Diskuse na téma Lanové centrum

29. 05. 2012 | Volný čas s dětmi

Pěkný den všem, jsem učitelka na základní škole,blíží se vysvědčení a ráda bych vyrazila se třídou někam ven. Na výlet jezdíme každý rok, tak jsem si říkala, že by nebylo na škodu zkusit něco nového a nedaleko naší školy je lanové centrum. Byly jste někdy s dětmi v lanovém centru? Jak se jim to líbilo?

Ary 04.05.2023

Jako mladší jsem byla se soustředěním v lanovém centru a všcihni jsme byli nadšení. A i teďka našim dětem se to líbí.

Alena 20.09.2016

V Praze jezdíme do lanového centra http://ilanac.cz/ je tam nekolik urovní.

Tea Alena 22.09.2016

Takze to tam zvládnou i deti?

Alena Tea 26.09.2016

Urcite, mají to tam práve udelané tak, aby to zvládli vsichni, teda nesmís se bát výšek :-P :-D

Tea Alena 30.09.2016

Tak to je jasné :-p. Do Abyssu už jsem volala a máme domluvený termín. Pak napísu, jaké to bylo.

StankaHoy 13.07.2015

My jsme vyzkoušeli Lanovou dráhu v Proseku na Bobovce a bylo to suprovní ! Děcka byly nadšené a vřískaly že chtějí ještě :D http://www.restaurace-bobovka.cz Vstupenky nebyly drahé a za tu radost v děckých očkách to stálo :)

Marťa 05.06.2012

Já jsem teda volala do lanového centra Proud, domluvila se s nimi na termínu zatím jen předběžně dle počasí. Ptala jsem se i na to jištění a je to vážně tak, jak jste psala - žáci se jistí navzájem - ale dohlíží na ně instruktoři.

danieluska 04.06.2012

Ano žáci se jistí navzájem, ale posiluje to mezi nimi pocit důvěry a důležitosti.Ale nejsem si jistá, jestli je tomu tak v každém lanovém centru.

Marťa 04.06.2012

Žáci se sami jistí? Tak z toho budu mít taky obavy.

danieluska 04.06.2012

Důležité je žákům neustále opakovat, že pokud nechtějí nahoru, nemusejí a můžou zůstat dole a jistit ty ostaní, nebo jít na nízké překážky, které si vyzkoušel stejně každý a rád

Marťa 02.06.2012

Zdravím vás a děkuji za komentář, kterého si cením už jen pro to, že jste kolegyně. Určitě souhlasím s tou motivací, spíš mám trošku obavy o ty, co nahoru chtít jít nebudou, aby se nenudili a nevymýšleli hlouposti.

danieluska 02.06.2012

Martino určitě překonejte svůj strach. Lanové centrum jsme navštívili v loňském roce a letos plánujeme další návštěvu. Byla jsem tam se žáky 6. a 7. ročníku, je to pro ně velká motivace, aby si centrum zasloužili.

Marťa 02.06.2012

Musím prostě překonat strach o žáky a víc jim důvěřovat stejně jako instruktorům v centru.

JarkaNe 29.05.2012

Dobrý večer Martino, v lanovém centru jsem byla s mým synem, ketrému je 12let a nemůžeme si ho vynachválit, vřele doporučuju, zvlášt Vašim žákům se určitě zavděčíte


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude pro tebe zvláště silný v oblasti tvé kreativity a emocionálního výrazu. Soustřeď se na sebeobjevování a nauč se ocenit své vlastní umělecké schopnosti, i když se ti zdají méně zkušené než ostatních. Buď s... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat