DEN S TESTOVÁNÍM: Robotický vysavač Rowenta Smart Force Extreme

29.10.2018 | Testování

Robotický vysavač Rowenta Smart Force nabízí skutečně praktické a snadné použití a lze jej použít všude, dokonce i na kobercích. V rámco Zážitkového testování si jej mohlo vyzkoušet i 20 našich testerek. Přečtěte si jejich hodnocení a zkušenosti!


Celkové hodnocení: 91%

Hodnocení: 28 testerek

Doporučeno: 14x


Objevte dokonale bezpracný úklid – nechte snadno použitelné robotické vysavače Rowenta Smart Force RR7145WH a Rowenta Smart Force Extreme RR7126WH, ať všechnu práci udělají za vás. Uživatelsky přívětivé rozhraní nabízí snadný úklid dle vašich potřeb, spolehlivý výkon a absolutně praktické použití.

Prach nemá šanci

Díky automatickému vysávání již udržování čistoty v domácnosti nebude nepříjemnou povinností. Tato praktická technologie uklidí za vás, a to bez námahy a se skvělými výsledky.

Aktivní motorizovaný kartáč zajišťuje účinnost na každém povrchu, dokonce i na kobercích. Boční kartáč dosáhne do všech rohů a prach přemístí tak, aby jej mohl vysát středový kartáč. S tímto vysavačem lze vysávat také pod nábytkem, takže uklidíte opravdu všude. Čtyři režimy úklidu zajistí kompletní úklid nejrůznějších prostorů, včetně úklidu kolem rohů nebo rozsypaného nepořádku.

Infračervená technologie a senzory proti pádu v kombinaci s vyšší ochranou díky nárazníku zajišťují navigaci kolem stěn a nábytku a brání pádu ze schodů. To vše pro bezproblémový a bezpečný úklid.

Doba provozu až 100 minut, vyšší odolnost a dlouhodobý, až 2krát delší výkon, a navíc funkce chytrého a rychlého nabíjení, díky které trvá plné nabití pouhé 4,5 hodiny. Programovatelné úklidové cykly umožňují uložit až 7 programů, takže snadno pokryjí úklid na
celý týden.

Cena: 11 990 Kč

Více informací na www.rowenta.cz

 

 Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Vaše pověstná houževnatost vám málokdy dovolí sejít z cesty, kterou jste sami pro sebe vymysleli a jíž jste odhodláni se držet. Jenže tento týden se vám takováto strategie nemusí právě vyplatit... Vaše okolí vás spíš bude mít tendenci vnímat jako tvrdohlavého člověka, který není přístupný argumentům či názorům jiných. Sami víte, že tak to není, ... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

4 Příspěvků
Poslední příspěvek 19:19
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:55
4 Příspěvků
Poslední příspěvek 16:32

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat