Kouzlo jménem divoká rychlovka

Rychlovka má svoje kouzlo – o to větší, když přirozeně doplňuje a prokládá delší, něžné milování. Je vzrušující, chlípná a divoká. A dá se i naplánovat, což je na ní úplně nejlepší!

Tohle se nedá popřít. Na sexu trvajícím jen krátkou chvilku, prožitém těsně před odchodem do práce nebo v krátké pauze mezi úklidem nádobí a stlaním postelí, je něco kouzelně zvláštního a peprného.

Hodně lidí si myslí, že rychlovka je spontánním zážitkem, který vyplyne ze situace. Tak zčásti to pravda je, ale bleskový milostný zážitek má hned dvě verze. Jedná se o rychlovku skutečně neplánovanou, kterou většinou zažívají jen čerství milenci, nebo rychlovku s přípravou. A druhá jmenovaná je možná o dost lepší než ta první! Zkusíte ji?

Rozpor, který lze jednoduše vyřešit

Ženám obvykle trvá 20 až 30 minut, než se úplně uvolní, zahodí starosti za hlavu a jsou schopné soustředit se na přímou stimulaci erotogenních zón nebo rovnou orgasmus. Zdálo by se, že s tím se rychlovka neslučuje, což je samozřejmě nesmysl. Příprava na ni je podhoubím pro intenzivnější zážitky a silnější vyvrcholení!

Proto si s partnerem vyměňte pár „neslušných“ zpráv, třeba již okolo oběda. Pošlete mu lechtivou fotku, zvěčněte své rudě namalované rty a připojte vzkaz, že se těšíte na večer. Než dorazí domů, dostaňte se do nálady s pomocí sexy hudby, koupele, vibrátoru nebo jiné erotické pomůcky. A předem se svlékněte, nebo aspoň volte oblečení, které se dá lehce odsunout z rozkroku a umožní přístup k vašim ňadrům. Čím přístupnější, tím lepší!

Koření života

Co se týče místa, dejte na instinkt a volte podle svých možností. Většina párů však volí méně obvyklé lokality, jako je třeba domácí kancelář, kuchyňský stůl, předsíň, prádelna, schodiště a podobně. A jak si vůbec zajistit pár minut času jen pro sebe?

Dětem zapněte pohádku na DVD a zamkněte dveře. Vědomí, že máte jen omezené množství času (zhruba tak 10 minut i s oblékáním), stupňuje vzrušení. V průběhu sexu volte jednu, dvě, maximálně tři polohy a myslete na to, že cílem je chvilkové spojení partnerů a orgasmus – nic víc. Vedlejší účinky jsou jen třešinkou na dortu!

Další bonus? Úleva od stresu

Rychlý sex snižuje hladinu stresu. To jste věděli? Bonusem je i to, že se soustředíte na okamžik, relaxujete a užíváte si to. Každý moment, během kterého nemyslíte na hypotéky, práci, koronavirus nebo péči o děti je jako balzám na duši. Nebo to snad vidíte jinak?


Zdarma produkt k testování!

Staň se testerkou!

Reklama


Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Zrozenci znamení Berana by se pro následující dny měli vyvarovat rozdávání nejrůznějších dobře míněných rad. Naopak by měli své nejbližší nechat dělat věci po svém, i když to znamená, že se spálí a budou dělat chyby. Pokud totiž svou přirozenou touhu ukazovat ostatním ten „správný“ směr neovládnete, může se stát, že se vaše snahy obrátí proti vá... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

87 Příspěvků
Poslední příspěvek 5.3.
54 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.
31 Příspěvků
Poslední příspěvek 4.3.

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat