TESTOVÁNÍ: Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+

08.10.2018 | Testování

Napařovač oděvů Tefal Access Steam+ umožňuje rychlé a účinné napařování se skvělými výsledky i na poslední chvíli! Přesvědčí se o tom v rámci našeho testování i 20 testerek. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?


Celkové hodnocení: 86%

Hodnocení: 49 testerek

Doporučeno: 31x


Výkonná konstrukce napařovače Tefal Access Steam+ DT8150E0 se dvěma stupni páry, litou hliníkovou topnou deskou s keramickým povrchem, nádržkou na vodu o objemu 190 ml a ultrarychlým nahříváním zajišťuje každý den vysoký výkon a účinné napařování. Díky jeho nové technologii můžete jediným vertikálním pohybem napařovat cokoli, kdekoli a kdykoli – i v okamžiku, kdy je čas již vyrazit!

Revoluce v žehlení

Díky revolučnímu designu a jedinému vertikálnímu pohybu můžete dosáhnout hladkých výsledků, aniž byste potřebovali žehlicí prkno. Napařovač je připraven k použití do 40 vteřin, s nepřetržitou regulovanou dodávku páry. Pro vysoký parní ráz 26 g/min. je dokonalý pro odstranění odolných záhybů a ošetření těžkých
materiálů.

Nová technologie vyhřívané žehlicí desky odstraňuje kondenzaci páry, takže si můžete oblečení okamžitě obléci. Velký vyjímatelný zásobník na vodu umožňuje dlouhé napařování a snadné plnění.

Pohodlné a snadné použití:

  • 3metrový přívodní kabel
  • Aretace pro nepřetržitou dodávku páry
  • Snadné ovládání tlačítka zapnutí/vypnutí s kontrolkou

Bezpečné použití na všech druzích látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

3 druhy praktického příslušenství:

  • Kartáčový nástavec: pro snadné použití u těžkých tkanin
  • Látkový nástavec pro jemné látky
  • Nerezový háček na dveře: oděvy můžete před napařováním kdekoliv prakticky zavěsit na ramínko

Navíc odstraňovač žmolků k očištění od chloupků a prachu před napařováním a nástavec na puky pro snadné vytvoření puků na kalhotách a košilích. Hluboký průnik páry vlákny umožňuje osvěžení, dezinfekci a odstranění pachů ze všech druhů látek.

Cena: 2 099 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Na hodnocení testovaného napařovače se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

vybraná testerka | 18.01.2019

Napařovač TEFAL je super společník na cesty, na rychlé vyžehlení košil, triček apod. Klasická žehlička určitě prádlo vyžehlí lépe a za mě tedy rozhodně i rychleji. Velké plus je, že můžete žehlit oblečení přímo na ramínku a nemusíte hledat místo na kterém to vyžehlíte....

VÁHA, mám problémy s rukama a neudržela jsme v jedné ruce ani na "vyžehlení" jednoho trička.

vybraná testerka | 04.12.2018

Měla jsem možnost otestovat tento ruční napařovač Tefal. Je to úžasné, když potřebujete rychle něco vyžehlit (narovnat) nebo na záhyby, já použila na volánkové halenky a byla jsem nadšená, že to šlo jednoduše. Jen jsem si musela dávat pozor na to, abych se nespařila.

Jediný negativ vidím ve váze, neudržela jsem napařovač dlouho v ruce.

vybraná testerka | 04.12.2018

Napařovač oděvů je super věc! Jsem moc ráda, že jsem mohla otestovat právě tento typ žehličky, která sice vlastně žehlička není, ale dokonale ji nahradí! Hlavně když spěcháte ráno do práce, tak je to super pomocnik, kdy nemusíte vytahovat žehlící prkno a vše okolo. Prádlo stačí jednou přejet v vertikalní poloze a byla jsem opravdu překvapená, jak skvěle mi vyžehlí např košile, sako, ale i jiné tkaniny. Využila jsem i jiné nástavce a za mě dokonalost! Moc doporučuji!

vybraná testerka | 23.11.2018

Tento přístroj je rozhodně funkční, prádlo jakž takž vyrovná a napraví. Výhodou je možnost žehlení na ramínku proti dveřím, ale ty musí být perfektně rovné. Snadno se s ním manipuluje, je takový jednoduchý pro uživatele, také oceňuji skladnost a netřeba žehlící prkno, ale jde to i na něm. Je pro všechny typy tkanin a dobře se s ním napaří i různé složité halenky, volány a skládané sukně,

Rozhodně se nejedná o náhradu žehličky. Přístroj je poměrně těžký do ruky a po 5 kouscích Vám odpadává ruka. Nevýhodou je, že přístroj sám nehlásí/nesvítí, že mu došla voda v zásobníku, což mi nepřijde úplně fajn. Voda vydrží cca na 3 kousky oblečení. Při žehlení na prkně se látka docela hrne a není to ono. Osobně přístroj doporučuju na cesty, pro studenty na kolej a případně pro chlapy, co si žehlí za týden dvě trika a jednu košili. Je to skladné, snadné a efekt je dobrý. Na časté žehlení zůstávám u žehličky.

vybraná testerka | 22.11.2018

Jsem opravdu zarytý odpůrce žehlení, takže mě výrobek nadchl. Hlavně tím, že není nutné vytahovat prkno , ale oblečení se snadno vyžehlí na ramínku, nebo přiloženém háčku. Jedním z dalších kladů je i to, že je rychle nahřátý, takže v případě potřeby rychlého vyžehlení naprosto ideální. Vyžehlí opravdu rychle a podle mě dokonale.

Po delší době používání je celkem těžký Nepochopila jsem použití odžmolkovače Cena Žehličku nenahradí úplně ve všem Nevhodný na cesty

vybraná testerka | 21.11.2018

Napařovač je opravdu perfektní. Zkusila jsem na ramínku a přiloženém háčku na zavěšení na dveře, vyžehlit několik sak a košil. Vždy perfektní po prvním přejetí. Nemusela jsem přejíždět několikrát jako tomu je u žehličky

velmi těžký do ruky nevyužiji na velké prádlo - těch košil a sak se u nás moc nenosí a když, tak 1-2x do roka na nějakou společenskou událost

vybraná testerka | 20.11.2018

tento ruční napařovač mně nadchnul hlavně tím, že nejen krásně vyžehlil ,ale i odchlupil vše co jsem testovala(máme totiž chlupatého kocoura) .Je rychle připraven k použití.Jako doplněk žehličky výborná věc

příliš těžký na vertikální žehlení, do nádobky na vodu není vidět a jen těžko se odhaduje kdy vodu doplnit,musíte najít rovnou dostatečnou pevnou plochu

vybraná testerka | 19.11.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal je jistě praktický. Moderní vzhled a příjemný uchopení. Nádobu na vodu má přiměřenou kapacitu. Plusem je jistě příslušenství a rychlé napařování. Napařovač nenahradí žehličku, ale je příjemných doplněním, pokud potřebujete rychle něco narovnat a osvěžit. Výsledek záleží na materiálu a na tom jak dané věc potřebuje přežehlit.

Těžší do ruky. Pokud člověk bude napařovač déle používat, dost se pronese. Co vidím však jako větší mínus, že zde není vidět kolik v napařovači zbývá vody. Není zde žádný ukazatel a nádoba není dostatečně průhledná, aby byla snadná kontrola. Vhodný by byl v příslušenství menší trychtýř kvůli lepšímu plnění.

vybraná testerka | 19.11.2018

Na napařovač jsem se těšila hodně. Nesnáším žehlení košil, tak jsem hned testovala. Za mě super věc na rychlé přežehlení věcí ze skříně, než je vezmu na sebe, ale záleží na materiálu. Napařovač je rychle připravený. Pára neutralizuje pachy a nemusím vytahovat prkno. K napařovači jsou praktické nástavce.

No, tady je toho pro mě bohužel více.Při delším používání se pronese. Zklamalo mě také žehlení košil, kdy mi jedna košile (z blbého materiálu) zabrala stejný čas jako žehlička a prkno. Takže se nejedná o plnohodnotnou náhradu a zůstanu u žehličky, kde si taky musím napínat látku. Při delším žehlení je ale pro mé ruce pohodlnější. Takže ve zkratce: mé očekávání úspory času a práce se nekonalo.

vybraná testerka | 19.11.2018

Napařovač oděvů Tefal Access Steam je naprosto dokonalý. Velice jsem ocenila, že nepotřebuji žehlící prkno a používám vertikální pohyb. Napařovač má vysoký parní ráz, takže dokonale vyžehlí všechny záhyby na košilích i halenkách. Zkoušela jsem na různé materiály a byla jsem opravdu spokojená. Nesmím zapomenout na jednoduché ovládání a pěkný design.

vybraná testerka | 18.11.2018

moderní design, stabilní, rychle připravený k použití, chtěla jsem klasickou žehličku úplně vyřadit, ale toto není její náhrada

Výrobek jsem měla zapůjčený na vyzkoušení, protože se mi nechce tahat žehličku a prkno pokaždé, když si chci třeba vzít oblečení ze skříně a má sklady a pod. Popravdě radši tu žehličku vytáhnu. Tenhle výrobek je poměrně těžký na to, že se používá vertikálně. Zkoušela jsem žehlit šaty, ale jak visely na ramínku, musela jsem je rukou roztahovat a přitom se spálila o páru, která z přístroje vychází. Navíc dolní okraj mi nešel vyžehlit vůbec, takže nakonec na to prkno a klasiku stejně došlo. Částečně z něj taky kapala voda, ale to dělá i klasická žehlička.

vybraná testerka | 18.11.2018

Modermí deisgn ,skladnost .Skvělá věc ,pokud potřebuji vyžehlit ,třeba svetřík ,nebo moje oblíbené balonkové sukýnky. nebo šaty.Vyzkoušela jsem na svetříku a halence .Určitě nenahradí klasickou žehličku ,ale pomačkaný oděv máte za chvíli vyžehlený ,bez chystání prkna.

Po delším používání je těžký v ruce.Cena.Kabel by mohl být delší

vybraná testerka | 17.11.2018
Doporučení: 11

Začínám tím, že má slušný design a jednoduché ovládání. Nechybí ani nástavec proti "vyplivnutí" vodního kamene včetně návodu, jak po čase kámen z žehličky odstranit. Vyzkoušela jsem na různé tkaniny. Běžné žehlení nenahradí, ale na přežehlení je dobrá. Sako i kalhoty ok, bavlněná košile po zmačkání v obleku vyžaduje více trpělivosti. Jemné halenky oživí a dodá šmrnc, vypadají jako nové. Při postavení je stabilní a nemám strach, že spadne. Určitě ale není plnohodnotnou náhradou žehličky, i když nepotřebuji vytahovat žehlící prkno.

Pro mne je dosti těžká, dlouhá manipulace zatěžuje zápěstí. Nevím jak kdo cestuje, ale na cestování mi připadá nepraktická.

vybraná testerka | 16.11.2018

Na ruční napařovač oděvů jsem se moc těšila a ihned jsem musela vyzkoušet. Určitě je to supr pomůcka na cesty, když potřebujete narychlo vyžehlit zmačkané oděvy apod. Žehlila jsem košili, která byla opravdu hodně zmuchlaná a po pár minutých jsem ji měla krasně hladkou bez mačkanců. Velice dobře se přístroj držel v ruce a manipulace je velice snadná a lehká. Nalije se pouze voda a za chvilku napařujete. Přístroj je velmi lehký.

Klasickou žehličku to nenahradí. Cena.

vybraná testerka | 14.11.2018

Hned jsem musela po rozbalení vyžkoušet a je to super věcička. Hodnotila bych asi 7 hvězdami. Vyžehlila jsem s tím vše co jsem potřebovala. Žehlení snadné, akorát nevyžehlí důkladně jako žehlička klasická. Vyzkoušeno na ručníkách, šatech, tričkách a košilích. Moje věci vyželila pěkně, přítelovo vytahané věci už o poznání hůře.

Zabere stejný čas jako žehlička klasická, "vyžehlí" tak na 80%

vybraná testerka | 14.11.2018

Super pro lidi, kteří žehlí minimálně nebo vůbec. Stačí jen naplnit vodou a za 40 sekund je výrobek připraven k použití. Manipuluje se s ním dobře. Napařuje velmi slušně a prádlo je opravdu krásně rovné. Je potřeba myslet na to, že oděv na ramínku je potřeba někam zavěsit tak, aby při přejíždění po látce nepadal. Disponuje také funkcí na napařování jemných látek, což se hodí ! Rychle vychladne a je skladný, přibalen je i vak na uskladnění a nástavec na žehlení puků. Jako klad vnímám i cenu, která je příznivá.

Při delším používání je těžší do ruky, nedá se tedy brát jako plnohodnotná náhrada žehličky. Kabel by mohl být delší. Je potřeba dopředu myslet na prostor na zavěšení ramínek s oděvy.

vybraná testerka | 13.11.2018

Napařovač doma nemám, tak jsem byla ráda za možnost ho vyzkoušet. Na manželovo košile a moje halenky byl super. Dobře napařuje a prádlo je nezmačkané. Na domácí použití bych určitě doporučila. Na cestování mi přijde nepraktický.

Při delším používání je těžký. Cena.

vybraná testerka | 12.11.2018

Moc mě nenadchl, pěkný design,nezabere tolik místa jako žehlička a prkno,není zas tak těžký ,snadná manipulace,pěkný vzhled,snadno jde uklidit,šetrně se stara o kvalitní oblečení ,držák na raminko k tomu Supr napad

Zabere spostu času , cena , Musis se pokaždé měnit nástavce , dlouhá doba vychladnutí

14.02.2023

Má ho kamarádka a je s ním spokojená , určitě využije kdo nosí košile a podobně

20.11.2022

Skvělý pomocník v domácnosti, když někam pospícháte a máte zrovna zmuchlané oblečení

27.10.2022

Skvělý pomocník, když je potřeba napařit věci pověšené na ramínku

08.08.2020

Skvěká věc, když potřebujete něco honem přežehlit. Stačí oblečení pověsit na ramínko a o ostatní se postarà pára.

24.07.2019

Nerelevantní hodnocení smazáno redakcí.

02.07.2019

Produkt je fajn, pokud nemáte žehlící prkno nebo potřebujete "vyžehlit" třeba šaty nebo jemné halenky, na které se bojíte s žehličkou. Dá se s ním pracovat, i když máte prádlo na ramínku nebo třeba položené na posteli. Je ale těžký, takže to vydržím tak 20 minut a padá mi ruka. Kdyby šla váha nějak vyřešit, neměla bych co vytknout...

Váha, přístroj je těžký a šňůra by mohla být také delší

09.02.2019

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ skvělý pomocník např. na cestách a nebo na oděvy, které potřebujeme rychle vyrovnat. odrazující je jen cena výrobku, nicméně odpovídá kvalitě

16.01.2019

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ je ideální na cesty. Ale i pro každého chlapa. Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ vyžehlí a narovná rychle každé triko či kalhoty. Jsem velice spokojen a mohu doporučit

30.12.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ je velmi šikovný pomocník. Má moderní vzhled a je příjemný na uchopení. Nádoba na vodu má přiměřenou kapacitu. Plusem je také jeho příslušenství a celkem rychlé napařování. Doporučuji vyzkoušet.

11.12.2018

Sice používám běžnou napařovací žehličku, ale ruční napařovač Tefal mě zaujal. Už jen tím, že člověk nemusí složitě vytahovat žehlicí prkno, když potřebuji vyžehlit jen jeden nebo dva kousky oděvu. Určitě vynikající na halenky, závěsy apod.

21.11.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam je vzhledove pekny a nemusim met vytazene zehlici prkno jen vytahnu tento pristroj a muzu hned zacit :-) kasna barva a obleceni po nem je jako bych zehlila normalne zehlickou

Je trosku tezky

16.11.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ disponuje velmi rychlým nahříváním. Super je také dlouhý kabel, lze napařovat v podstatě kdekoli a cokoli :) Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ je super alternativa zehlicky :)

15.11.2018

Nesnáším žehlení a žehlička už asi nikdy nebude mou kamarádkou. Zato tahle napařovací kočka se mi líbí. V jednoduchosti je krása a to tady platí dvojnásobně. Takže pokud nemáte rády žehlení, jděte do toho .

11.11.2018

Naprosto skvělá věc. Především na záclony, závěsy....košile, šaty, obleky...Opravdový pomocník a věc, která, ač působí jako další zbytečný přístroj do domácnosti, všechny překvapí. Budete ji brát do ruky tak často, až se budete sami divit.

03.11.2018

Ruční napařovače oděvů od značky Tefal mě nepřestávají překvapovat. Měla jsem možnosti si to jednou vyzkoušet a za mě mohu tento produkt jen a jen doporučit. Je to vhodně, když se ráno pospíchá do práce a je potřeba si věci ráno trošku přejet, jelikož jsou ze skříně mírně pomačkané. Ale ocenila bych, kdyby byl bezdrátový, jelikož jak to tak bývá u produktů se šňůrou, tak ta je tam vždycky tak trošku navíc, jelikož dokáže pěkně překážet :-D Ale napařovačka je rychle nahřátá a připravena na akci :-) Věci jsou po použití krásně vyžehlené a bez nepřejícných záhybů.

02.11.2018

Vyžehlit pomačkané oblečení zavěšené na ramínku v hotelu nebo jinde na cestách, to je skvělá možnost. Oblečení je vyžehlené dokonale, ale šetrně k materiálu. je možné regulovat si intenzitu napařování. Snadné ovládání a manipulace s přístrojem a snadná údržba jsou výhodou.

31.10.2018

TESTOVÁNÍ: Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ je dle mého názoru jeden z těch lepších napařovačů na našem trhu, jako výhodu vnímám i cenu, která je přívětivá. Napařovač má skvělý design a je lehký.

31.10.2018

Je vzhledově pěkný. Ušetří a urychlí čas . Je to snazší než pokaždé tahat prkno. Můžete dosáhnout hladkých výsledků, aniž byste potřebovali žehlicí prkno a napařovač je připraven k použití do 40 vteřin, zásobník na vodu navíc vydrží plný déle než u klasické žehličky.

Cena

31.10.2018

Napařovač mám doma, a jsem spokojená. Super na košile, halenky, prostě oblečení, které se špatně žehlí. "Narovnávala" jsem s ním i děckám slamáčky. Rychlé napařování, rychlý výsledek. Nepoškozuje oblečení,

Trošku těžší, pokud se používá delší dobu

30.10.2018

Tento ruční napařovač předčí každou žehličku. Propracovaný systém usnadní a urychlí péči o všechny druhy prádla. Intenzivní proud horké páry, která se dá regulovat, užívání je bezpečné a šetrné. Oblíbená a osvědčená značka. Snadné ovládání i údržba.

30.10.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ je perfektní pomocník, který ušetří spoustu práce. Prádlo dokonale osvěží a vyrovná a to za použití jen malé ná,ahy. Výborně se ovládá a perfektní je, že má dlouhý přívodní kabel.

29.10.2018

Nemela jsem moznost testovat,ale uz jen podle recenzi a videii si myslim ze je to pomocnik kdo nerad zehli.Myselim ze bysme nemuseli nutit muze ze by si asi taky urcitite vyhrali.Vyssi cena ale kdyz clovek setri poridi si ho domu

29.10.2018

TESTOVÁNÍ: Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+.Jde skutečně o revoluční výrobek,který šetří čas a pomáhá pečovat o dokonalý vzhled oblečení,což je důležité.Je to lepší než normální žehlení,to je už zastaralé..

27.10.2018

vynikající, sofistikovaný přístroj! Praktická věc nejen na cesty. Oděvy ze všech druhů tkanin vyhlazené dokonale, rychle a bezpečně. Velmi dlouhý přívodní kabel je praktický, stejně jako nástavec na jemné tkaniny. Nehrozí poškození látek vlivem vysokých teplot.

26.10.2018
Doporučení: 20

Tefal Access Stream+ toužím již delší dobo doma mít. Jedná se o naprostou senzaci. Revoluci v žehlení. Díky jejímu designu a jedinému vertikálnímu pohybu dosáhneme hladkých výsledků, aniž byste potřebovali žehlicí prkno. Napařovač je připraven k použití do 40 vteřin, s nepřetržitou regulovanou dodávku páry. Je v hodný i pro těžké oděvy.

Nemá.

23.10.2018

Tento napařovač používáme u nás v Půjčovně svatebních a plesových šatů. Je suprový, člověk nemusí mít vůbec strach že jím šaty nějak poškodí. Vyžehlené jsou skvěle šaty saténové, ale i tylové sukýnky. Na normální oblečení jsem ho neměla šanci vyzkoušet, ale určitě bude super

23.10.2018

Určitě se jedná o velmi kvalitní a praktický výrobek. Díky svým vlastnostem ho ocení nejen ženy, ale i muži. Oděvy se snadno, díky páře, dají do původního stavu a působí velmi dokonale. Určitě budu uvažovat o jeho koupi. Hodí se i na cestování.

23.10.2018

Já jsme poprvadě z tohoto přístroje nadšená. Je lehoučký, krásně mi pomáhá a zvládá to i moje dcera a syn. Určitě ho doporučuji všem a to bez rozdílu. Usnadní práci, je ksvělý a opravdu má super výsledky. Doporučuji

23.10.2018

Vynikající pomocník nejen na cesty. Dokonale a rychle vyhladí oděvy všeho druhu a to vždy šetrně, ohleduplně a bezpečně. Možnost volby plynulého proudu horké páry je výhodou. Prádlo je jako nové, čerstvě působící. Ovládání je snadné, Přístroj celkem malý, snadno se zabalí do kabely.

22.10.2018

Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+ je opravdu moc dobrý a ušetří spoustu práce. ze začátku jsmemu nevěřila, ale prádlo osvěží opravdu dokonale a já mám tak o starost méně. Ocením to hlavně při spěchu, nebo když někam spěchám. Dobře se ovládá

22.10.2018

Poridila jsem si letos, je to fajn vec, ktera je vzdy po ruce, kdyz vytahnete neco zmackaneho ze skrine a pospichate, zehlite vertikalne, treba i na raminku na skrini a jeste vse tento naparovac dezinfikuje.

.

Další hodnocení


Rozstřel testerek

Rozstřel testerek se vypíše kliknutím na tlačítko Zobrazit.

Zobrazit

Zdarma produkt k testování!

Ohodnoťte tento produkt

Reklama

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Jelikož Váš email je již na platformě Tryin.cz zaregistrován, prosíme, propojte si účty na základě informačního emailu, který Vám odešleme na Vámi zaregistrovaný email. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Propojit s TryIn.cz

Právě Vám odesíláme email, ve kterém naleznete odkaz k propojení Vašich testovacích účtů.

Email dorazil do Vaší emailové schránky. Prosím zkontrolujte ji a postupujte dle instrukcí.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Pouze potvrďte, prosím, vytvoření Vaší registrace v platformě Tryin. Vaše osobní informace uvedené v profilu Vám budou přeneseny do nové platformy. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Vaše registrace do platformy TryIn se právě vytváří. Za okamžik budete přesměrován/a do svého nového účtu.

Vaše oblíbené testování se nyní přesouvá na novou platformu TryIn. Nic se pro Vás z hlediska testování nemění. Stále budete mít možnost testovat, jako doposud. Věříme, že budete s novým uživatelským prostředím spokojeni.

Přejít na TryIn.cz

Chyba

Pro propojení účtu nemáte vyplněny všechny potřebné údaje, doplňte je prosím v administraci profilu a proveďte propojení znovu.Horoskopy

Beran

Beran

21. 3. - 20. 4.

Tento týden může být plný intenzivních emocí a hlubokého uvědomění. Pokud jste ve vztahu, možná budete cítit potřebu vyjádřit své pocity a touhy otevřeně. Nebojte se sdílet své myšlenky a snažte se pochopit i pohled svého partnera. To může po... Více

Vybrat znamení

Nastavení horoskopu

Vyberte si znameni, které chcete zobrazovat.

Diskuze

3 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
1 Příspěvků
Poslední příspěvek včera
2 Příspěvků
Poslední příspěvek včera

Pro pokračování se musíte registrovat nebo přihlásit

Přihlásit se Registrovat