Diskuse na téma Kočárek

Zdravím, mohla bych poprosit o radu, jaká značka prodává prostorné hluboké korby ? Co jsem tak procházela, tak vše dělají takové titěrné a opravdu malinké pro ty prcky, což se mi teda vůbec nelíbí, protože, když si vezmu, že prcka v zimě víc nabalím, tak se mi v té hluboké korbě ani nepohne.

MajdaaD 27.12.2023

Sháním kvalitní sportovní kočárek, poradíte jaký a kde koupit?

Kiska MajdaaD 31.01.2024

My máme kočárek Joolz, objednávali jsme na Crystalbaby.cz a je parádní. Je to vyloženě prémiová kvailta, neměnila bych ho za nic :)

MajdaaD MajdaaD 15.02.2024

Tak ten zrovna vypadá skvěle, děkuju za tip. Přesně něco takovýho jsem si představovala :-)

Bella 28.02.2023

Máte někdo ten nový model Noordi Fjordi? Hodně se mi líbí a tak by mě zajímala osobní zkušenost. Předem děkuju za reakce :)

Simuss Bella 28.03.2023

Taky na něj koukám a líbí se mi, tak jestli ho někdo máte dejte prosím vědět dojmy :-)

Soňa 17.01.2021

Poradíte prosím, kde jste kupovali online set do kočárku na jaro?

miška4 Soňa 21.01.2021

Myslíš polštářek a peřinku?

Soňa Soňa 21.01.2021

Jojo to myslím, a ještě sháním tašku na kočárek.

Tana Soňa 22.01.2021

Podívej se na e-shop GoBaby, mají veliký výběr, takže tam určitě najdeš všechno co potřebuješ a můžeš si sama vybrat barevnou kombinaci látek a podle toho ti to ušijou.

Soňa Soňa 24.01.2021

Díky moc za tip, už jsem si vybrala mají toho fakt hodně a krásné látky.

Tana Soňa 25.01.2021

Rádo se stalo, já jsem moc spokojená, jinak bych je ani nedoporučovala.

Andrejka 13.12.2017

Eva: tak já jsem problém nakonec vyřešila a dostala jsem předčasný dárek :) manžel mi normálně koupil kočárek od emmaljungy. Dovezl mi z Ostravy tady ten sporťáček www.babyplace.cz/sportovni-kocarek-emmaljunga-nxt-90, takže mám obrovskou radost.

Eva Andrejka 26.01.2018

Jéé, tak to tiše závidím :)). A to se dá emmaljunga pořídit akorát v Ostravě ? :O

Eva 10.09.2017

Andrejk: řeším naprosto stejný problém, pořídila jsem kočárek a když se podívám, jak v něm syn už nemá místo, tak si říkám, kam ho v tom zimním fusako dám.

Andrejka 22.08.2017

jak píše Eliška, kamarádka má kočárek od emmaljungy a oproti mému kočárku má pěknou prostornou hlubokou korbu a dítě tam má plno místa, kdežto já budu asi muset na zimu kupovat nový protože když prcka nabalím do zimního fusaku, tak nevím, jak se mi tam vleze :(

Eliška 13.07.2017

Taky jsem s tím měla problém najít něco většího. Dnes je asi trend dělat všechno co nejmenší. Každopadně, kdo má velké korbičky, tak emmaljunga.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
7 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat