Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyžehlené oblečení snadno a rychle. Pomůže výkonný napařovač

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17. 12. 2018 | Bydlení a design

Možná to znáte. Ráno vytáhnete ze skříně svou oblíbenou blůzu a zjistíte, že je pořádně zmuchlaná. Jenže než vytáhnete žehlicí prkno a nahřejete žehličku, autobus, který potřebujete stihnout do práce, je nenávratně pryč. Řešením může být ruční napařovač, který je v mžiku připraven proměnit zmačkané oblečení v reprezentativní outfit. Takovým je napařovač oděvů Tefal Access Steam+, který vyzkoušely i naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!

Výkonná konstrukce napařovače Tefal Access Steam+ DT8150E0 se dvěma stupni páry, litou hliníkovou topnou deskou s keramickým povrchem, nádržkou na vodu o objemu 190 ml a ultrarychlým nahříváním zajišťuje každý den vysoký výkon a účinné napařování. Díky jeho nové technologii můžete jediným vertikálním pohybem napařovat cokoli, kdekoli a kdykoli – i v okamžiku, kdy je čas již vyrazit!


Vyžehlené oblečení snadno a rychle? S napařovačem Tefal Access Steam+ žádný problém!

Díky revolučnímu designu a jedinému vertikálnímu pohybu můžete dosáhnout hladkých výsledků, aniž byste potřebovali žehlicí prkno. Napařovač je připraven k použití do 40 vteřin, s nepřetržitou regulovanou dodávku páry. Pro vysoký parní ráz 26 g/min. je dokonalý pro odstranění odolných záhybů a ošetření těžkých
materiálů.

Nová technologie vyhřívané žehlicí desky odstraňuje kondenzaci páry, takže si můžete oblečení okamžitě obléci. Velký vyjímatelný zásobník na vodu umožňuje dlouhé napařování a snadné plnění. Samozřejmostí je bezpečné použití na všech druzích látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

Snadno a rychle

A jak se ruční napařovač Tefal Access Stream+ osvědčil našim testerkám?

„Napařovač oděvů je super věc! Jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat právě tento typ žehličky, která sice vlastně žehlička není, ale dokonale ji nahradí! Hlavně když spěcháte ráno do práce, tak je to super pomocnik, kdy nemusíte vytahovat žehlící prkno a vše okolo. Prádlo stačí jednou přejet v vertikalní poloze a byla jsem opravdu překvapená, jak skvěle mi vyžehlí např košile, sako, ale i jiné tkaniny. Využila jsem i jiné nástavce a za mě dokonalost! Moc doporučuji!“ napsala testerka cristiina.

„Jsem opravdu zarytý odpůrce žehlení, takže mě výrobek nadchl. Hlavně tím, že není nutné vytahovat prkno, ale oblečení se snadno vyžehlí na ramínku nebo přiloženém háčku. Jedním z dalších kladů je i to, že je rychle nahřátý, takže v případě potřeby rychlého vyžehlení naprosto ideální. Vyžehlí opravdu rychle a podle mě dokonale,“ přidala se s pochvalou testerka Alena_D.


Napařovač Tefal Access Steam+ se našim testerkám velmi osvědčil.

„Napařovač oděvů Tefal Access Steam je naprosto dokonalý. Velice jsem ocenila, že nepotřebuji žehlicí prkno a používám vertikální pohyb. Napařovač má vysoký parní ráz, takže dokonale vyžehlí všechny záhyby na košilích i halenkách. Zkoušela jsem na různé materiály a byla jsem opravdu spokojená. Nesmím zapomenout na jednoduché ovládání a pěkný design,“ napsala testerka Šárinka.

„Super pro lidi, kteří žehlí minimálně nebo vůbec. Stačí jen naplnit vodou a za 40 sekund je výrobek připraven k použití. Manipuluje se s ním dobře. Napařuje velmi slušně a prádlo je opravdu krásně rovné. Je potřeba myslet na to, že oděv na ramínku je potřeba někam zavěsit tak, aby při přejíždění po látce nepadal. Disponuje také funkcí na napařování jemných látek, což se hodí! Rychle vychladne a je skladný, přibalen je i vak na uskladnění a nástavec na žehlení puků. Jako klad vnímám i cenu, která je příznivá,“ chválila testerka Klarcenka.

Hodnocení všech testerek si můžete přečíst ZDE.

Stavba pergoly: Jaký zvolit materiál a na co se zaměřit

Krémová kuřecí polévka

Krémová kuřecí polévka

10 hlasů
1h a 5min 411 kJ 115 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Bůčková roláda

10 hlasů
1h a 30min 1636kJ 260 Kč

Roláda z bůčku plněná mletým masem.

Treska s paprikou a fíky

12 hlasů
55min 349kJ 145 Kč

Pikantní, netradiční a velmi chutné.

Poradny

Musí mi po RD držet v práci stejné místo?

Dobrý den, Marcelo,k odpovědím na Vaše otázky: 1. Zamětnavatel Vám po návratu z rodičovské dovole... Více

Mohu začít podnikat během mateřské dovolené?

Dobrý den,pokud chcete s podnikáním teprve začít, můžete klidně začít podnikat už během mateřské ... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zábava. To je slovo (a pocit), který bude v životě Beranů následující týden dominovat. Ne že by vás nečekaly žádné problémy nebo horké chvilky (především v práci – termín, který vypadal, že je v nedohlednu, se nebezpečně přibl&ia...

Více