9. 2019

Zdravím, budu se za pár měsíců vdávat a hledám dobrý salon kde se nechat učesat. Zaujal mě salon hotstyle, máte tady s česáním nebo prodlužováním zkušenost? Budu chtít i prodloužit, mám svoje vlasy krátké a svatební účes chci s dlouhými vlasy

Neregistrovaná/ý - Coco

1. 9. 2019

Neregistrovaná/ý - Simona | 29. 8. 2019
Mám ozkoušený maxulen.Je to super doplněk na zvýšení hladiny testosteronu.Uvidíš, že bude přítel velice spokojený.

Super děkuju

Neregistrovaná/ý - Lenka

30. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Nina | 26. 8. 2019
Jestli ti mohu poradit tak se mrkni na internet a objednej si to tam ať nemusíš nikam chodit.

Já ale nevím kde.Moc na internetu neumím dělat.

Neregistrovaná/ý - Simona

29. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Coco | 24. 8. 2019
Ahoj nemáte někdo nějaké zkušenosti s doplňky stravy do posilovny?Chci udělat radost svému příteli a něco mu koupit na růst svalové hmoty

Mám ozkoušený maxulen.Je to super doplněk na zvýšení hladiny testosteronu.Uvidíš, že bude přítel velice spokojený.

Neregistrovaná/ý - Alexandra

26. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Coco | 24. 8. 2019
Ahoj nemáte někdo nějaké zkušenosti s doplňky stravy do posilovny?Chci udělat radost svému příteli a něco mu koupit na růst svalové hmoty

Neregistrovaná/ý - Nina

26. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka | 22. 8. 2019
Ahoj holky, zařizuji si kancelář a nevím kde si koupit nějakou dobrou židli.

Jestli ti mohu poradit tak se mrkni na internet a objednej si to tam ať nemusíš nikam chodit.

Neregistrovaná/ý - Coco

24. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Lenka

22. 8. 2019

Ahoj holky, zařizuji si kancelář a nevím kde si koupit nějakou dobrou židli.

Neregistrovaná/ý - Mirka

18. 8. 2019

Ahoj, ráda bych si nechala prodloužit vlasy ale nevyznám se v tom vůbec... Docela se mi líbí clip in, ale nevím jestli to dobře drží na hlavě?

Neregistrovaná/ý - Domča

1. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Eva | 29. 7. 2019
Domčo takže to absorbuje např. různé olejíčky apod. ?

Jojo, natíráme se vším možným a je to ok... já sem s přehozem moc spokojená

Neregistrovaná/ý - Cindy

1. 8. 2019

Neregistrovaná/ý - Stela | 29. 7. 2019
Nikdy jsem v takovém obchodě nebyla.Ráda bych třeba nějaký dobrý tip na netu abych nemusela někam chodit

Manžel mi občas takové hračky nakupuje na erosstar a jsme vždy oba spokojeni.

Neregistrovaná/ý - Eva

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Domča | 25. 7. 2019
Ahoj já sem si z e-kondomy minulý týden objednala úžasný přehoz přes postel pro milostné radovánky... už sme i zkoušeli a velká spokojenost

Domčo takže to absorbuje např. různé olejíčky apod. ?

Neregistrovaná/ý - Stela

29. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Cindy | 22. 7. 2019
Budeš muset zajít někam do obchodu s erotickým zbožím a nebo se podívat třeba na internetu.Je to vážně plno.Občas mi manžel udělá radost a nějakou hračku mi koupí.

Nikdy jsem v takovém obchodě nebyla.Ráda bych třeba nějaký dobrý tip na netu abych nemusela někam chodit

Neregistrovaná/ý - Linda

28. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Zlata | 26. 7. 2019
Tak jsem zkusila ty probiotiky www.bion3.cz, protože jsem měla problém s průjmy. Konečně chodím pravidelně a nemám problémy.

Já je také koupila, protože mám někdy problémy s trávením.

Neregistrovaná/ý - Zlata

26. 7. 2019

Tak jsem zkusila ty probiotiky www.bion3.cz, protože jsem měla problém s průjmy. Konečně chodím pravidelně a nemám problémy.

Neregistrovaná/ý - Domča

25. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Gábina | 22. 7. 2019
Jak už tady někdo doporučuje,tak i já můžu e-kondomy. Je to eshop a výběr je tu fantastický

Ahoj já sem si z e-kondomy minulý týden objednala úžasný přehoz přes postel pro milostné radovánky... už sme i zkoušeli a velká spokojenost

Neregistrovaná/ý - Gábina

22. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Cindy | 22. 7. 2019
Budeš muset zajít někam do obchodu s erotickým zbožím a nebo se podívat třeba na internetu.Je to vážně plno.Občas mi manžel udělá radost a nějakou hračku mi koupí.

Jak už tady někdo doporučuje,tak i já můžu e-kondomy. Je to eshop a výběr je tu fantastický

Neregistrovaná/ý - Cindy

22. 7. 2019

Neregistrovaná/ý - Stela | 22. 7. 2019
Ahoj, ráda bych si koupila nějakou hračku do postele,ale nevím co je vůbec na trhu atd. Poradí mi někdo?

Svatba v zahraničí. Vyplatí se?

Pikantní banánová polévka

Pikantní banánová polévka

23 hlasů
35min 307 kJ 75 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Luštěniny se zelím

11 hlasů
1h a 10min 348kJ 75 Kč

Nebojte se neobvyklé kombinace zelí a luštěnin a ochut...

Grilované vepřové kotlety s borůvkovou omáčkou

12 hlasů
40min 535kJ 155 Kč

Borůvky lze použít nejen do koláčů a k přípravě dezert...

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více