Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Úklid bez práce? S robotickým vysavačem žádný problém

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

10. 12. 2018 | Bydlení a design

Robotický vysavač Rowenta Smart Force nabízí skutečně praktické a snadné použití a lze jej použít všude, dokonce i na kobercích. V rámco Zážitkového testování si jej mohlo vyzkoušet i 20 našich testerek. Přečtěte si jejich hodnocení a zkušenosti!

Díky automatickému vysávání vysavače Rowenta Smart Force RR7145WH již udržování čistoty v domácnosti nebude nepříjemnou povinností. Tato praktická technologie uklidí za vás, a to bez námahy a se skvělými výsledky.


Představa úklidu bez práce díky vysavači Rowenta Smart Force naše testerky rozhodně zaujala.

Aktivní motorizovaný kartáč zajišťuje účinnost na každém povrchu, dokonce i na kobercích. Boční kartáč dosáhne do všech rohů a prach přemístí tak, aby jej mohl vysát středový kartáč. S tímto vysavačem lze vysávat také pod nábytkem, takže uklidíte opravdu všude. Čtyři režimy úklidu zajistí kompletní úklid nejrůznějších prostorů, včetně úklidu kolem rohů nebo rozsypaného nepořádku.

Infračervená technologie a senzory proti pádu v kombinaci s vyšší ochranou díky nárazníku zajišťují navigaci kolem stěn a nábytku a brání pádu ze schodů. To vše pro bezproblémový a bezpečný úklid.

Doba provozu až 100 minut, vyšší odolnost a dlouhodobý, až 2krát delší výkon, a navíc funkce chytrého a rychlého nabíjení, díky které trvá plné nabití pouhé 4,5 hodiny. Programovatelné úklidové cykly umožňují uložit až 7 programů, takže snadno pokryjí úklid na
celý týden.

Sofistikovaný pomocník

A jak se šikovný Rowenta Smart Force líbil našim testerkám?

„Tohle je prostě budoucnost. Když jsem poprvé zaslechla o robotických vysavačích před pár lety, říkala jsem si, že je to zase jen nějaký trend, který nebude fungovat a lidi si raději namočí hadr, vezmou vysavač a uklidí si sami. Chyba! Tenhle malý, tichý, šikovný robůtek vám ušetří tolik času a udržuje váš domov v čistotě, až se tomu nechce věřit,“ chválila testerka Veruunka.


Tichý a hlavně účinný pomocník, který uklízí, třeba když jste v práci nebo trávíte čas se svou rodinou. To je vysavač Rowenta Smart Force.

„Robotický vysavač Rowenta Smart Force má navigaci, dálkově se ovládá. Můžete navolit čas úklidu. Možno použít na PVC, dlažbu i laminát. Je vhodný ale i na koberce. Je to velmi dobrý pomocník do domácnosti,“ ocenila testerka hedvikova.

„Robotický vysavač je velice praktický pomocník, může vysávat, když ani nejste doma, ale i když doma jste, je tichý. Dostane se pod nábytek a díky bočním kartáčkům vysaje i rohy v místnosti. Lze vysávat jak plovoucí podlahu, tak koberce s nižším chlupem. Vydrží po nabití až 100 minut v provozu,“ napsala testerka gabulka.

„Tento pomocník zajistí dokonalý úklid díky několika úklidovým programům, sofistikovanému zpracování kartáčové soustavy a dlouhé výdrže. Velmi snadné ovládání zvládne každý. Vhodný pro různé druhy podlah. Šetří čas a energii. Uklizeno je dokonale,“ pochválila testerka renik.71.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

A jak jsme si Zážitkové testování užili? Podívejte se na následující video:

 

 

Bylinky, které pohodlně přežijí zimu i venku

Hruškový salát

Hruškový salát

16 hlasů
55min 539 kJ 80 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Hovězí na pivu

9 hlasů
1h a 35min 568kJ 168 Kč

Recept na přípravu hovězího masa naloženého v pivní ma...

Zeleninová polévka s řeřichou

1 hlas
50min 129kJ 55 Kč

Zeleninový krém s cuketou.

Poradny

Při péči o malé dítě za mě platí pojištění stát?

Dobrý den,během péče o dítě do čtyř lět věku za Vás sociální pojištění není přímo hrazeno, ale do... Více

V říjnu mi končí RD, můžu už teď podat výpověď?

Dobrý den,rodičovská dovolená je poskytována nejdéle do tří let věku dítěte. Pokud se po jejím sk... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více