Diskuse na téma Maturitní ples

19. 10. 2015 | Móda

Ahoj holky, už máte termín maturitního plesu? A už zařizujete? Hlavně by mě zajímaly šaty - budete si půjčovat takové ty bohaté plesové v salonech nebo můžou být i jednoduché hladké šaty? A asi určitě dlouhé že? Nebo je to na domluvě? Já bych teda nejraději šla v krátkých pouzdrovkách, ale to se asi nehodí...

Petra v. 03.12.2015

Ahojky, mrkni na web coolboutique.cz jsou tam krasne saty a na ty maturitni plesy a vseobecne plesy tam jsou super. :-) urcite vyberete

kamilka Petra v. 07.12.2015

ahaa diky moc, podivam se tam :-)

kamilka 03.11.2015

holky nevite kde bych sehnala nejake hezke boty k bilym satum? diky moc

julka kamilka 05.11.2015

mrknete na eshop joealex.cz :) mne se tam libi moc boticek

Verca 28.10.2015

Však vzít si s sebou můžeš kohokoliv, ale mají teď v Adině nějakou akci pro maturantky, že když si vybere šaty víc kamarádek, tak dostaneš slevu na půjčovné - za dvoje šaty 20%, za troje 30% a tak dál až do 50%, a to je si myslím dobrý...

Katulinka 27.10.2015

A proc brat kamosky? Ja teda nevim, ale mne v takovych vecech vzdycky nejlip poradila mamka a segra, kamosky si kazda budou hledet sveho a myslim, ze ti nikdy tak dobre neporadi...

Verca 26.10.2015

Tak se podívej na svatebni-saty-adina.cz, mají tam velký výběr šatů. A vem s sebou kámošky, třeba si taky vyberou šaty, vyplatí se to...

lusy 23.10.2015

Tak jsi mi potvrdila, co jsem si myslela, děkuji:-) A prosím, nemáte nějaký tip na fajn salon v Praze, abysme mohly vybrat nejlépe v první půjčovně?

Karaska 20.10.2015

Pouzdrovky na maturiťák určitě ne, u nás měly loni dvě holky krátké šaty, ale jinak jsme měly všechny dlouhé šaty a kromě pár koček, které si půjčily klasické plesové šaty po kamarádkách, jsme je měly ze salonů.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat