Diskuse na téma Luxusní vybavení pro psy

Asi před půl rokem jsme si s přítelem pořídili štěňátko. Nevyroste z něj nic velkého, protože je to zřejmě kříženec jezevčíka a knírače. Sháníme pro něj nějaký pěkný pelíšek, obojek a vodítko. Všechno, co teď má, je z druhé ruky a my pro něj chceme jen to nejlepší :-) Proto vás prosím o radu. Máte nějaké zkušenosti s luxusním vybavením pro psy? Nebo s nějakými obchody, které toto zboží prodávají? Dostala jsem zatím dva typy: www.justhunter.cz a www.dogg.cz Máte s nimi někdo zkušenosti? Budu ráda za jakoukoli reakci nebo doporučení :)

Linda 30.12.2018

Eshopů je hodně když se podíváš. Já třeba ráda objednávám z exo-eko, protože mají věrnostní program, což všude nemají a kolikrát mají pěkné slevy a člověk něco ušetří.

Verča 10.07.2018

Vybavení pro pejska máme doma kompletní ale řešíme nějakou kloubní výživu teď, můžete nějakou doporučit? Já se moc nevyznám

Betyna Verča 12.07.2018

Mám tři pejsky a všichni dostávají Alavis :)

Verča Betyna 16.07.2018

Co to je?? To jsou tabletky nějaké?

Betyna Verča 19.07.2018

Ano jsou to tabletky https://www.alavis.cz/cs/pro-psy/2-alavis-5.html

Verča Betyna 23.07.2018

A dá se to koupit i někde v kamenném obchodě?

NinaC 02.07.2018

Bydlíme kousek od Brna a momentálně řešíme obojek a vodítko. Hrozně se mi líbí ty se jmény, ale nevím kde je nechat udělat.

Ilona NinaC 08.07.2018

Tak to se běž podívat přímo na prodejnu, tam ti ukážou ten vzorník a popřípadě i poradí jsou tam htozně fajn :) nechám ti tu odkaz na tu prodejnu www.4dox.cz/obchod

NinaC 15.06.2018

Taky se připojím a poprosím o doporučení, kde pořídit kvalitní výbavu pro psy ? Budu ráda jak za eshop, tak i kamennou prodejnu, kam bych se mohla zajít podívat.

Ilona NinaC 28.06.2018

Odkud Nino jsi a jaké vybavení pro pejska potřebuješ ? Za sebe můžu doporučit jak ehop, tak i kamennou prodejnu 4dox :)

Helenka 02.06.2018

je tu někdo kdo má doma pejska co měl problémy s klouby? co jste mu dávali aby to zabralo a už se netrápil?

giri Helenka 04.06.2018

Zkuste Alavis u nás jsme ho dávali fence.

Hanka 30.05.2018

Výborné granule má Husse jestli ti to něco říká.

Ilona 08.04.2018

Když se tu řeší pejsci a jejich potřeby, tak bych byla ráda za doporučení nějakých granulek pro štěňátko čivavky. V květnu si pro štěňátko jedeme a já už zařizuju výbavu, ale co se týče krmení si ráda nechám poradit, protože to bude můj první pejsek.

Barbora Ilona 18.04.2018

Taky mám toto plemeno a mám doma hnedka tři slečny :). Krmí je přesně těmito granulemi www.czech.husse.com/optimal-mini a ty jim teda šmakují. Hlavně obsahují velký poměr kuřecího masa, ryby a spoustu dalších surovin, které jsou pro psy prospěšné.

Laugher 21.01.2017

Luxusní není potřeba

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
224 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
136 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat