Diskuse na téma Šidítka

Pěkný den, nemáte prosím zkušenost s šidítky a dudlíky ? Které vaše dítě přijalo ? :( Já už nevím jaký tvar koupit, protože nám všechny plyve ven a mít ho pořád u prsa prostě nejde, protože si z něj udělal vyloženě cumel.

Kája 25.03.2019

Jé tak tady toto velmi dobře znám. Všichni mi radili, že mám koupit takový ten starý dudlík, co se dělal i dřív ve tvaru kytičky, ale ten malá vůbec nechtěla a skončili jsme u těch silikonových od tommee tippe. Tohle je ale hodně individuální, protože každé dítě je jiné ;) můžu ti tu nechat odkaz ať se můžeš podívat jak vypadají www.tommeetippee.cz/closer-to-nature

NinaC Kája 30.03.2019

Ještě se zeptám nemůže se stát že by pak odmítl prcek prso ?

Kája NinaC 02.04.2019

Stát se může všechno, ale díky tomu, že to mají tvarově přizpůsobené tak by se to stát nemělo, protože třeba značka mam má úplně ty rovné a u těch to teda hrozí spíš.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

33 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat