Přihlášení na Bety.cz

Neplatné uživatelské jméno nebo heslo

Zapomněla jste své heslo?

Pokud žádný z uvedených účtů nemáte, zaregistrujte se zde

Co je nového

.

Nové zprávy

Nemáte žádné nové zprávy

Cibule bez slz a oříšky nasekané během pár vteřin? Jde to

Ano, to jsme MY ŽENY v redakci Bety.cz. Jsme jedinečné, tak jako každá z vás! Jsme jako puzzle, kde je na první pohled každý kousek jiný, ale když je dáte dohromady, perfektně to sedí!

Zobrazit další články autorky

4. 4. 2019 | Bydlení a design

Krájení a sekání jsou činnosti, bez kterých se žádné vaření nebo pečení neobejde. Ovšem ruku na srdce - jen málokdo by tyto práce označil za své oblíbené. Naštěstí je tu skvělý pomocník! Sekáček 5 Second Chopper od Tefalu totiž během chvilky naseká jakékoli suroviny bez nutnosti špinit (a následně umývat) hory nádobí. Přesvědčily se o tom i naše testerky. Přečtěte si jejich hodnocení a recenze!

Patentovanou technologii uvedete do chodu jedním zatažením: systém posilovače ve víku v kombinaci se dvěma nezávislými rotujícími noži zajišťuje rychlejší sekání a skvělé výsledky! Sekat můžete všechny druhy surovin včetně těch, které se špatně krájí, jako jsou ořechy, mandle nebo cibule.


Díky patentované technologii sekáčku 5 Second Chopper nasekáte suroviny na požadovanou velikost během několika zatažení.

Převezměte kontrolu a sekejte suroviny přesně tak, jak chcete: čím více zatáhnete, tím více najemno je nasekáte! Výsledky můžete snadno sledovat v průhledné nádobě. Vysoce odolné nezávislé nerezové nože nasekají všechny druhy surovin a poskytují maximální výkon. Nevyžaduje zapojení do zásuvky. Tento sekáček můžete používat zcela kdekoli.

Samozřejmostí je bezpečné použití díky bezpečnostnímu uzavíracímu systému, protiskluzovému dnu a ergonomické rukojeti.

Konečně nepláču

A jak byly s ručním sekáčkem 5 Second Chopper od Tefalu spokojené naše testerky?

S tímto sekáčkem konečně nepláču nad cibulí. Nejen ona, ale mnoho jiných potravin je nasekáno a pokrájeno na požadovanou konzistenci bez nebezpečí pořezání se. Mohu tedy svěřit dětem a dokonce i manželovi! Díky hladkému, pevnému materiálu je nádobka i ostatní vhodné do myčky. Snadné a bezpečné používání. Nezabere mnoho místa díky přiměřeným rozměrům. Příjemný, elegantní design," popsala v recenzi testerka renik.71.

Na tomto kuchyňském pomocníku se mi nejvíce líbí jeho multifunkčnost a také to, jak je skladný a funguje prakticky všude. Pravidelně ho beru s sebou na chatu. Je lehký, z odolných materiálů, které nedrží pachy a barvy potravin, které v něm upravujeme. Velmi snadno se ovládá, a to bezpečně a rychle. Údržba je snadná. Mytí v myčce povoleno. Pěkný, elegantní vzhled a hlavně efektivní funkčnost," chválila testerka lissey.


V sekáčku od Tefalu můžete sekat nejen cibuli, ale také ostatní druhy zeleniny, ovoce, ale i ořechy.

Výrobek je praktickým pomocníkem v kuchyni. Jednoduché sestavení, rychlá údržba, stačí po použití opláchnout, je možné misku i nože mýt v myčce. Zelenina na různé saláty - cibule zelí, jablko, červená řepa, mrkev, celer, okurka - je nasekaná raz dva a to ušetří spoustu času... Připravila jsem i hmotu na játrové a masové knedlíčky, různé druhy pomazámek - prostě široká škála využití," zhodnotila testerka babinka.

Ze začátku jsem k němu byla trochu skeptická a říkala jsem si, že to zvládnu přece i bez tohoto sekáček. Ale hned, jak jsem potřebovala nasekat 3 cibule najemno, a tento sekáček to zvládl za par vteřin, jsem změnila názor. Cibuli jsem rozkrájela na čtvrtky, vložila do sekáčku a po pár zatáhnutí jsem měla hotovo. V sekáčku jsem vyzkoušela ještě ořechy, avokádo, rajčata a okurku a s ničím nebyl problém. Za sebe tedy mohu tento sekáček 100% doporučit!" nešetřila chválou testerka Hammka.

Hodnocení všech testerek najdete ZDE.

Z balkónu lze vykouzlit útulné letní posezení

Kuřecí stehna na rajčatech

Kuřecí stehna na rajčatech

6 hlasů
1h a 15min 290 kJ 120 Kč

Nejčtenější články

Tip na oběd

Nudličky ze svíčkové s houbami

12 hlasů
45min 489kJ 140 Kč

Vynikající recept na nudličky z vepřové svíčkové s hou...

Bramborový salát

10 hlasů
60min 305kJ 85 Kč

salát s vejci a taveným sýrem

Poradny

Počítají se do zameškaných směn i státní svátky?

Dobrý den,nárok na dovolenou se Vám krátí o 1/12 za prvních 100 zameškaných směn a o další 1/12 z... Více

Může mi dát škola výpověď nebo snížit úvazek?

Dobrý den,škola jako Váš zaměstnavatel Vám může dát výpověď pouze z důvodů uvedených v zákoníku p... Více

Beran

Horoskopy Beran

21. 3. - 20. 4. změnit

V zaměstnání přijde vaše velká chvíle. Proto mějte oči na stopkách a nedovolte, aby vám jedinečná příležitost unikla. Nejenom, že se můžete skvěle zviditelnit, ale také se vám podaří získat spoustu cenných zkušeností, které se b...

Více