Diskuse na téma Problém s opruzeninami

Pěkný den, nemá tu nějaká maminka zkušenost s touhle mastičkou Propanthen 365 Baby ?

Ninka 15.01.2023

Dříve jsem ho používala, ale nejvíce jsem spokojená s veškerou dětskou kosmetikou od Weledy, je sice o trošku dražší, oproti jiným, ale za mě je super. Na opruzeniny používáme preventivně tento krém: https://www.notino.cz/weleda/baby-and-child-kojenecky-krem-proti-opruzeninam/ a zatím je bez problému :)

Adéla 28.05.2022

Zkus neophytiol od rosenpharmy. Dcerce s opruzeninami pomohla moc.

Nikča Adéla 02.06.2022

To je volně prodejná mastička nebo na recept?

Adéla Adéla 27.06.2022

Ano, je to volně prodejná mast, kterou mají buď v lékárně nebo mají svůj eshop https://rpshop.cz/neophytiol?search=neophytiol

Markéta 18.02.2022

Jestli je dítě opruzené, tak by možná nebylo od věci vyzkoušet jiné plíny ;) u nás to byl ten hlavní problém, proč se nám malá oprudila.

denda Markéta 28.04.2022

S jakými máš zkušenost ? :)

Markéta Markéta 09.05.2022

Kupuju plenky nappy, objednávám si je přes internet a jsem s nimi spokojená, protože jsou dost savé a prodyšné.

Anita Markéta 20.05.2022

Taky objednávám Nappy co mají na levnepleny.cz protože v poměru cena a to složení, tak je to paráda :)

Andrejka 04.08.2021

BetaDerm taky používáme, výborný je i na suchou kůži.

Kika 01.08.2021

Mažete něčím i preventivně?

Nikola Kika 23.12.2021

Já mažu preventivně, to chce mazat pravidelně

anastaziaa 27.07.2021

Mně se nejvíc osvědčil BetaDerm, lehce se roztírá a rychle pokožku regeneruje a je bezpečný i pro nejmenší

Natka 11.08.2018

Jestli se můžu přidat do diskuze, tak za zkoušeku stojí rozhodně neo phytiol od rosenpharmy. Hrozně hezky a rychle se po něm opruzeniny hojí :)

Olina 21.12.2017

Bohužel výroba těchto plínek je hodně nákladná. Jsou bez veškeré chemie. Firma, která je vyrábí spolupracuje s federací pro alergii a astma, takže moc dobře vědí, co těmto dětem dělá zle a co je dráždí.

Andrejka 19.12.2017

A co je to Olino za pleny ? Zkoušela jsem i pampersky, ale ani po nich se stav nezlepšil, takže asi vyzkouším ty muumi baby, akorát ta cena :( .. kvůli čemu ?

Andrejka 14.07.2017

Koupila jsem ji, protože se mi malá osypala po jiné značce plínek a v lékárně mi dali tuhle mast. Jestli hledáte něco, co prcka zbaví vyrážky, tak ji pořiďte, nám pomohla za poměrně krátkou dobu.

NinaC Andrejka 28.09.2017

A jakou značku plínek teď používáte ? Zlepšilo se to ?

Andrejka NinaC 10.10.2017

Používám ty alberťácké, ale malé zřejmě dělají zle, takže budu muset vyměnit značku :(

Olina Andrejka 28.11.2017

Andrejko, zkuste tyto - http://www.muumibaby.cz/ Taky jsem měla problém s tím, že malýmu plenky nedělaly dobře, ale tyto mu sedí. Nijak ho nedráždí, není po nich červený ani nijak opruzený. Jako za mě jsou to top pleny...

Andrejka 14.07.2017

Koupila jsem ji, protože se mi malá osypala po jiné značce plínek a v lékárně mi dali tuhle mast. Jestli hledáte něco, co prcka zbaví vyrážky, tak ji pořiďte, nám pomohla za poměrně krátkou dobu.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

2 Příspěvků
Poslední příspěvek 22:45
7 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:26

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat