Nevěra

Můžu mu ještě někdy věřit?

Má milenku, ale chci o něj bojovat!65 příspěvků

Bolest, ponížení, strach a zoufalství. Všechny tyto pocity vás téměř paralyzují, když se dozvíte, že...

tonda 18.12.2023
Ahoj, taky jsem z jihomoravského kraje, koukám že máme podobné požadavky. Pokud máš stále zájem ozvi...

Nedůvěra78 příspěvků

Bude to mít ještě smysl ?

Sara 16.01.2023
Laska

Nevím jestli mám věřit své přítelkyni0 příspěvků

Začlo to normálně... Přítelkyně mi řekla že pojede za svou kamarádkou. Řekl jsem si ok proč ne znám ...

Kdo je otec ? 0 příspěvků

Ahoj, potřebuju poradit. Jsem ve druhém měsíci těhotenství, ale řeším poměrně velký problém, a to, ž...

Dělená strava1 příspěvek

Již od roku 1992 se stravuji podle pravidel dělené stravy Lenky Kořínkové. Se svou váhou jsem velice...

konatovka 14.09.2021
Nevěra je velmi nepříjemná, ale dá se odpustit.

Revenge Spells to Inflict Serious Harm on Your Enemies +27605538865 Death Spells caster0 příspěvků

+27605538865 Revenge voodoo spells to restore the balance when someone has wronged you, hurt you or ...

ZBOHATNĚTE S PRÁZDNOU ATM KARTOU, Whatsapp: +180339217350 příspěvků

WERDE REICH MIT BLANK ATM CARD, Whatsapp: +18033921735 Ich möchte über Blanko-Geldautomatenkarten...

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-95670 příspěvků

Buy Real and fake passport, Buy drivers license, WHATSAPP : +1(725) 867-9567 Buy fake USD, Buy fake ...

WWW.KINGTRUST.TO BUY VAILD CASHAPP PAYPAL PAYONEE WU BANK LOGINS CCV CLONE CARDS DUMPS PIN ATM 20240 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Results for: Buy cloned ATM Bank Cards Online Buy cloned credit card darknet in GIl...

WWW.KINGTRUST.TO SELL CLONED CARDS ATM - Cvv Dumps Shop , CASHAPP Paypal Shop, CASHAPP TRANSFER ,PAYONEE TRANFER PAYPAL TRANSFER0 příspěvků

WWW.KINGTRUST.TO Best Dumps TRACK 1&2 Cloning Cards atm Shop Buy CVV2 Online - Buy Dumps With Pin go...

Diskutujte slušně, kultivovaně a k tématu. Nebudeme vám tu vypisovat výčet výrazů a frází, které do diskuzí nepatří, ale za použití selského rozumu ty nevhodné rovnou smažeme. Věříme, že naše diskuze pro vás budou přínosem a najdete zde odpovědi, které hledáte. Příjemné diskutování.


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden bude obzvláště intenzivní. Řada planet, včetně vašeho vládce Marta, bude fungovat jako katalyzátor pro změny a přináší s sebou jak napětí tak odměny.V oblasti kariéry budou dveře otevřené široko. Nic neskončí přesně tak, jak jste ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

1 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:53
188 Příspěvků
Poslední příspěvek 20:41
1 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:52

Nové diskusní téma

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat