Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

TESTOVÁNÍ: Ruční napařovač oděvů Tefal Access Steam+

Informace o testování

Už se vám nemusí stávat, že si koupíte něco, s čím nebudete spokojená!

REÁLNÉ ŽENY, REÁLNÉ ZKUŠENOSTI!

Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Za svá hodnocení navíc získáte extra body v našem věrnostním programu Moje body. Přidáte se i Vy?

Zjistěte více o testování

O testování

08.10.2018 | Testování

Napařovač oděvů Tefal Access Steam+ umožňuje rychlé a účinné napařování se skvělými výsledky i na poslední chvíli! Přesvědčí se o tom v rámci našeho testování i 20 testerek. Jaké budou jejich hodnocení a recenze?

Výkonná konstrukce napařovače Tefal Access Steam+ DT8150E0 se dvěma stupni páry, litou hliníkovou topnou deskou s keramickým povrchem, nádržkou na vodu o objemu 190 ml a ultrarychlým nahříváním zajišťuje každý den vysoký výkon a účinné napařování. Díky jeho nové technologii můžete jediným vertikálním pohybem napařovat cokoli, kdekoli a kdykoli – i v okamžiku, kdy je čas již vyrazit!

Revoluce v žehlení

Díky revolučnímu designu a jedinému vertikálnímu pohybu můžete dosáhnout hladkých výsledků, aniž byste potřebovali žehlicí prkno. Napařovač je připraven k použití do 40 vteřin, s nepřetržitou regulovanou dodávku páry. Pro vysoký parní ráz 26 g/min. je dokonalý pro odstranění odolných záhybů a ošetření těžkých
materiálů.

Nová technologie vyhřívané žehlicí desky odstraňuje kondenzaci páry, takže si můžete oblečení okamžitě obléci. Velký vyjímatelný zásobník na vodu umožňuje dlouhé napařování a snadné plnění.

Pohodlné a snadné použití:

  • 3metrový přívodní kabel
  • Aretace pro nepřetržitou dodávku páry
  • Snadné ovládání tlačítka zapnutí/vypnutí s kontrolkou

Bezpečné použití na všech druzích látek včetně těch nejjemnějších, jako je hedvábí.

3 druhy praktického příslušenství:

  • Kartáčový nástavec: pro snadné použití u těžkých tkanin
  • Látkový nástavec pro jemné látky
  • Nerezový háček na dveře: oděvy můžete před napařováním kdekoliv prakticky zavěsit na ramínko

Navíc odstraňovač žmolků k očištění od chloupků a prachu před napařováním a nástavec na puky pro snadné vytvoření puků na kalhotách a košilích. Hluboký průnik páry vlákny umožňuje osvěžení, dezinfekci a odstranění pachů ze všech druhů látek.

Cena: 2 099 Kč

Více informací na www.tefal.cz

Na hodnocení testovaného napařovače se můžete podívat i na stránkách Alza.cz a Heuréka.cz

Vybrané testerky budou moci napařovač oděvů Tefal Access Steam+ testovat po dobu 2 týdnů a poté jej vrátit, nebo odkoupit s 50% slevou!

TESTOVACÍ KLÍČ: Vyhraje 20 testerek, které napíší níže do Rozstřelu testerek, jaké oděvy žehlí nejméně rády a které jim naopak nevadí.
HLASTE SE DO 20. ŘÍJNA 2018.
Vybrané testerky získají k 2týdennímu otestování napařovač oděvů Tefal Access Steam+.
PŘIDEJTE SVŮJ KOMENTÁŘ JEŠTĚ DNES!

Co je testovací klíč, rozstřel testerek a testovací výzva? Odpovědi najdete ZDE

Podmínka účasti na testování:

Testerka musí být registrovaná na serveru Bety.cz a ve svém profilu mít vyplněné tyto údaje: fotografie, jméno a příjmení, adresa, telefonní číslo a e-mail. Tyto údaje může mít ve stavu "neveřejné". Jsou však nutné pro rychlejší komunikaci s vybranými testerkami.

Zatím nebylo hodnoceno

Další hodnocení

Rozstřel testerek

Marthinaa

dnes 18:29

Nesnáším žehlení košilí, těch je bohužel stále zásoba, jelikož je to manželův každodenní oděv. Nevadí mi žehlit miminkovské věci :)

Radecka

dnes 17:57

Nerada žehlím košile, bohužel manžel je nosí denně do práce, takže si této činnosti užívám dost . Nejraději žehlím utěrky a ručníky, to je prostě pohoda

Michell86

včera 10:43

Rozhodně nejméně ráda žehlím "velké prádlo" tedy ložní povlečení. A hodně ráda žehlím utěrky - to pak jde jak po másle.

Adriannnna

13.10.2018

Žehlení je žehlení ... silon a nylon to je prostě otrava, haleny a saka hrůza... naopak bavlna je pohodička... ale to přichycení a připalování na ploše žehličky mě přímo rozčiluje Ruční napařovač oděvu je jistě výborný nápad

KatynkaKa

13.10.2018

Ja nerada žehlím celkově,ale když musím vyžehlit-tak většinou plátené nebo bavlněné košile.A ráda žehlím různá trička,tílka atd.

danka7

12.10.2018

Nejhorší je žehlit lněné šaty. Měla jsem takový úlet a koupila jsem si (na ramínku) krásně vypadající lněné šaty. Po mém půlhodiném zápasu s tkaninou však stále vypadají tak, jak jsem je vytáhla z pračky.

a.salicova

12.10.2018

Mezi nejhorší prádlo na žehlení patří košile a kalhoty. Naopak nejraději žehlím kapesníky a utěrky.

RMBlanik

12.10.2018

Žehlení povětšinou nemam ráda. Nejvíce mi vadí košile a halenky. Nejméně kalhoty.

Danabety

12.10.2018

Ráda bych vyzkoušela jaké to je nemuset vytahovat prkno, žehličku a jen tak si zkusit pověsit oblečení na ramínko a v rychlosti být nažehlená

sarkatest

12.10.2018

I přesto, že mi žehlení obecně nevadí, jistě nebudu výjimkou, když napíšu, že nejhorší věc na žehlení jsou jednoznačně košile. Nevadí mi žehlit ručníky, utěrky, bavlněná trika.

kajinek

12.10.2018

Nerada žehlím košile a blůzky. Povlečení a ručníky žehlím ráda.

nela

11.10.2018

Ráda bych vyzkoušela tento napařovač z důvodu,že nerada žehlím a nerada vytahuji žehlící prkno☺. Žehlení s tímto napařovačem může být ryvhlé, dokonalé, zajímavé i díky přídavným funkcím a výsledkem být potěšení z dokonale vyžehleného,voňavého prádla☺

Zurkova

11.10.2018

Nerada žehlím závěsy,ty když blbě uschnou....mazec, pak ještě hodně nabírané oděvy ať už halenky, košile, ale při žehlení utěrek uspokojim své pocity dokonalosti.

Varenka2

11.10.2018

Nejhorší na žehlení jsou zdravoťácké kalhoty a služební košile. ... Nejoblíbenější kus na žehlení nemám, protože obecně žehlení moc nemusím.

Misula2115

11.10.2018

Já tedy celkově nemám ráda žehlení, ale nejhorší jsou policejní a vojenské košile a lněné halenky, to je za trest. Nevadí mi žehlit ručníky, kapesníky a bavlněná trička, to je frk frk.

JajikM

11.10.2018

Nesnáším žehlení halenek a košil do práce a věcí s příměsí lnu.. To je hrůza. Ale co mi nevadí tak jsou lehké hlavenky z viskozy, to je radost

RadKon

11.10.2018

Nejraději žehlím kapesníky a utěrky,trička.Nerada žehlím povlečení a ubrusy z toho důvodu že jsou velké a košile když někam s manželem jdeme Docela ráda jsem žehlila oblečení na miminko když byly děti malé ale kolikrát mi připadalo že to nebere konce a tak samo látkové pleny.Jinak mě žehlení baví nejraději žehlím u televize když děti spí

njana

11.10.2018

Do žehlení se mi nikdy nechtělo snad, když jsem žehlila miminčí oblečky. Teď jsou to většinou jen košile pro manžela, který je manager a košile si mění každý den a je to pořádnej opruz a teď co mám problémy se srdcem , mi to dělá velký problém.Ráda přivítám nového pomocníka co mi pomůže.

leuskaa

11.10.2018

Nevadí mi žehlit moje oblečení, protože nám velikost XS a když si cokoliv obléknu na tělo, je rázem vše rovné a vyžehlené a vadí mi žehlit povlečení na deku, protože se mi nevejde na prkno

Ivet_Danny

11.10.2018

Nevadí mi žehlit trička ale nerada žehlím košile

Verča27

11.10.2018

Žehlení obecně nepatří mezi mé oblíbené činnosti, vlastně moc žehlit ani neumím. Vyloženě nerada žehlím velké kusy jako povlečení na peřinu. Ať s tím dělám co dělám, vždy mi tam zůstane nějaký ten faldík. S tím mi ale asi nepomůže ani tahle novinka od Tefalu nepomůže, nebo myslíte, že ano? Velký oříšek jsou košile a košilky mých synů. Já sama jsem košile právě kvůli náročné údržbě téměř přestala nosit. Kdysi jsem je měla tak ráda, ale to mi ještě žehlila maminka. Hodně nerada taky žehlím cokoliv nabíraného či s kanýrky. Úplně mě jímá hrůza, že bych měla někdy sama vyžehlit kroj. Obleky svého manžela raději nechávám v případě nutnosti přežehlit profesionály v čistírně. Co mi naopak nevadí jsou drobné, rovné kousky, které se bez problému vlezou na stůl. Takové polštářky 40x40 cm, čtvercové pleny, kapesníky či ručníky mi žehlit vůbec nevadí. A vyloženě ráda žehlím při šití. tedy zatím se to šití teprve učím, ale rozžehlování švů mě baví. Ikdyž nebylo by špatné místo praní a žehlení zkusit vysrážet materiál párou. Moje napařovací žehličkana to ale nemá patřičný výkon.

Šárinka

11.10.2018

Přesto, že mám sušičku, tak žehlím skoro všechny oděvy. Nejraději žehlím ručníky a nejméně ráda přítelovi košile, má spotřebu minimálně jednu košili denně a to mě v neděli opravdu moc nebaví žehlit a ještě k tomu kontroluje kvalitu žehlení, takže občas přijde nějaká reklamace.

velinka

11.10.2018

Já žehlím docela ráda, pustím si k tomu hezký film, naliji sklenku vína a jde to samo. Jsem maniak, celá rodina se mi směje, já žehlím úplně všechno i ponožky.

Boros

11.10.2018

ráda žehlím rovné věci- dříve plnky, teď už jen povlečení, kapesníky, ručníky apod. Nerada nabírané sukně, skládané sukně, košile s nabíranými rukávy. Taky normální košile nejsou nic moc.

Maruška82

11.10.2018

Nejméně ráda mám žehlení přítelových košil. Určitě děvčata znáte tuto nezáživnou činnost, kdy jen co je vyžehleno z jedné strany téměř dokonale, na druhé se pomačká...Naopak žehlím ráda bavlněná trika, ručníky a povlečení 😉

avec

10.10.2018

Nejvíc mi vadí košile a křivě ušitá trička, zato kapesníky, ty je radost žehlit :)

nanina

10.10.2018

ja zehlim strasne nerada ale ze az priserne nerada košele..jedine co mi nevadi zehlit su uteraky...takže toto by sa zislo velmi rada by som vyskusala

Jaruš

10.10.2018

Dříve jsem žehlila ráda, s napařovací žehličkou a sledováním televize to šlo samo. Občas žehlička vyprskla více znečištěné vody, to mne dohřálo. S ubývajícím zdravím jsem již z koše čistého prádla vytahovala a žehlila jen potřebné. Sezonní věci ukládala čisté bez žehlení. Opravdu nerada žehlím košile a složité haleny a šaty. Manželovi jsem koupila nežehlivou košili za 1 500 Kč, to byla síla. Obnovit celý šatník nelze, proto bych ráda vyzkoušela napařování ve svislé poloze. Již dlouho uvažuji o koupi, ale nejsem rozhodnuta, jaký výrobek koupit.

Christiane92

10.10.2018

Mně žehlení moc nevadí. Možná to bude tím, že toho moc nežehlím Ale ráda žehlím košile, jelikož jsou v mém šatníku oblíbené, tak si je ráda vyžehlím :) A co žehlím nerada? To se ani říct nedá. Prostě žehlím co je potřeba :)

MMarcela

10.10.2018

Celkově nemám ráda žehlení :D nerada žehlím košile a nebo moje skládané sukýnky.Nevadí mi žehlit trička :)

17snehurka

10.10.2018

Dříve mi žehlení nějak nevadilo. S přírůstkem do rodiny se ale změnilo v peklo. Každodenní praní a následné žehlení všech těch pidihadříků a našeho prádla. A k tomu u každého druhého na jiný program kvůli materiálu, převracení naruby kvůli potiskům atd. Největší problém jsou pro mě hlavně košile a oblečení s vícero knoflíky. Nejraději žehlím..... když není co :D

KamilaKK

10.10.2018

Pro kterou z nás by bylo žehlení oblíbenou činností? Nejhorší je u žehlení, že se musí pořád nastavovat teplota žehličky. Na každém tričku a mikině potisk, takže se vyhýbat.... nerada žehlím košile, u nich rukávy... s tímhle novým pomocníkem by to bylo snadnější a moc ráda bych vyzkoušela.

paperilla

10.10.2018

Zatím jsem neobjevila to "kouzlo" žehlení, kterému některé mé kolegyně propadly. Pro mě je to prostě nuda a tak se žehlení vyhýbám, jak mohu. Hledám jiné metody, jak vyprat, usušit a nemít pomačkané prádlo. A co opravdu, ale fakt nerada žehlím jsou KOŠILE :-(

niikcaa.m

10.10.2018

Nemám ráda žehlení čehokoliv, do ted jsem se mu vyhýbala jak to jen šlo.. Ještě bydlím s našima, práce jsme měli rozdělené, já většinou komplet vygruntovat, vyprat a mamka či sestra žehlení :D.. Jenže nyní vlastní domácnost a čeká mě to.. Ach jo, to bude.. Co ale nesnáším žehlit jsou ty mačkavé halenky, člověk to vyžehlí a jen s tím pohne a už zase záhyb.. A nevadí mi většinou pravidelné, jemné kousky - třeba utěrky, ty se žehlí jedna báseň. :)

Alena_D

10.10.2018

Co opravdu nerada žehlím je oblečení z tzv. "citlivých" materiálů,kde je nutné nastavit určitou teplotu a žehlit se musí opravdu opatrně,pak taky nemám ráda žehlení věcí s potiskem. Všechno ostatní mi nijak zvlášť nevadí..

Iivusja3

10.10.2018

Nejméně ráda žehlím trička a některé košile. A naopak některé košile zase žehlím nejdraději, záleží na materiálu.

petulinka.s

10.10.2018

Žehlení je jediná domácí činnost,kterou moc nemusím,ale nejraději žehlím utěrky a co nemám ráda jsou košile

jaroslava92

10.10.2018

Co je to žehlení? Nerada žehlím úplně cokoliv. Když musím, tak rádá žehlím povlečení, nejraději polštáře

anabel

10.10.2018

Nerada žehlím košile to je šíleně :D ale strašně ráda žehlím plinky ručníky to mi vůbec nevadí :) :)

Klarcenka

10.10.2018

Nejvíc nesnáším košile (klasicky ) stejně tak ani moc nemusím džíny a jiné kalhoty - protože se jednoduše téměř nevejdou na žehlící prkno. "Nejraději" žehlím ručníky, utěrky a tílka :) Prostě jednoduché věci. Doma žehlím vše - od ručníků po povlečení, napařovač by mi proto dost ulehčil práci :)

tygrik

10.10.2018

Nerada žehlím košile, šaty a hlavně trika, která se všelijak kroutí . Vůbec mi nevadí žehlit kapesníky . Velice ráda bych napařovač vyzkoušela, protože jsem se naučila dobře prádlo pověsit a ještě lépe složit, abych nemusela žehlit skoro vůbec. Některé věci, ale vyžehlit potřebují, hlavně oblečení do společnosti, a tam by rychlé napaření přímo na ramínku bylo úplně ideální!!!

katyjones

10.10.2018

Nevadí mi žehlit trika a nerada žehlím košile.

tanullka

09.10.2018

Upřímně žehlím ráda 😉 vyžehlim cokoliv ale nikdy košile 😁 a to je asi jediná věc kterou nerada žehlím 😏

ninuska279

09.10.2018

Nerada žehlím košile. Ostatní věci mi skoro nevadí. Nejlépe se žehlí utěrky

zdeni20

09.10.2018

Nemám ráda žehlení obecně. Nejméně ráda rozhodně žehlím košile a nevadí mi ručníky Jinak se můžu vzteknout u každé halenky s volnáky, flitry a podobným zdobením.

zigulik

09.10.2018

Ráda žehlím v případě, když mi je zima Mám ráda žehlení ručníků, utěrek, ubrusů a takových rovných věcí a triček. Nerada žehlím cokoliv s potiskem a knoflíky. Vyhýbat se tomu je za trest

Tisinka15

09.10.2018

Zehleni je moje nocni mura,nez se k tomu dostanu,tak se mi tu nakupi cela hromada mamzelovo obleceni a hlavne kosile....ty kosile jedny proklaty,ty me trapi desnemuz je nosi denne,takze jich ma opravdu pozehnane a ja pak travim hodiny s naparovackou a snazim se je premluvit,aby byly rovne a krasne....obcas ovsem prohrajunektere proste nejdou a nejdou

tarzan123

09.10.2018

Žehlení není vyloženě moje hobby, ale je to samozřejmě nutnost. Nesnáším žehlení košil a pevných kalhoty, naopak trička mi nevadí.

ladouch

09.10.2018

Nejmíň ráda žehlím pánské košile a povlečení, také hedvábné oblečení, nevaydí mě kapesníky, ručníky ani trička.

Adrianeka

09.10.2018

Nejraději žehlím ručníky a utěrky nejméně ráda žehlím košile

Přihlaste se do
Klubu testerek Bety.cz

Nejčtenější články

Tip na večeři

Zapečené brambory

6 hlasů
1h a 15min 482kJ 85 Kč

Letní zapečené brambory s rajčaty.

Salát z brambor a zelených fazolek

6 hlasů
55min 403kJ 55 Kč

Bramborový salát s lehkou zálivkou.

Poradny

Jak dlouho musí být klíště přisáto, aby došlo k nákaze?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. K nákaze virem klíšťové encefalitidy může dojít už za dvě hodiny... Více

Jaká jsou rizika v případě očkování dětí?

Dobrý den, Děkuji za Váš dotaz. Očkování proti klíšťové ecefalitidě u dětí je prověřené již desí... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

Budete si dělat zálusk na jistou osobu, která je o dost mladší než vy. I když byste rádi vyzkoušeli, jaké by to s dotyčným bylo, nakonec nejspíše poslechnete hlas rozumu a racionality. Uvědomujete si totiž, že vztah by nikdy neměl velkou perspektivu.

Více