Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Vyžehlené oblečení snadno a rychle. Pomůže výkonný napařovač

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

17.12.2018 | Bydlení a design

Možná to znáte. Ráno vytáhnete ze skříně svou oblíbenou blůzu a zjistíte, že je pořádně zmuchlaná. Jenže než vytáhnete žehlicí prkno a nahřejete žehličku, autobus, který potřebujete stihnout do práce, je nenávratně pryč. Řešením může být ruční napařovač, který je v mžiku připraven proměnit zmačkané oblečení v reprezentativní outfit. Takovým je napařovač oděvů Tefal Access Steam+, který vyzkoušely i naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!

Výkonná konstrukce napařovače Tefal Access Steam+ DT8150E0 se dvěma stupni páry, litou hliníkovou topnou deskou s keramickým povrchem, nádržkou na vodu o objemu 190 ml a ultrarychlým nahříváním zajišťuje každý den vysoký výkon a účinné napařování. Díky jeho nové technologii můžete jediným vertikálním pohybem napařovat cokoli, kdekoli a kdykoli – i v okamžiku, kdy je čas již vyrazit!


Vyžehlené oblečení snadno a rychle? S napařovačem Tefal Access Steam+ žádný problém!

Díky revolučnímu designu a jedinému vertikálnímu pohybu můžete dosáhnout hladkých výsledků, aniž byste potřebovali žehlicí prkno. Napařovač je připraven k použití do 40 vteřin, s nepřetržitou regulovanou dodávku páry. Pro vysoký parní ráz 26 g/min. je dokonalý pro odstranění odolných záhybů a ošetření těžkých
materiálů.

Nová technologie vyhřívané žehlicí desky odstraňuje kondenzaci páry, takže si můžete oblečení okamžitě obléci. Velký vyjímatelný zásobník na vodu umožňuje dlouhé napařování a snadné plnění. Samozřejmostí je bezpečné použití na všech druzích látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

Snadno a rychle

A jak se ruční napařovač Tefal Access Stream+ osvědčil našim testerkám?

„Napařovač oděvů je super věc! Jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat právě tento typ žehličky, která sice vlastně žehlička není, ale dokonale ji nahradí! Hlavně když spěcháte ráno do práce, tak je to super pomocnik, kdy nemusíte vytahovat žehlící prkno a vše okolo. Prádlo stačí jednou přejet v vertikalní poloze a byla jsem opravdu překvapená, jak skvěle mi vyžehlí např košile, sako, ale i jiné tkaniny. Využila jsem i jiné nástavce a za mě dokonalost! Moc doporučuji!“ napsala testerka cristiina.

„Jsem opravdu zarytý odpůrce žehlení, takže mě výrobek nadchl. Hlavně tím, že není nutné vytahovat prkno, ale oblečení se snadno vyžehlí na ramínku nebo přiloženém háčku. Jedním z dalších kladů je i to, že je rychle nahřátý, takže v případě potřeby rychlého vyžehlení naprosto ideální. Vyžehlí opravdu rychle a podle mě dokonale,“ přidala se s pochvalou testerka Alena_D.


Napařovač Tefal Access Steam+ se našim testerkám velmi osvědčil.

„Napařovač oděvů Tefal Access Steam je naprosto dokonalý. Velice jsem ocenila, že nepotřebuji žehlicí prkno a používám vertikální pohyb. Napařovač má vysoký parní ráz, takže dokonale vyžehlí všechny záhyby na košilích i halenkách. Zkoušela jsem na různé materiály a byla jsem opravdu spokojená. Nesmím zapomenout na jednoduché ovládání a pěkný design,“ napsala testerka Šárinka.

„Super pro lidi, kteří žehlí minimálně nebo vůbec. Stačí jen naplnit vodou a za 40 sekund je výrobek připraven k použití. Manipuluje se s ním dobře. Napařuje velmi slušně a prádlo je opravdu krásně rovné. Je potřeba myslet na to, že oděv na ramínku je potřeba někam zavěsit tak, aby při přejíždění po látce nepadal. Disponuje také funkcí na napařování jemných látek, což se hodí! Rychle vychladne a je skladný, přibalen je i vak na uskladnění a nástavec na žehlení puků. Jako klad vnímám i cenu, která je příznivá,“ chválila testerka Klarcenka.

Hodnocení všech testerek si můžete přečíst ZDE.

Velký úklid v šesti dnech: Snadno a bez nervů

 Brambory zapečené se sýrem a paprikou

Brambory zapečené se sýrem a paprikou

0 hlasů
1h a 25min 397 kJ 140 Kč

Nejčtenější články

Tip na večeři

Losos s citrónovou marinádou

9 hlasů
45min 721kJ 120 Kč

Losos marinovaný s citrónem, česnekem a tymiánem.

Asijská pikantní nudlová polévka s houbami

13 hlasů
1h a 5min 172kJ 90 Kč

Sytý vývar s rýžovými nudlemi a houbami.

Poradny

Mám jako OSVČ nárok na dávky a příspěvek od ÚP?

Dobrý den, Makito,během pobírání rodičovského příspěvku můžete podnikat jako OSVČ s vedlejší činn... Více

Na jaké dávky mám nárok před nástupem na PPM?

Dobrý den,pokud dojde k ukončení pracovního poměru ve zkušební době, máte do doby nástupu na mate... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Zrozence tohoto znamení čeká týden plný modrého nebe bez mráčků (tedy obrazně řečeno). Využijte toho, odhoďte nedůležité starosti a žijte naplno! Pokud do svých plánů navíc zahrnete milovaného člověka, vyhnete se potenciálním problémům, které...

Více