Diskuse na téma Kočárek

Zdravím, mohla bych poprosit o radu, jaká značka prodává prostorné hluboké korby ? Co jsem tak procházela, tak vše dělají takové titěrné a opravdu malinké pro ty prcky, což se mi teda vůbec nelíbí, protože, když si vezmu, že prcka v zimě víc nabalím, tak se mi v té hluboké korbě ani nepohne.

Andrejka 13.12.2017

Eva: tak já jsem problém nakonec vyřešila a dostala jsem předčasný dárek :) manžel mi normálně koupil kočárek od emmaljungy. Dovezl mi z Ostravy tady ten sporťáček www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90, takže mám obrovskou radost.

Eva Andrejka 26.01.2018

Jéé, tak to tiše závidím :)). A to se dá emmaljunga pořídit akorát v Ostravě ? :O

Eva 10.09.2017

Andrejk: řeším naprosto stejný problém, pořídila jsem kočárek a když se podívám, jak v něm syn už nemá místo, tak si říkám, kam ho v tom zimním fusako dám.

Andrejka 22.08.2017

jak píše Eliška, kamarádka má kočárek od emmaljungy a oproti mému kočárku má pěknou prostornou hlubokou korbu a dítě tam má plno místa, kdežto já budu asi muset na zimu kupovat nový protože když prcka nabalím do zimního fusaku, tak nevím, jak se mi tam vleze :(

Eliška 13.07.2017

Taky jsem s tím měla problém najít něco většího. Dnes je asi trend dělat všechno co nejmenší. Každopadně, kdo má velké korbičky, tak emmaljunga.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Ačkoli všichni okolo vás začínají propadat předvánoční panice a shonu, vy tento týden nedostanete příležitost, abyste se do této nálady ponořili. Největší nároky na váš čas i vaše myšlenky si totiž bude činit vaše práce. Stojí před vámi úkol, s jehož řešením si sice víte rady, ale stále bojujete s nejistotou, zda vámi zvolené řešení odpovídá pře... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

51 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
241 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
20 Příspěvků
Poslední příspěvek 3.12.
Bety.cz

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat